נהמות לשחורים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

El dudernio כתב: 02 מרץ 2022, 12:15
Haunter כתב: 02 מרץ 2022, 11:54 benaim מזל שאתה פה
בוא... יש גם ערבים שאוהדים את בית"ר :rofl: :rofl:
יש כמה ערבים בודדים שאוהדים משום מה את בית"ר, אבל לפחות חצי מבאי האצטדיון שלנו הם אנשי ימין וזה בסדר גמור. אנחנו אוהדים קבוצת כדורגל ואותי לא מעניינת העמדה הפוליטית שלך כשאתה עומד לידי ביציע.
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

benaim כתב: 02 מרץ 2022, 12:38
יש כמה ערבים בודדים שאוהדים משום מה את בית"ר, אבל לפחות חצי מבאי האצטדיון שלנו הם אנשי ימין וזה בסדר גמור. אנחנו אוהדים קבוצת כדורגל ואותי לא מעניינת העמדה הפוליטית שלך כשאתה עומד לידי ביציע.
אני לא חשוב שזה נכון.

ובכל מקרה, אותי זה מרגש שיש להפועל, שהוא מועדון שמאלני לכל הדעות, אוהדים ימנים.
רואה שחורות המקורי
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

benaim כתב: 02 מרץ 2022, 12:38
גם אותי לא מענין.
יותר מעניינת אותי העמדה הימני של דווידה שברור שהוא אמור להיות בשמאל.
הפוסט קיבל 3 לייקיםbenaimHaunter7even
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  468 לייקים

תא מרבוטא כתב: 02 מרץ 2022, 06:36
D red imperia כתב: 02 מרץ 2022, 03:10 יש לשאוף למצב בו כל אדם בעל כל דעה פוליטית ירגיש בנוח להיות אוהד הפועל, להזדהות כאוהד הפועל ולהשתתף באופן אקטיבי בעידוד הקבוצה. לשם כך יש לנתק כל זיקה עם אידיאולוגיה מוגדרת (ימין-שמאל, סוציאליזם-קפיטליזם, דת כזאת או אחרת) וכן להוקיע ולמגר כל מפגן מזערי של גזענות או אי-סובלנות כלפי מגזרים שונים באוכלוסיה.
כל הקצנה מיותרת תוביל להדרה של אוכלוסיות שלמות מהיציע וכן לפילוגים עזים ומכוערים בתוכו. הדגש צריך להיות על כבוד הדדי וסובלנות, גם אם זה אומר לוותר על שירי השואה והשנאה.
יאללה בוא נמחק את הפטיש והמגל, נשנה הצבע לכחול ולבן, נשיר אל אל ישראל...בחיאת. הפועל הוקמה כאגודה פוליטית, הזיהוי שלה פוליטי. זה שיש אנשים עם זיהוי פוליטי אחר? זכותם אבל למה שחוסר הנחת שלהם מהזיהוי יכתיב הזיהוי? מה השלב הבא? הפועל לא מספיק שומרי שבת?
הסמל לא ישתנה והצבע לא ישתנה אבל אני לא רואה שום סיבה לשייך דווקא את הפועל תל אביב לעמדה שמאלית יותר מאת הפועל חיפה או הפועל באר שבע. גם הם אדומים וגם להם יש את סמל הפועל, אבל הם פחות מזוהים פוליטית בדעת הקהל. הגיע הזמן שנתקדם גם אנחנו מאג'נדות אישיות שלרוב הן גם ילדותיות ונתאחד סביב האהדה המשותפת למועדון. תשאירו את הקיטוב והסקטוריאליות לפוליטיקאים ובואו נייצר סביב הפועל בועה של אחדות ושותפות גורל.
שער 5 זה הלב
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

גם אם הפועל הוקמה כאגודה פוליטית (אני מניח שאתה מתכוון למרכז הפועל) זה לא אומר שהפועל ת״א או כל מועדון אחר הוא מועדון פוליטי או צריך להיות משוייך פוליטית לאיזהשהוא גורם.
אני איש שמאל ואין לי שום רצון שהפועל ת״א תייצג את השמאל או את ערכיו, בטח לא בצורה ששמאל וימין נתפסים בישראל.
כמה שיותר אוהדי הפועל יותר טוב. שמאלנים, ימנים, ערבים, אשכנזים, מזרחיים וחרדים. בוא נגיד שהרבה אוהדי הפועל שנחשבים הכי ״שרופים״ לא מייצגים שום ערך מהשמאל שאני לפחות מכיר ודווקא אותם לא הייתי רוצה כאוהדים גם אם כולם משלשלים מרצ בקלפי
משמאל לעץ
קיבל.ה  61 לייקים

