עונש רדיוס עם קהל מול נתניה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1688 לייקים

Red Wolf כתב: 08 מרץ 2022, 13:25 הקבוצה כביכול הציגה מעשים שהיא עושה בשביל לעצור את זה
אני אגיד לך יותר מזה
זה גם לא התפקיד של ההנהלה
יש מצלמות בבלומפילד, הם מצלמות ורואות הכל, צריך רק לעצור את האנשים האלה, זה באמת עד כדי כך פשוט, ואפשר לעצור אותם ביציאה מהמשחק לא חייבים להכנס ליציע ולעשות בלאגן
אחר כך אם ההתאחדות ממש רוצה שההנהלה תעשה משהו, ההנהלה יכולה לתבוע אזרחית את האנשים האלה על הסכומים שההתאחדות קונסת אותנו (ואגב גם זה משהו שהההתאחדות צריכה לעשות בעיני ולא הקבוצה)

אנשים יותר מפחדים שיפגעו להם בכיס ויגררו אותם בבתי משפט מאשר שהמשטרה תעצור אותם לשעתיים ותשחרר

מפה ועד להעניש אותי, שלא רק שלא עשיתי כלום, גם לא יכלתי למנוע את זה ולא לריב עם אף אחד כי אני יושב בשער 7 ובאזור שלי לא זרקו חפצים, המרחק הוא עצום
כל מילה.
העונש הקולטיבי הזוי.
כמו להכשיל כיתה שלמה בגלל 3 אנשים שהעתיקו במבחן כשאפשר לדעת בקלות מי אלו.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  569 לייקים

הגופים האחראיים לא רוצים להשקיע זמן ומשאבים או לא יודע מה כדי לטפל פרטנית , אז מה עושים? מזיינים את כל הקהל , בתקווה שהוא עצמו יעשה להם את העבודה ויתעמת עם מתפרעים ביציע? וואלה כשקניתי מנוי לא נאמר לי שאני צריך להיות אוכף סדר וביטחון . הם ( ההתאחדות ) גם נהנים מהיתרונות וגם מרוויחים מהחסרונות ( קנסות ) של הקהל . לדעתי זו בהחלט סיבה טובה לחרם על המוצר שלהם , רק חבל שאנחנו לבד במערכה הזאת , אני לא רואה שנותנים למכבי או חיפה עונשים בסדרי גודל כאלה ובכאלה תדירויות . באסה
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

Red Wolf כתב: 08 מרץ 2022, 13:25 הקבוצה כביכול הציגה מעשים שהיא עושה בשביל לעצור את זה
אני אגיד לך יותר מזה
יש מצלמות בבלומפילד, הם מצלמות ורואות הכל, צריך רק לעצור את האנשים האלה, זה באמת עד כדי כך פשוט, ואפשר לעצור אותם ביציאה מהמשחק לא חייבים להכנס ליציע ולעשות בלאגן
אחר כך אם ההתאחדות ממש רוצה שההנהלה תעשה משהו, ההנהלה יכולה לתבוע אזרחית את האנשים האלה על הסכומים שההתאחדות קונסת אותנו (ואגב גם זה משהו שהההתאחדות צריכה לעשות בעיני ולא הקבוצה)

אנשים יותר מפחדים שיפגעו להם בכיס ויגררו אותם בבתי משפט מאשר שהמשטרה תעצור אותם לשעתיים ותשחרר

מפה ועד להעניש אותי, שלא רק שלא עשיתי כלום, גם לא יכלתי למנוע את זה ולא לריב עם אף אחד כי אני יושב בשער 7 ובאזור שלי לא זרקו חפצים, המרחק הוא עצום
העונש אכן לא הוגן ולא יעיל. וכן, אני לגמרי בעד הענישה הפרטית, כמו שכתבתי, קנסות, כלא, הרחקה מבלומפילד. אכן מאוד קל להגיע אליהם.
אבל בהפועל יש גרעין קשה ולא קטן שתומך בזה וזה מה שאתה צריך להתמודד איתו בתור מועדון. זה לא מתבטא רק בזריקת חפצים ופעולות פליליות אחרות.
בכדורסל אגב הרבה יותר גרוע, הנהלה שלגמרי מתעלמת מהנושא.
Adar
קיבל.ה  37 לייקים

