מעללי הניסנובס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

האדום הצורר כתב:"כך גם איש העסקים זאב גרינברג שחתם על הסכם סודיות, קיבל חומרים והציע להשקיע 2 מיליון שקלים."

יש פער גדול בין מה שתיארת למה שכתוב פה. זו לא נראית כמו הצעה לתרומה, ובכל מקרה לא ברור אם ההצעה התממשה לכדי פעולה.
לפי הקישור הנ"ל הוא היה היחיד שנקב בסכום השקעה ברור.
אני חושב שלא הייתה לו יכולת או רצון להשקיע מעבר מלכתחילה , ולכן מבחינתו אחרי שהשקיע את הסכום הנ"ל הוא בצדק רב ודי מהר , חיפש למכור את החלק שלו בסכום דומה לפי הפרסומים.
כמה האחרים שמו מכיסם הפרטי הרבה יותר ממנו? לא בטוח.
לפחות במקרה הזה נראה שלא מדובר בהלוואה מגורם אחר לכאורה , אלא כסף שהוא שם מכיסו הפרטי.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

להבנתי, הסיפור כזה: בגלל שהוא לא משקיע והם כן "משקיעים" הם מדללים את האחוזים לפי הסכם הרכישה.
הקייס שלו: לא רק שאתם לא משקיעים אתם גם פועלים בצורה גרעונית והתנהלות כזו גם לא מצדיקה דילול וגם חושפת אותי לתביעות שאין לי בהם חפץ.
אירוע חשוב שאין להקל ראש בהשלכותיו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroבר קולמוסא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אוהד כורסא כתב:להבנתי, הסיפור כזה: בגלל שהוא לא משקיע והם כן "משקיעים" הם מדללים את האחוזים לפי הסכם הרכישה.
הקייס שלו: לא רק שאתם לא משקיעים אתם גם פועלים בצורה גרעונית והתנהלות כזו גם לא מצדיקה דילול וגם חושפת אותי לתביעות שאין לי בהם חפץ.
השאלה אם בית משפט או צעד כזה יכול לגרום להתנהלות הזו לכאורה , להפסק.
אני בספק רב.

נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

De Niro כתב: 16 אפריל 2022, 20:30
אוהד כורסא כתב:להבנתי, הסיפור כזה: בגלל שהוא לא משקיע והם כן "משקיעים" הם מדללים את האחוזים לפי הסכם הרכישה.
אני בספק רב.

יכול.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

El dudernio כתב: 16 אפריל 2022, 17:30
נגמר הנוער כתב: 16 אפריל 2022, 12:50
El dudernio כתב: 16 אפריל 2022, 12:06

קצת חוצפה מצידו לבכות על זה שהם לא מכניסים את היד לכיס כאשר הוא הצהיר לכל דורש שהוא לא מתכוון לעשות את זה מעבר ל 2.5 מליון שהוא הכניס בהתאם להסכם העברת הבעלות.

בנוסף יש אפשרות בהסכם לדילול אחוזי שליטה בהתאם להשקעות. לפי זה הוא אמור להיות מדולל לאזור 15%. התביעה שלו להבנתי היא במטרה 1, להראות שההסכם לא ייושם כנדרש ולכן לא ניתן בפועל הוא בוטל על ידי הניסנובים ותושב, ובכך למנוע את דילול אחוזי השליטה שלו למרות שהוא לא מתכוון ולא רוצה להשקיעה אגורה שחוקה אחת..

נ.ב להבנתיצהוא השקיע 2.7 מליון (לפי פרסומים זרים). אם 2.7 מליון = 15% בעלות... מה זה אומר על שאר המשקיעים? מדובר על תושב שיגדל ל 50% והניסנובים ירדו ל 35 מ 37.5.