אוהד הפועל זה שם נרדף לשמאלני במדינה הזאת. להתנער מזה אי אפשר.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

משמאל לעץ כתב: 02 מרץ 2022, 15:27 אוהד הפועל זה שם נרדף לשמאלני במדינה הזאת. להתנער מזה אי אפשר.
וחבל שכך...
תא מרבוטא
קיבל.ה  324 לייקים

D red imperia כתב: 02 מרץ 2022, 13:58
תא מרבוטא כתב: 02 מרץ 2022, 06:36
D red imperia כתב: 02 מרץ 2022, 03:10 יש לשאוף למצב בו כל אדם בעל כל דעה פוליטית ירגיש בנוח להיות אוהד הפועל, להזדהות כאוהד הפועל ולהשתתף באופן אקטיבי בעידוד הקבוצה. לשם כך יש לנתק כל זיקה עם אידיאולוגיה מוגדרת (ימין-שמאל, סוציאליזם-קפיטליזם, דת כזאת או אחרת) וכן להוקיע ולמגר כל מפגן מזערי של גזענות או אי-סובלנות כלפי מגזרים שונים באוכלוסיה.
כל הקצנה מיותרת תוביל להדרה של אוכלוסיות שלמות מהיציע וכן לפילוגים עזים ומכוערים בתוכו. הדגש צריך להיות על כבוד הדדי וסובלנות, גם אם זה אומר לוותר על שירי השואה והשנאה.
יאללה בוא נמחק את הפטיש והמגל, נשנה הצבע לכחול ולבן, נשיר אל אל ישראל...בחיאת. הפועל הוקמה כאגודה פוליטית, הזיהוי שלה פוליטי. זה שיש אנשים עם זיהוי פוליטי אחר? זכותם אבל למה שחוסר הנחת שלהם מהזיהוי יכתיב הזיהוי? מה השלב הבא? הפועל לא מספיק שומרי שבת?
הסמל לא ישתנה והצבע לא ישתנה אבל אני לא רואה שום סיבה לשייך דווקא את הפועל תל אביב לעמדה שמאלית יותר מאת הפועל חיפה או הפועל באר שבע. גם הם אדומים וגם להם יש את סמל הפועל, אבל הם פחות מזוהים פוליטית בדעת הקהל. הגיע הזמן שנתקדם גם אנחנו מאג'נדות אישיות שלרוב הן גם ילדותיות ונתאחד סביב האהדה המשותפת למועדון. תשאירו את הקיטוב והסקטוריאליות לפוליטיקאים ובואו נייצר סביב הפועל בועה של אחדות ושותפות גורל.
לא הבנתי מה ילדותי בזיקה פוליטית. זה חלק מזהות של ארגון בין אם הארגון הוא תקשורתי, ספורטיבי או דתי. יש דעות שהן ילדותיות. לא כל דעה פוליטית היא ילדותית ולא כל זהות שיש לה פן פוליטי היא ילדותית. מי שאוהד את הפועל במקרים רבים, כמו גם את בית"ר את סט. פאולי, סלטיק או בילבאו, יודע שזה כרוך גם בהיבט פוליטי. רוצה לאהוד ומזוהה פוליטית עם מחנה אחר? סבבה. אבל הזהות הייתה קודם. לשנות אותה זה כבר אומר מועדון עם זהות וצביון אחר. הפועל תל אביב זה כנראה לא.
תא מרבוטא
קיבל.ה  324 לייקים

benaim כתב: 02 מרץ 2022, 11:17
צ'ימבויקה כתב: 02 מרץ 2022, 10:29
הפועל חוג כתב: 27 פברואר 2022, 17:06 אוהבים את הפועל ולא את השמאל של ישראל.
וברצינות, הפועל ממזמן כבר לא קבוצה של שמאל מובהק ויש הרבה ימנים בקהל שיכולים להביע את דעתכם בדיוק כמוך