7even כתב:
Adar כתב: 08 מרץ 2022, 11:35
7even כתב: או שאפשר לא לזרוק חפצים ואז ההתאחדות לא תהיה רלוונטית
והערבים יכולים פשוט להתגייר וה״אפרטהייד״ לא יהיה רלוונטי

Sent from my iPhone using Tapatalk

או שאפשר לא לזרוק חפצים
אבל אני לא זרקתי שום חפץ

ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

redrony כתב: 08 מרץ 2022, 12:42
Red Wolf כתב: 08 מרץ 2022, 11:55
Asafasraf כתב: 06 מרץ 2022, 21:34
עזוב, תן לאנשים כאן להאשים את כל העולם ואשתו, רק לא את החולירות שעושים לנו נזקים פעם אחרי פעם.
די כבר לטמון את הראש בחול. לא מספיק שיש לנו בעלים קמצנים, כל עונה אנחנו מקבלים קנסות ששווים לעלות של שחקן ליגת על
החוק ממש מעצבן, אבל כל עוד הוא קיים אין מה לעשות חוץ מלהילחם באפסים שהם ממש לא אוהדי הפועל.
אם אני אראה מישהו שזורק לידי משהו למגרש, אני אתעמת איתו ולא בגלל שאני ״שוטר״ או ״מלשן״, אלא בגלל שאותו זבל גורם נזק לקבוצה שאני אוהד.
מה הקשר בין הדברים?
מי שאשם זה האנשים שזורקים חפצים, ורק הם

למה ההתאחדות מענישה אותי ואותך?
אתה חושב שעכשיו לא יזרקו חפצים?
לפי התפיסה שלך האוהדים אמורים לעצור את האנשים שזורקים חפצים? כי פעם אחרונה שבדקתי אני לא שוטר וגם לא בא לי לריב מכות עם אדם חמום מח שזורק חפצים למגרש
זה שני מישורים מקבילים.
העונשים לא יעילים ולא הוגנים, זה ברור. אבל תחשוב שניה על התתאחדות, איך היא אמורה לטפל בדברים האלה? פשוט להשלים איתם?
בסוף הם מצפים ממך בתור הקבוצה לעשות פעולות שיפסיקו את זה, האחריות היא על המועדון. אוהדים, הנהלה. האוהדים צריכים לעשות את החלק שלהם, ההנהלה את שלה.
נכון, אתה לא שוטר. אז צריך להחזיר את המשטרה ליציע, נכון? אה, שכחתי, בא לי לזרוק שוטר על פסי רכבת...
בשורה התחתונה יש פה אחריות על כולם. אני מניח שאם היה מדובר בשלושה אנשים וכל היציע היה נגדם זה לא היה קורה. מדובר פה על כמות לא קטנה של אנשים שכנראה מקבלת גב מאנשים שלא מפחדים יותר מדי ממה אתה ביציע תגיד להם ומקבלת גם גב בצורה לא ישירה מהמועדון.
עד שלאנשים לא יהיה מה להפסיד זה לא ייפסק, אבל האחריות פה היא בודאי לא על התתאחדות או בתי הדין (ואני כרגע לא נכנס למה מקבלות קבוצות אחרות בתור עונש)
התלונות הן לא על שנזרקים חפצים, התלונות הן על העונשים. ובוודאי שהעונשים הם באחריות ההתאחדות ובית הדין!