נ.ב 2 אל תחשבו זה אומר השקעת בעלים 18 מליון מרגע העברת הבעלות.
או שהתביעה שלו נועדה כדי למנוע גרעון נוסף מעבר לנטען, ולהימנע מחשיפה לחובות שנגרמים לטענתו כתוצאה מהניהול הכושל של החברים.
נו באמת... הוא הבעלים של נקבותה חשוף להכל כל הזמן והחליט להוציא את החרא אחרי שנכתב שעובדים על הפעלת הסעיף שמדבר על דילול האחוזים שלו בשל חוסר השקעה.
אני מאוד מקווה שיהיה לי זמן במהלך השבוע לקרוא בעיון את כתב התביעה ולהראות לך שחלק ממה שכתבת פה לא מדויק. הוא לא חשוף להכל (וזו אחת הטענות שלו) והטענות שלו בנוגע לגירעון ולניהול עלו לפני שהתחיל כל הדיון האחרון על הדילול (שנראה כמו תגובת נגד לדרישות שלו מהם).
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

נגמר הנוער כתב:
De Niro כתב: 16 אפריל 2022, 20:30
אני בספק רב.

יכול.
בית משפט יכול להתערב במהלכים של חברה/חל"צ/מלכ"ר?
הרי זה תפקידו של הרגולטור וגם הוא לכאורה לא מתערב.

נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

De Niro כתב: 16 אפריל 2022, 22:36
נגמר הנוער כתב:
De Niro כתב: 16 אפריל 2022, 20:30 השאלה אם בית משפט או צעד כזה יכול לגרום להתנהלות הזו לכאורה , להפסק.
אני בספק רב.

יכול.

ברמה העקרונית בחברות בוודאי שכן (בכפוף למבחנים משפטיים כאלה ואחרים), ולפי מה אני מבין מדובר בחברה פרטית ולא בחל"צ/מלכ"ר. אבל אם מישהו מכיר אחרת אשמח שיתקנו אותי.
נערך לאחרונה על ידי נגמר הנוער ב 16 אפריל 2022, 22:48, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

נגמר הנוער כתב:
נגמר הנוער כתב: יכול.

ברמה העקרונית בחברות בוודאי שכן, זה קורה מדי יום, ולפי מה אני מבין מדובר בחברה פרטית ולא בחל"צ/מלכ"ר. אבל אם מישהו מכיר אחרת אשמח שיתקנו אותי.
גם במהלכים כמו הלוואות לכאורה שלוקחת החברה?

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

נגמר הנוער כתב:
נגמר הנוער כתב: יכול.

ברמה העקרונית בחברות בוודאי שכן (בכפוף למבחנים משפטיים כאלה ואחרים), ולפי מה אני מבין מדובר בחברה פרטית ולא בחל"צ/מלכ"ר. אבל אם מישהו מכיר אחרת אשמח שיתקנו אותי.
חברה פרטית כנראה:
https://datacheck.co.il/company.ai?ID=515598449

אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

נגמר הנוער כתב:
De Niro כתב: 16 אפריל 2022, 20:30 השאלה אם בית משפט או צעד כזה יכול לגרום להתנהלות הזו לכאורה , להפסק.
אני בספק רב.

יכול.

לא אבל הוא יכול לאכוף חוזים. לא יודע מה בדיוק כתוב בהסכם המכירה אבל סביר שמשום שהמטרה הייתה לצמצם את החובות יש סעיף שאוסר עליהם להגדיל את החובות. בעצם זו תביעה חוזית.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

De Niro כתב: 16 אפריל 2022, 19:34
האדום הצורר כתב:"כך גם איש העסקים זאב גרינברג שחתם על הסכם סודיות, קיבל חומרים והציע להשקיע 2 מיליון שקלים."

יש פער גדול בין מה שתיארת למה שכתוב פה. זו לא נראית כמו הצעה לתרומה, ובכל מקרה לא ברור אם ההצעה התממשה לכדי פעולה.
לפי הקישור הנ"ל הוא היה היחיד שנקב בסכום השקעה ברור.
אני חושב שלא הייתה לו יכולת או רצון להשקיע מעבר מלכתחילה , ולכן מבחינתו אחרי שהשקיע את הסכום הנ"ל הוא בצדק רב ודי מהר , חיפש למכור את החלק שלו בסכום דומה לפי הפרסומים.
כמה האחרים שמו מכיסם הפרטי הרבה יותר ממנו? לא בטוח.
לפחות במקרה הזה נראה שלא מדובר בהלוואה מגורם אחר לכאורה , אלא כסף שהוא שם מכיסו הפרטי.