1. זה לא נכון. ביום שהקבוצה הזו תאבד את הזהות הדמוקרטית, הסוציאליסטית והרגישה כלפי המיעוטים אני אבין סופית שהכל נגמר.
2. אני מניח שיש גם הרבה שמאלנים בקהל של מכבי , מדוע לא שומעים את דעתם ? למה רק אצלנו יש את הטרול הזה בשער 7 עם דגל ישראל (שברור שהמטרה שלו היא להתריס) ?! לא רוצה אוהדים כאלה בקבוצה שלי ולא רוצה אוהדים שייקראו לאחמד טיבי מחבל. כמובן שזו זו זכותם להביע את דעתם. אבל אוהד הפועל בעל ערכי שמאל ושיוויון לא מביע רק דעה, הוא מביע גם זהות של מועדון שנבנה במשך עשרות שנים (בדיוק כמו הלאומנות של בית"ר). הדבר הכי חשוב במועדוני ספורט זה בדיוק הדברים האלה. שבזמן שאוהדי מכבי תומכים בהחזרת הסודנים לסודן , אנחנו בכדורסל משתפים אותם.
3. HTA זה עמוד אוהדים מביך שצריך להמחק. אם אוהדי הפועל הימנים כאלה אידאולוגים אז שיחפשו מועדון אחר. שלא יערערו את הנרטיב של המועדון.
כשהתחלתי לאהוד את הפועל אי שם בכתה א' בגלל ילד מהכתה לא הייתי במצב של גיבוש העמדה הפוליטית שלי. היא התעצבה שנים ארוכות לאחר מכן. אף פעם לא חשבתי לערב בין האהדה שלי להפועל ת"א לבין העמדה הפוליטית שלי.
תתחבר בחזרה למציאות
המציאות היא שזה מיעדון עם זהות פוליטית. אתה לא חייב לתמוך בה, ובוודאי שלא צריך קהל הומוגני בדעות, אבל לטעון שהמועדון לא פוליטי זה להכחיש את המצב. זה בערך כמו לשמור שבת ולהתפלא שבתל אביב פותחים מסעדות בשבת
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  468 לייקים

מה היא ה-"זהות" של המועדון? יש להפועל חוקה שאני לא מודע אליה?
אני משער שהבעלים שלנו הם לא שמאלנים, המאמן לא שמאלני, השחקנים בהווה ובעבר ברובם לא שמאלנים וגם רוב הקהל בהערכה גסה איננו שמאלני. אז מה הופך את הפועל למועדון שמאלני? האם זו גזרת גורל שלא ניתן לשנותה? לא נראה לי
מי שקורא את ההודעות שלי בוולטון יודע שדעותיי הן רחוקות מהמיינסטרים, אבל אני לא רואה שום הצדקה לבטא אותן במגרשי הכדורגל. ה-"ברית" של הפועל עם מועדונים אחרים באירופה כמו סט. פאולי זה למשל דבר ילדותי בעיניי. כל עוד זה בגדר שעשוע של חלקים קטנים מהקהל זה לא מזיק, אבל לנסות לכפות אג'נדות כאלה על קהל רחב ופתוח של עשרות אלפי אוהדים זה מופרך.
כדורגל זו לא הזירה הנכונה למאבקים פוליטיים, הגיע הזמן שכולנו נבין זאת.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדbenaim
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

redrony כתב: 02 מרץ 2022, 15:32
משמאל לעץ כתב: 02 מרץ 2022, 15:27 אוהד הפועל זה שם נרדף לשמאלני במדינה הזאת. להתנער מזה אי אפשר.
וחבל שכך...
"חבל"? זה נורא.
לדעתי אי אפשר להתעלם מזה כשמסתכלים על דברים כמו פסקי דין משמעתיים ויש יאמרו שאפילו "טעויות" שיפוט.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

teknoboy כתב: 02 מרץ 2022, 17:15
וחבל שכך...
"חבל"? זה נורא.
לדעתי אי אפשר להתעלם מזה כשמסתכלים על דברים כמו פסקי דין משמעתיים ויש יאמרו שאפילו "טעויות" שיפוט.
וכשאוהדי בית"ר מתלוננים על " דין לביתר דין לשאר "?
לא נראה לי שבפעמים שכן דופקים אותנו זה קשור לפוליטיקה..
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

D&3 כתב: 02 מרץ 2022, 17:19
וחבל שכך...
"חבל"? זה נורא.
לא מזמן שיתפו פה את טבלת הקנסות. קנס ממוצע של הפועל זה רמה מעל הממוצעים של האחרים (מלבד היחידה שמתקרבת אלינו, סכנין).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  569 לייקים