אם מעוניינים להעניש ענשים שזורקים חפצים למגרש, אז שיענישו אנשים שזורקים חפצים למגרש! זה לא מעניין אם יש להם את האמצעים ואת היכולת או אם לא. העיקר שלא יענישו חפים מפשע.

לפי ההיגיון שלכם, אפשר להעניש יישוב של אנשים שנעשה בו רצח, אם קשה לאתר את הרוצח.
רואה שחורות המקורי
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

ר.ש כתב: 08 מרץ 2022, 16:09

מה הקשר בין הדברים?

לפי התפיסה שלך האוהדים אמורים לעצור את האנשים שזורקים חפצים? כי פעם אחרונה שבדקתי אני לא שוטר וגם לא בא לי לריב מכות עם אדם חמום מח שזורק חפצים למגרש
זה שני מישורים מקבילים.
העונשים לא יעילים ולא הוגנים, זה ברור. אבל תחשוב שניה על התתאחדות, איך היא אמורה לטפל בדברים האלה? פשוט להשלים איתם?
בסוף הם מצפים ממך בתור הקבוצה לעשות פעולות שיפסיקו את זה, האחריות היא על המועדון. אוהדים, הנהלה. האוהדים צריכים לעשות את החלק שלהם, ההנהלה את שלה.
נכון, אתה לא שוטר. אז צריך להחזיר את המשטרה ליציע, נכון? אה, שכחתי, בא לי לזרוק שוטר על פסי רכבת...
בשורה התחתונה יש פה אחריות על כולם. אני מניח שאם היה מדובר בשלושה אנשים וכל היציע היה נגדם זה לא היה קורה. מדובר פה על כמות לא קטנה של אנשים שכנראה מקבלת גב מאנשים שלא מפחדים יותר מדי ממה אתה ביציע תגיד להם ומקבלת גם גב בצורה לא ישירה מהמועדון.
עד שלאנשים לא יהיה מה להפסיד זה לא ייפסק, אבל האחריות פה היא בודאי לא על התתאחדות או בתי הדין (ואני כרגע לא נכנס למה מקבלות קבוצות אחרות בתור עונש)
התלונות הן לא על שנזרקים חפצים, התלונות הן על העונשים. ובוודאי שהעונשים הם באחריות ההתאחדות ובית הדין!

אם מעוניינים להעניש ענשים שזורקים חפצים למגרש, אז שיענישו אנשים שזורקים חפצים למגרש! זה לא מעניין אם יש להם את האמצעים ואת היכולת או אם לא. העיקר שלא יענישו חפים מפשע.

לפי ההיגיון שלכם, אפשר להעניש יישוב של אנשים שנעשה בו רצח, אם קשה לאתר את הרוצח.
אני מבין לגמרי על מה התלונות והן מוצדקות. הבעיה שהיא שכרגע יש מצב נתון שלא משתנה והוא שהעונשים הם כאלה.
אז כן, ההתאחדות ובתי הדין צריכים לשנות את הענישה, אבל זה לא אומר שלא צריך לגמות ולעשות כל מה שאפשר למנוע מהאנשים האלה להיות באצטדיון. וזו גם אחריות של ההנהלה. בין אם בשיתוף פעולה, בין אם בפעולות פרואקטיביות.
לשבת ולהגיד זו לא אחריות שלנו אלא של המשטרה או של התתאחדות או של יובב מפינוקיו זה יופי, אבל אנחנו ממשיכים להידפק. פעם אחר פעם.
בסופו של יום את הענישה הקולקטיבית לא המציאו פה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1688 לייקים

Adar כתב: 08 מרץ 2022, 15:55
7even כתב:
Adar כתב: 08 מרץ 2022, 11:35
והערבים יכולים פשוט להתגייר וה״אפרטהייד״ לא יהיה רלוונטי

או שאפשר לא לזרוק חפצים
אבל אני לא זרקתי שום חפץ

ודאי גמני לא.
זה מופנה לחוליגנים
יהיה טוב הפועל!
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

redrony כתב: 08 מרץ 2022, 16:33
ר.ש כתב: 08 מרץ 2022, 16:09
זה שני מישורים מקבילים.