לא יודע, אני לא מתרשם שמה שמעניין את גרינברג בזמן הנוכחי זו הפועל.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

וואן:
רפואה: עובדים על נושא אירופה מאחורי הקלעים
מאמן הפועל התייחס לסוגיית ההשתתפות באירופה לפני הקרב על המקום ה-4 מול נתניה מחר ב-20:00: "המקום הרביעי הוא האתגר שלנו"
“שתי הקבוצות שנלחמות איתנו על המקום הרביעי שואפות להגיע לאירופה ואולי נדמה שאנחנו לא בגלל שאולי אנחנו לא יכולים. זה כאילו לא חשוב אבל זה חשוב מאוד והשחקנים יודעים את זה, זו המטרה שלנו בפלייאוף העליון”, אמר רפואה ביחס לכך שכרגע האדומים לא יכולו לשחק במפעל היבשת גם אם ישיגו את הכרטיס בתום העונה. “המקום הרביעי הוא אתגר ואני מאמין ויודע שמאחורי הקלעים עובדים בנושא, אבל בשביל זה נצטרך להיות שם. כשאתה נמצא במועדון כזה השאיפות הן כמה שיותר גבוהות וכרגע השאיפה שלנו זה המקום הרביעי”.

האמנם?
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

בלת"'ק.
אם הם באמת היו רוצים לסיים עם חובות אירופה הם היו יכולים להביא אישור מבית המשפט הישראלי שתשלום החובות האלו הן לא בגדר העדפת נושים ופה נגמר הדיון.
הם לא רוצים לשלם ואנחנו משלמים על זה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

תודה ניסנוב
אין עליכם
שימשיכו לדבר מקצועי
על רפואה
על אליאס
על השוער

הכל אתם
מוכן ללכת לפירוק
לליגה ז
רק לכו
חלאס
הפוסט קיבל 4 לייקיםHapoelTAההוא שאמרו לוGaudiHapolo
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

מה יהיה איתם , יספרו לנו מה מצב החובות? מה המחיר של הקבוצה? מה הטעם להמשיך לתחזק להם את הצעצוע אם אנחנו לא מתקדמים לשום מקום , אפשר לנתח עד מחר מקצועית את הדבר הזה שהיה היום אבל הבעלים האלה הם הדבר שצריך הכי להעסיק אותנו , מילא כל החרא שאנחנו אוכלים עכשיו היה בזמן שהקבוצה באיזה שהוא תהליך החלמה , אבל פשוט אין לי מושג לאן פנינו מועדות. חלאססססס
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

לא חושב שאנחנו מבינים עד כמה המצב בעייתי
יכולים לזרוק עוד 30 תרנגולות, 20 עזים ו-4 חזירים. יש אדישות מטורפת בקהל שלנו כלפי הקבוצה..
נכנסנו למין מוד כזה שבו האולטראס מתעסק בעיקר בעצמו, והקהל לרוב מעודד לא משנה מה קורה על הדשא (לא מרגש ולא קיים באף מועדון תחרותי שמכבד את עצמו)..
מרגיש שאין שום עניין בנעשה במועדון הזה, עונה אחרי עונה, חיים מדרבי לדרבי..
ואני אפילו לא התייחסתי לחובות פיפ״א ולעננה הזו מעל ראשינו ולחובות החדשים שצמד הכורדים מייצר בכשרון רב
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

פושעי מלחמה
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

Hapolo כתב: 25 אפריל 2022, 23:28 מה יהיה איתם , יספרו לנו מה מצב החובות? מה המחיר של הקבוצה? מה הטעם להמשיך לתחזק להם את הצעצוע אם אנחנו לא מתקדמים לשום מקום , אפשר לנתח עד מחר מקצועית את הדבר הזה שהיה היום אבל הבעלים האלה הם הדבר שצריך הכי להעסיק אותנו , מילא כל החרא שאנחנו אוכלים עכשיו היה בזמן שהקבוצה באיזה שהוא תהליך החלמה , אבל פשוט אין לי מושג לאן פנינו מועדות. חלאססססס
אומרים לך הגענו לפלייאוף עליון והביאו שוער מאוקראינה, אתה רוצה שימכרו? לא מספיק טוב?
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