תא מרבוטא כתב: 02 מרץ 2022, 06:33
Hapolo כתב: 02 מרץ 2022, 05:54 הפועל מזוהה היסטורית עם השמאל , ביתר עם הימין , ואלו בערך הקבוצות היחידות עם זיקה כלשהי לצד פוליטי כלשהו . אבל נראה לי שהרוב יסכימו איתי שהם התאהבו בהפועל הרבה לפני שהם הבינו מה זה פוליטיקה בכלל . אם תשאלו אותי בא לי להקיא כשחבר כנסת מגיע למשחק וכשמערבבים פוליטיקה וספורט באופן כללי. זה אמור להיות ברמה של ציביון , ולא יותר מזה
למה להקיא? מותר לחבר כנסת לאהוד קבוצה. לא משנה איזו. אם כבר, זה צבוע כשחבר כנסת או ממשלה שלא אוהד מגיע לעשות סיבוב על הקהל עע מירי רגב ובית"ר או אורן חזן ובית"ר כשלפי השמועה הוא אוהד מכבי חיפה. זה חנפנות זולה.
ברור שהתכוונתי לחבר כנסת שבא "כחבר כנסת" מטעמים פוליטיים ולא איזה דן מרגלית שאוהד קבוצה או אחד שבא לראות משחק בשקט
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

teknoboy כתב: 02 מרץ 2022, 17:36
D&3 כתב: 02 מרץ 2022, 17:19
"חבל"? זה נורא.
לא מזמן שיתפו פה את טבלת הקנסות. קנס ממוצע של הפועל זה רמה מעל הממוצעים של האחרים (מלבד היחידה שמתקרבת אלינו, סכנין).
אני די בטוח שגם במשחקים של הפועל נזרקו הכי הרבה אבוקות, ויש סיכוי שגם המשחקים עוכבו להכי הרבה זמן בעקבות חפצים, ושנזרקו הכי הרבה חפצים. ( וההגנה של הפועל לפחות בתחילת העונה הייתה מביכה, ואאלט התובע אוהד הפועל אבל אל תתפוס אותי במילה )

ואצל בית"ר לדעתי נענשו בעונשים קשים יותר( נראה לי היה להם משחק ללא קהל ).

לא שאני חושב שביתר מסכנים, הם חבורה של בכיינים.

לגבי טעויות שיפוט, בפורום של מכבי יש מגה פוסט על השופטים של יענקלה ובפורום של חיפה יש מגה פוסט על השופטים של מיצ', נראה לי שאוהדי כדורגל לא ממש טובים בלחוות דעה רציונלית על שיפוט. גם אני לא משהו בזה כמובן.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

מה אני אגיד לך, אני מעדיף לחשוב שאתה צודק
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

יש סיכוי שמידי פעם יש התערבות לטובת/רעת קבוצה מסוימת בהתאחדות או בשיפוט, אני פשוט לא חושב שיש משהו שיטתי ואני בטח לא חושב שהסיבה היא פוליטית.
ואני בטח לא חושב שלאוהד של קבוצה מסוימת יש יכולת לבחון את זה בצורה הגיונית.

ספציפית השנה בקהל של הפועל יש תופעת נרחבת מידי של בבונים, ואני לא מופתע שאנחנו בראש טבלת הקנסות.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

הפועל חוג כתב: 27 פברואר 2022, 17:06 אוהבים את הפועל ולא את השמאל של ישראל.
וברצינות, הפועל ממזמן כבר לא קבוצה של שמאל מובהק ויש הרבה ימנים בקהל שיכולים להביע את דעתכם בדיוק כמוך