אני מבין לגמרי על מה התלונות והן מוצדקות. הבעיה שהיא שכרגע יש מצב נתון שלא משתנה והוא שהעונשים הם כאלה.
אז כן, ההתאחדות ובתי הדין צריכים לשנות את הענישה, אבל זה לא אומר שלא צריך לגמות ולעשות כל מה שאפשר למנוע מהאנשים האלה להיות באצטדיון. וזו גם אחריות של ההנהלה. בין אם בשיתוף פעולה, בין אם בפעולות פרואקטיביות.
לשבת ולהגיד זו לא אחריות שלנו אלא של המשטרה או של התתאחדות או של יובב מפינוקיו זה יופי, אבל אנחנו ממשיכים להידפק. פעם אחר פעם.
בסופו של יום את הענישה הקולקטיבית לא המציאו פה.
אז מה אם לא המציאו אותה פה? מתי בפעם האחרונה בליגות המערב אירופיות שמעת על משחק רדיוס לקבוצה או על סגירה של יציע?

יש על משחקים ללא קהל ערך בויקיפדיה - הפעם האחרונה שבה מוזכר אירוע כזה בכדורגל הוא במהלך המיני מהפכה בקטלוניה לפני כמה שנים, בכל התקופה שלפני הקורונה (לא היה קשר להתנהגות של הקהל של ברצלונה):
Crowdless games are a rare although not unheard-of occurrence in professional sports. When they do occur, it is usually the result of events beyond the control of the teams or fans, such as weather-related concerns, public health concerns, or wider civil disturbances unrelated to the game. For instance, starting in 2020, the COVID-19 pandemic caused most sports leagues around the world to be played behind closed doors.[3][4]
אינתי עומרי, הפועל.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

צורר, אתה בטוח שקראת מה שכתבתי?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

איזה הנהלה מנותקת מהמציאות.
מחירי כרטיסים לפני עמלות!! 60₪/100₪
אחרי עמלות 71₪/115₪.
מנותקים חסרי מושג, ככה מביאים אוהדים לנסוע עד חיפה במשחק חשוב?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

שיזדיינו. אחת מהקבוצות שעושות הכי מעט עבור הקהל שלהן בליגה.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

איזה חוצפה של נתניה להתלונן אחרי מה שהם מעבירים כל קהל שמגיע למשחק אצלהם בבית.
הפוסט קיבל 2 לייקיםכרוביתHapolo
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Money כתב:איזה חוצפה של נתניה להתלונן אחרי מה שהם מעבירים כל קהל שמגיע למשחק אצלהם בבית.
בדיוק!
דופקים אותנו כל משחק למעלה ועכשיו מתלוננים.
ועוד במשחק שלא מארחים בבית צריך לעשות הכל כדי שיהיה כמה שיותר ביתי.
אני בטוח שההנהלה לא עשתה את זה בכוונה אבל מגיע להם, לצערי אני גם לא סומך על ההנהלה שלא תשנה את זה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

Chegi כתב: 09 מרץ 2022, 15:31 איזה הנהלה מנותקת מהמציאות.
מחירי כרטיסים לפני עמלות!! 60₪/100₪
אחרי עמלות 71₪/115₪.
מנותקים חסרי מושג, ככה מביאים אוהדים לנסוע עד חיפה במשחק חשוב?
אין לי מנוי וחשבתי להגיע. עכשיו כבר לא.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  569 לייקים