כרטיסים לאוהדי חיפה שער 13 120-160 שקל חח , הם עושים כסף ואותנו חיפה תזיין אחרי זה במשחקי חוץ.
נצטרך לומר תודה להנהלה אם לא תשחרר לחיפה גם את שער 8?
555
קיבל.ה  623 לייקים

היה כבר סמי עופר ולא יהיה יותר העונה
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

555 כתב: 27 אפריל 2022, 15:19 היה כבר סמי עופר ולא יהיה יותר העונה
אה מזל :rofl:
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מקווה שאוהדי חיפה יחרימו. גם ככה ניצחון קל שלהם.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Hapolo כתב: 27 אפריל 2022, 15:18 כרטיסים לאוהדי חיפה שער 13 120-160 שקל חח , הם עושים כסף ואותנו חיפה תזיין אחרי זה במשחקי חוץ.
שער 13 זה לא שער 11
המחיר של שער 11 זה המחיר שגם אתה מקבל במשחקי חוץ
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

לירון האדום כתב: 27 אפריל 2022, 16:38
Hapolo כתב: 27 אפריל 2022, 15:18 כרטיסים לאוהדי חיפה שער 13 120-160 שקל חח , הם עושים כסף ואותנו חיפה תזיין אחרי זה במשחקי חוץ.
שער 13 זה לא שער 11
המחיר של שער 11 זה המחיר שגם אתה מקבל במשחקי חוץ
ועדיין זה יורד לך חלק בגרון מחיר כזה? עם זה שלא הייתי רוצה ששער 13 ילך לקבוצה האורחת אני לא רואה סיבה הגיונית לגזול אנשים ככה, וגם אנחנו מגיעים לאיצטדיונים ומקבלים יותר כרטיסים מ"חבילת הבסיס" המגיעה לנו בתור קהל אורח, אני בטוח שלא היית רוצה שינצלו את העובדה הזאת כדי לקחת לך מחיר כזה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

2 החלוצים היחידים שלנו פצועים.
ליעד רמות מהנוער כובש ומבשל בצרורות, למה הוא לא עולה לתת עזרה בבוגרת? כי הוא לא חתם על חוזה.
מעניין למה לא חתם, ומעניין למי זה תורם. בטח משכנע כישרונות צעירים להגיע אלינו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Chegi כתב: 01 מאי 2022, 23:31 2 החלוצים היחידים שלנו פצועים.
ליעד רמות מהנוער כובש ומבשל בצרורות, למה הוא לא עולה לתת עזרה בבוגרת? כי הוא לא חתם על חוזה.
מעניין למה לא חתם, ומעניין למי זה תורם. בטח משכנע כישרונות צעירים להגיע אלינו.
הוא דווקא בסגל להיום
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

איפה הינואר שנתניה עשתה ואיפה מה שהעלובים האלה עשו. באותו תקציב.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אדום כתב: 02 מאי 2022, 22:14 איפה הינואר שנתניה עשתה ואיפה מה שהעלובים האלה עשו. באותו תקציב.
רק הינואר הזה?
איפה הינואר שנתניה עשתה 5 שנים ואנחנו מה
הבעלים עם הזרים הכי מוזרים שהיו או לנגב אבק מאיזה ישראלי מפעם
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

לך תדע, אולי רצו למנוע מבוכה אם בטעות היינו מסיימים במקום לאירופה ולא היה לנו את הרישיון
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

איל סגל משקיע כמה מיליונים כל עונה.
אנחנו לא נתניה ולא נהיה נתניה ללא השקעת בעלים.
היום הוא דיבר ברדיו ואמר שהוא רוצה למכור את המועדון אבל לטענתו אין עשירים בסדר הגודל שהוא מחפש שהיו גם רציניים מספיק , אלא רק מחפשי כותרות לכאורה.

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

De Niro כתב: 02 מאי 2022, 22:18 איל סגל משקיע כמה מיליונים כל עונה.
היום הוא דיבר ברדיו ואמר שהוא רוצה למכור את המועדון אבל לטענתו אין עשירים בסדר הגודל שהוא מחפש שהיו גם רציניים מספיק , אלא רק מחפשי כותרות לכאורה.