1. זה לא נכון. ביום שהקבוצה הזו תאבד את הזהות הדמוקרטית, הסוציאליסטית והרגישה כלפי המיעוטים אני אבין סופית שהכל נגמר.
2. אני מניח שיש גם הרבה שמאלנים בקהל של מכבי , מדוע לא שומעים את דעתם ? למה רק אצלנו יש את הטרול הזה בשער 7 עם דגל ישראל (שברור שהמטרה שלו היא להתריס) ?! לא רוצה אוהדים כאלה בקבוצה שלי ולא רוצה אוהדים שייקראו לאחמד טיבי מחבל. כמובן שזו זו זכותם להביע את דעתם. אבל אוהד הפועל בעל ערכי שמאל ושיוויון לא מביע רק דעה, הוא מביע גם זהות של מועדון שנבנה במשך עשרות שנים (בדיוק כמו הלאומנות של בית"ר). הדבר הכי חשוב במועדוני ספורט זה בדיוק הדברים האלה. שבזמן שאוהדי מכבי תומכים בהחזרת הסודנים לסודן , אנחנו בכדורסל משתפים אותם.
3. HTA זה עמוד אוהדים מביך שצריך להמחק. אם אוהדי הפועל הימנים כאלה אידאולוגים אז שיחפשו מועדון אחר. שלא יערערו את הנרטיב של המועדון.
כשהתחלתי לאהוד את הפועל אי שם בכתה א' בגלל ילד מהכתה לא הייתי במצב של גיבוש העמדה הפוליטית שלי. היא התעצבה שנים ארוכות לאחר מכן. אף פעם לא חשבתי לערב בין האהדה שלי להפועל ת"א לבין העמדה הפוליטית שלי.
תתחבר בחזרה למציאות
אני באופן אישי יכול להגיד לך שערכי הקבוצה (לא עמדה פוליטית, אלא ערכים כמו זכויות מיעוטים) תרמו בגיבוש העמדה הפוליטית שלי. בעיניי לנגן את האינטרנציונל בדרייב אין, לקנות צעיף עם סמל הקומוניזם עושה יותר שכל עם השמאל מאשר עם הימין. אחריך כתב מישהו שאמר שאני לא רוצה אוהדי הפועל ימנים. אז לא, הפוליטיקה לא מהות הכל ומי אני שאפסול אוהדים, אבל אני כן הייתי שמח שרוב האוהדים שלנו יהיו נטולי אוריינטציה לאומנית קיצונית כמו אוהדי ביתר ומכבי וזאת לנוכח הערכים המזוהים עם המועדון הזה (שהיו לפניי ולפניך(.
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 02 מרץ 2022, 18:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
גרזן אדום
קיבל.ה  7 לייקים

אותי מעצבן לראות צילומים של עופר כסיף ומירב מיכאלי עם צעיף
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

גרזן אדום כתב: 02 מרץ 2022, 18:31 אותי מעצבן לראות צילומים של עופר כסיף ומירב מיכאלי עם צעיף
https://www.apa.org/topics/anger/contro ... 0reactions.
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

היחידים שטוענים שהפועל היא לא קבוצה עם זהות פוליטית שמאלית הם ימנים שאוהדים את הקבוצה או אנשי "מרכז" שהזהות הפוליטית שלהם לא באמת מעניינת אותם.
אינתי עומרי, הפועל.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 02 מרץ 2022, 18:29

תתחבר בחזרה למציאות
אני באופן אישי יכול להגיד לך שערכי הקבוצה (לא עמדה פוליטית, אלא ערכים כמו זכויות מיעוטים) תרמו בגיבוש העמדה הפוליטית שלי. בעיניי לנגן את האינטרנציונל בדרייב אין, לקנות צעיף עם סמל הקומוניזם עושה יותר שכל עם השמאל מאשר עם הימין. אחריך כתב מישהו שאמר שאני לא רוצה אוהדי הפועל ימנים. אז לא, הפוליטיקה לא מהות הכל ומי אני שאפסול אוהדים, אבל אני כן הייתי שמח שרוב האוהדים שלנו יהיו נטולי אוריינטציה לאומנית קיצונית כמו אוהדי ביתר ומכבי וזאת לנוכח הערכים המזוהים עם המועדון הזה (שהיו לפניי ולפניך(.
אני בעד לא מעט מערכי הקבוצה, בדגש על דו קיום ועזרה לאוכלוסיות חלשות. זה שאני מהצד הימני של המפה לא אומר שאין בי ערכים בסיסיים.
הדבר היחיד שאני לא בעדו זה קומוניזם שכמובן נעלם ממחוזותינו 8-)
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

תתחבר בחזרה למציאות
אני לא כתבתי, שאלתי. ניסיתי להבין מהדברים שלך אם לזה התכוונת.
ואני מסכים לגמרי עם המשפט האחרון שלך, אבל לא כל ימני הוא לאומני קיצוני ולא כל אוהד בית״ר ובטח לא כל אוהדי מכבי הם בעלי הדעות האלה. אצל בית״ר אני גם לא יודע עד כמה הם מבינים מה שרים בכלל, רובם אספסוף נגרר. הם בוודאות פחות קיצוניים מנוער הגבעות או מתנחלים. הם פשוט קהל שהתאהב בעצמו ובתדמית שנוצרה, מזכיר לך קהל אחר בליגה?
ואוהדי מכבי, נו באמת. נכון, יש שם גרעין גזעני, אבל יש הרבה מאוד אוהדי מכבי אנשים טובים, שמאלנים, ורחמנא ליצלן יש כמה שהם אפילו חברים טובים שלי.
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