וואו איזו חוצפה מצד נתניה להתלונן על מקום הושבה של קהל אחרי שהם מקפידים לשים את הקהל האורח הכי רחוק שהם יכולים במגרש שלהם ולא פותחים בד"כ את התחתון למרות שהעליון סולד אאוט . בבלומפילד אין איך להחזיר להם אבל רצה הגורל ואנחנו מארחים בסמי עופר , פתאום הם בוכים . שיזדיינו הם וההנהלה המסריחה שלנו עם המחירים שהיא לוקחת באמת שלא נשארו כבר מילים לתאר אותם , רואים קהל שהולך להגיע במספרים שהם קצת מעל הממוצע ישר עולה להם הג'וק לראש ומעלים מחירים. מקווה שהקהל של נתניה באמת לא יבוא , ככה גם ההנהלה תאכל את הזין שלה וגם נקבל משחק יותר ביתי בסוף
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךyos
yos
קיבל.ה  65 לייקים

Hapolo כתב: 10 מרץ 2022, 00:07 וואו איזו חוצפה מצד נתניה להתלונן על מקום הושבה של קהל אחרי שהם מקפידים לשים את הקהל האורח הכי רחוק שהם יכולים במגרש שלהם ולא פותחים בד"כ את התחתון למרות שהעליון סולד אאוט . בבלומפילד אין איך להחזיר להם אבל רצה הגורל ואנחנו מארחים בסמי עופר , פתאום הם בוכים . שיזדיינו הם וההנהלה המסריחה שלנו עם המחירים שהיא לוקחת באמת שלא נשארו כבר מילים לתאר אותם , רואים קהל שהולך להגיע במספרים שהם קצת מעל הממוצע ישר עולה להם הג'וק לראש ומעלים מחירים. מקווה שהקהל של נתניה באמת לא יבוא , ככה גם ההנהלה תאכל את הזין שלה וגם נקבל משחק יותר ביתי בסוף
בעקבות ההתבכיינות הצבועה של נתניה, כולם מתייחסים למיקום הקהל של נתניה, ולא שמים לב שגם הקהל המעודד של הפועל (שערים 5 ו-7) נשלח ליציע המזרחי העליון בסמי עופר, כשהיציע התחתון סגור...
dino
קיבל.ה  2030 לייקים

על מה האוהדים צריכים להחזיר להם שהם לוקחים מחירי בלומפילד?(שגם בבלומפילד במשחק כזה הייתי מצפה לתמחור מושך)
dino
קיבל.ה  2030 לייקים

יש להם שבועיים שלוש רגעי חסד למצוא רוכש
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

yos כתב:
Hapolo כתב: 10 מרץ 2022, 00:07 וואו איזו חוצפה מצד נתניה להתלונן על מקום הושבה של קהל אחרי שהם מקפידים לשים את הקהל האורח הכי רחוק שהם יכולים במגרש שלהם ולא פותחים בד"כ את התחתון למרות שהעליון סולד אאוט . בבלומפילד אין איך להחזיר להם אבל רצה הגורל ואנחנו מארחים בסמי עופר , פתאום הם בוכים . שיזדיינו הם וההנהלה המסריחה שלנו עם המחירים שהיא לוקחת באמת שלא נשארו כבר מילים לתאר אותם , רואים קהל שהולך להגיע במספרים שהם קצת מעל הממוצע ישר עולה להם הג'וק לראש ומעלים מחירים. מקווה שהקהל של נתניה באמת לא יבוא , ככה גם ההנהלה תאכל את הזין שלה וגם נקבל משחק יותר ביתי בסוף
בעקבות ההתבכיינות הצבועה של נתניה, כולם מתייחסים למיקום הקהל של נתניה, ולא שמים לב שגם הקהל המעודד של הפועל (שערים 5 ו-7) נשלח ליציע המזרחי העליון בסמי עופר, כשהיציע התחתון סגור...
נראה לי שיהיה מעבר חופשי
קשה לי להאמין שיושיבו רק למעלה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  407 לייקים

yos כתב: 10 מרץ 2022, 11:28
מפחדים מזריקת חפצים?
עונש על עונש?
yos
קיבל.ה  65 לייקים

לירון האדום כתב: 10 מרץ 2022, 13:18
yos כתב:
נראה לי שיהיה מעבר חופשי
שאלתי את המועדון, ולא זכיתי למענה.
נתניה, בינתיים, קיבלו אישור מהפועל שהיציע התחתון יהיה פתוח עבורם, אז אולי עוד יש פתח לתקווה.
Asafasraf
קיבל.ה  771 לייקים

ר.ש כתב:
Red Wolf כתב: 08 מרץ 2022, 11:55 מה הקשר בין הדברים?