מבחינת תקציב, ההשקעה שלו די מאזנת את הפרשי התקציב בנינו לבינם
אנחנו מייצרים יותר
להם יש בעלים שמביא יותר
אין לנו תירוצים למה הם עושים יותר טוב עם הכסף
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב:
De Niro כתב: 02 מאי 2022, 22:18 איל סגל משקיע כמה מיליונים כל עונה.

מבחינת תקציב, ההשקעה שלו די מאזנת את הפרשי התקציב בנינו לבינם
אנחנו מייצרים יותר
להם יש בעלים שמביא יותר
אין לנו תירוצים למה הם עושים יותר טוב עם הכסף
יש עובדות.
ההוצאות שלהם על משחקים ואירוח נמוכות הרבה יותר.
אם הוא מכניס כהשקעה שלו כמה מיליונים כל עונה וגם מצליח למכור כל עונה לפחות שחקן אחד אז התקציב שלו לשכר שחקנים גדול יותר משלנו.בוודאות.
זה לא מקרי שהסגל שלהם מאוזן וטוב יותר.
יש להם שיטת פעולה סדורה וברורה כמו במקרה קניקובסקי הם הביאו שני שחקנים טובים במקומו וגם קיבלו סכום נכבד על ההעברה שלו.
עוד נקודה , המדיניות שלנו של שילוב צעירים בכל מחיר מתחילה לפגוע בנו , כי אין תחרות לשני הצעירים האלו המגן והקשר חלוץ להרכב , וזה מאד פוגע בנו מקצועית.

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

“אני ועומר בוקסנבוים עובדים בשיתוף פעולה, זו האמת וככה אני אמשיך עד הסוף. חייבים לפגוע בזרים בעונה הבאה, בשביל זה כל שחקן ייבדק 200 פעמים. אנחנו רואים מאות קלטות ביום, זה מה שיעשה את הפועל קבוצה טובה יותר ממה שהיא שם”.

מעניין כמה שכר מוכנים האחים דרעק להביא על זרים שהם בעצמם לא מכירים ורון לולולולוי לולוי הביא להם מניקרגואה בשקל
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

הדבר שהכי מדכא שאיו עתיד
אז נגיד ננצח דרבי
נגיד נגנוב מקום 4
עדיין אנחנו נתקע עם הבינוניות הזאת
אין לנו את המשאב הכי חשוב כדיי להצליח וזה כסף.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

כסף יבוא רק מאירופה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לא נעלה לשחק בלי קהל בדרבי", שרון ניסנוב אומר לערוץ הספורט, "מדובר בפרס שנותנים למספר חולגינים שמגיעים לפגוע בנו כלכלית. זו מכת מוות כלכלית להפועל ת"א שלא נצליח להתאושש ממנה".
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

(אני באמת שואל בתמימות מתוך סקרנות)
תוכנית ההבראה הגאונית שהייתה אמורה לכסות את חובות הקבוצה במהלך תהליך מחושב של כל שקל.

מה קורה/קרה איתה?
עברו 5-6 שנים, האם יש נתון מדוייק שיתן סכום?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

עידן סרור כתב:(אני באמת שואל בתמימות מתוך סקרנות)
תוכנית ההבראה הגאונית שהייתה אמורה לכסות את חובות הקבוצה במהלך תהליך מחושב של כל שקל.

מה קורה/קרה איתה?
היא עבדה כל כך טוב שלקחו הלוואות על חשבון הקבוצה ונוספו בוררויות ותביעות
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

Chegi כתב: 10 מאי 2022, 17:54
עידן סרור כתב:(אני באמת שואל בתמימות מתוך סקרנות)

מה קורה/קרה איתה?
היא עבדה כל כך טוב שלקחו הלוואות על חשבון הקבוצה ונוספו בוררויות ותביעות
כמו שחשבתי..
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לכו הביתה
מנטליות בקבוצה מאז שאתם כאן, לא היתה הצד החזק שלנו בלי קשר לסגל כזה או אחר
כנראה שלניהול יש השפעה בזה
שליחת תגובה