האדום הצורר כתב: 02 מרץ 2022, 19:21 היחידים שטוענים שהפועל היא לא קבוצה עם זהות פוליטית שמאלית הם ימנים שאוהדים את הקבוצה או אנשי "מרכז" שהזהות הפוליטית שלהם לא באמת מעניינת אותם.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

האדום הצורר כתב: 02 מרץ 2022, 19:21 היחידים שטוענים שהפועל היא לא קבוצה עם זהות פוליטית שמאלית הם ימנים שאוהדים את הקבוצה או אנשי "מרכז" שהזהות הפוליטית שלהם לא באמת מעניינת אותם.
ואני
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

redrony כתב: 02 מרץ 2022, 20:51

תתחבר בחזרה למציאות
ואני מסכים לגמרי עם המשפט האחרון שלך, אבל לא כל ימני הוא לאומני קיצוני ולא כל אוהד בית״ר ובטח לא כל אוהדי מכבי הם בעלי הדעות האלה. אצל בית״ר אני גם לא יודע עד כמה הם מבינים מה שרים בכלל, רובם אספסוף נגרר. הם בוודאות פחות קיצוניים מנוער הגבעות או מתנחלים. הם פשוט קהל שהתאהב בעצמו ובתדמית שנוצרה, מזכיר לך קהל אחר בליגה?
ואוהדי מכבי, נו באמת. נכון, יש שם גרעין גזעני, אבל יש הרבה מאוד אוהדי מכבי אנשים טובים, שמאלנים, ורחמנא ליצלן יש כמה שהם אפילו חברים טובים שלי.
המשפט האחרון שלי אכן מסכם. שוב אומר, זה ממש לא משנה אם אוהד הפועל הוא ימני או שמאלני. השיח הזה התחיל בגלל שכמה ליצנים הגיבו בעמוד של אוהדי הפועל תגובות גזעניות. וזה דבר שאני פחות מתחבר אליו בעיקר בגלל שזו עמוד שקשור למועדון, בדומה כמו לטרול ב-7 עם הדגל. נקח דוגמת קיצון, זה אחלה שיריב לוין אוהד הפועל. זה לא אחלה אם יריב לוין יצטלם עם צעיף הפועל לצד בן גביר ויאחל לו ולביתר בהצלחה ערב מפגש נגד סכנין.
לגבי מכבי, אני הלכתי לתמונה הגדולה. קהל ששר באופן קבוע איש חמאס ומחבל הוא קהל גזעני ולאומני. נקודה סוף. אנחנו לצורך העניין יושבים על הצד השני, לא מכבדים המנון, שירי שואה, קללות אכזריות. זה לצערי הקהל שלנו. ברור שיש אנשים טובים אבל זה מה שאנחנו מייצגים כלפי חוץ.
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

מבחינתי זה ממש לא אחלה לראות את יריב לוין בשער 5. מעדיף שיישאר עם האדון שלו ביציע המערבי בטדי.
אינתי עומרי, הפועל.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 02 מרץ 2022, 21:37
redrony כתב: 02 מרץ 2022, 20:51

המשפט האחרון שלי אכן מסכם. שוב אומר, זה ממש לא משנה אם אוהד הפועל הוא ימני או שמאלני. השיח הזה התחיל בגלל שכמה ליצנים הגיבו בעמוד של אוהדי הפועל תגובות גזעניות. וזה דבר שאני פחות מתחבר אליו בעיקר בגלל שזו עמוד שקשור למועדון, בדומה כמו לטרול ב-7 עם הדגל. נקח דוגמת קיצון, זה אחלה שיריב לוין אוהד הפועל. זה לא אחלה אם יריב לוין יצטלם עם צעיף הפועל לצד בן גביר ויאחל לו ולביתר בהצלחה ערב מפגש נגד סכנין.
לגבי מכבי, אני הלכתי לתמונה הגדולה. קהל ששר באופן קבוע איש חמאס ומחבל הוא קהל גזעני ולאומני. נקודה סוף. אנחנו לצורך העניין יושבים על הצד השני, לא מכבדים המנון, שירי שואה, קללות אכזריות. זה לצערי הקהל שלנו. ברור שיש אנשים טובים אבל זה מה שאנחנו מייצגים כלפי חוץ.
זה גם נורא מובלט בגלל התקשורת, אבל לצערי אני חייב להסכים איתך. רק שוב אציין שלדעתי, גם אצלנו וגם אצלם, אנשים נגררים. עדר, שרים מה שכולם שרים. המוצר הוא נוראי וחייבים לעקור אותו, זה ברור
שליחת תגובה