זה שני מישורים מקבילים.

מתי תיפסק ההיתממות?
יש מספיק עו״ד שהם אוהדי הפועל, למה אף אחד לא הרים את הכפפה ותבע?
למה הנהלת הקבוצה לא מודיעה בפוסט לפני משחקים חשובים שבמידה ויהיו התפרעויות או השלכת חפצים הקבוצה תתבע אישית את אותם חוליגנים?
ונמאס כסר לטמון את הראש בחול. הגיע הזמן להעיף את הזבלים האלה מאצלנו, כי אוהדי הפועל הם לא.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

Asafasraf כתב: 06 מרץ 2022, 21:34
עזוב, תן לאנשים כאן להאשים את כל העולם ואשתו, רק לא את החולירות שעושים לנו נזקים פעם אחרי פעם.
די כבר לטמון את הראש בחול. לא מספיק שיש לנו בעלים קמצנים, כל עונה אנחנו מקבלים קנסות ששווים לעלות של שחקן ליגת על
החוק ממש מעצבן, אבל כל עוד הוא קיים אין מה לעשות חוץ מלהילחם באפסים שהם ממש לא אוהדי הפועל.
אם אני אראה מישהו שזורק לידי משהו למגרש, אני אתעמת איתו ולא בגלל שאני ״שוטר״ או ״מלשן״, אלא בגלל שאותו זבל גורם נזק לקבוצה שאני אוהד.
מה הקשר בין הדברים?

זה שני מישורים מקבילים.
אני גם לא מצפה מהמשטרה להשלים עם זה שיש לפעמים אונס במועדונים בתל אביב, אבל מצד שני גם לא מצפה ממנה להכניס לכלא את כל תושבי תל אביב (ואפילו לא כל באי המועדון שבו קרה האונס) אם היא לא מצליחה להתמודד עם הבעיה
הפוסט קיבל לייק אחדAdar
yos
קיבל.ה  65 לייקים

yos כתב: 10 מרץ 2022, 23:20
לירון האדום כתב: 10 מרץ 2022, 13:18
yos כתב: בעקבות ההתבכיינות הצבועה של נתניה, כולם מתייחסים למיקום הקהל של נתניה, ולא שמים לב שגם הקהל המעודד של הפועל (שערים 5 ו-7) נשלח ליציע המזרחי העליון בסמי עופר, כשהיציע התחתון סגור...
נראה לי שיהיה מעבר חופשי
שאלתי את המועדון, ולא זכיתי למענה.
נתניה, בינתיים, קיבלו אישור מהפועל שהיציע התחתון יהיה פתוח עבורם, אז אולי עוד יש פתח לתקווה.
קיבלתי מענה מהמועדון. אומרים שיהיה אפשר להיכנס ליציעים התחתונים.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
yos
קיבל.ה  65 לייקים

יש כניסה ליציע התחתון, ומעבר חופשי
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

אני אגיד לך יותר מזה

זה לא התפקיד של ההנהלה לעצור את זה, אבל זה כן אחריות של ההנהלה לספק לנו את המוצר ששילמנו להם עבורו.
שיעשו מה שצריך, בין אם זה לתבוע אישית אוהדים, ובין אם זה לתבוע את ההתאחדות, או כל דבר אחר. ההתאחדות אשמים, אבל התלונות שלי הן להנהלה.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
שליחת תגובה