פארליי רוסה עוזב

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

redrony כתב: 13 פברואר 2022, 13:57
רדפוקס כתב: 13 פברואר 2022, 13:32
redrony כתב: 13 פברואר 2022, 13:12 אני חייב לומר שאני לא מאוד הרוס מזה. מהרגע שהוא חזר מהפציעה אני לא משתגע ממנו. זה נכון שיש לו כשרון והוא בערך השחקן היחיד שיכול ליצור יש מאין, אבל הוא עושה המון פעולות לא נכונות ובפועל לא מביא את היתרונות שלו לידי ביטוי
ועל האלטרנטיבות אתה משתגע? כי הן הולכות לשגע אותך אם תרצה או לא.
לא משתגע, אבל זה מה יש. אתה לא נפרד פה מאיזה עילוי שמשדרג אותך באמת כרגע שלא לדבר שרב הזמן עושה נזק.
תן לילדים לשחק, סניור, גניס.
בוא נהיה שניה כנים: המיקום בסוף העונה לא באמת משנה. גם פלייאוף עליון עם כל הכבוד, זה לא משהו שתחגוג יותר מדי. כן, זה מדכא לחשוב על הפועל במושגים האלה, אבל כל עוד הקבוצה לא תהיה השגית, אז מה שחשוב זה שהיא לא תרד ליגה ובדרך אם אפשר תשחק כדורגל מהנה עם גולים, תנצח כמה שיותר ואולי מתישהו גם תביא איזה דרבי.
אז כן רוסה, לא רוסה, זה לא יעשה את ההבדל

ראשית, אתה סותר את עצמך כשאתה אומר מצד אחד הוא יכול ליצור יש מעין ומצד שני הוא לא משדרג. אם יש לו יכולת ליצור יש מעין אז הוא בהכרח משדרג אותך. בטח בהתחשב במעט הכשרון שקיים בקבוצה הזו.
שנית, אני בא לראות את הקבוצה שלי משחקת כדורגל. אני לא בא למלחמה (ולכן טוב שקלינגר פוטר), ואני גם לא בא לראות קבוצה לא הישגית שרק מחפשת להריץ ולשרוף נוער (זה יש בהפועל ירושלים. בנוסף, ספורי דוגמה נהדרת לרע שבזה).
אם זו הגישה, בוא נריץ רק את הילדים מטוויזר ועד לי און מזרחי. אפשר גם להריץ את טראורה במקום אדי, גם הוא בחור צעיר עם חוזה ארוך טווח.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

Xavi כתב: 13 פברואר 2022, 17:03 כן.. אתם צודקים
מוזר שלא זומן עדיין לנבחרת ברזיל.. בדיוק השחקן שהם צריכים ליד ניימאר

דחיל ראבק מה עשיתם ממנו
4 פאקינג שערים העונה
סתם עוד שחקן קטרגל
אתה מאלו שכמה שיש להם פחות מושג ככה הם יותר נחרצים הא?
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

Xavi כתב: 13 פברואר 2022, 17:03 כן.. אתם צודקים
מוזר שלא זומן עדיין לנבחרת ברזיל.. בדיוק השחקן שהם צריכים ליד ניימאר

דחיל ראבק מה עשיתם ממנו
4 פאקינג שערים העונה
סתם עוד שחקן קטרגל
זורם איתך. כמה שחקנים יש לנו בסגל עם ארבעה שערים?
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  569 לייקים

נשאר עד סוף העונה לפי 1 (?)
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

אם הוא נשאר עד סוף העונה מבחינת ניסנוב זה חיזוק והם שמו כסף מהכיס. אתמול אני באצטדיון וכל המשחק אני אומר לעצמי אלוהים איזה קהל אנחנו וואו איך מגיע לנו בעלים אחרים. בסוף המשחק כולי צרוד ועצוב נכנס לוואן רואה שרוסה עוזב. טפיי איך נפתרים מהזבלים האלה, אני מאוד מקווה שלא נקנה מנוי אחד עד שאנחנו לא רואים סגל רציני עם זרים שמרווחים קצת יותר משוטף כלים במסעדת מחנה
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

נו באמת... הציעו לו חוזה שהוא לא יקבל גם במכבי... מה אתם רוצים?

תראו את באר שבע במקום למכור את ספורי ולהתקדם גמרו לעצמם את העונה יגם לרמזי את הסיכוי להיות מליונר....

והוא נשאר עד לסוך העונה הסדירה... מה גם שנכון לכרגע לדעתי עוד לא התקבלה הצעה רישמית
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

כל הדיבורים על האם ההנהלה ידעו או לא ידעו מיותרים. הם ידעו שזו אופציה ברגע שחתמו איתו על החוזה, ולכן היו צריכים להתכונן לכך מראש.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

מי נותן סעיף כזה לעזוב באמצע העונה? זה הזוי

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
Red_man
קיבל.ה  473 לייקים

De Niro כתב: 13 פברואר 2022, 21:30 מי נותן סעיף כזה לעזוב באמצע העונה? זה הזוי

אתה יודע מי אז למה אתה שואל?
מה שכן אני מנסה לחשוב האם זה המהלך הכי הזוי שהאחים עשו בהפועל והאמת? אני חושב שיש להם כמה מהלכים יותר מטומטמים.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 13 פברואר 2022, 17:10
רדפוקס כתב: 13 פברואר 2022, 13:32
ועל האלטרנטיבות אתה משתגע? כי הן הולכות לשגע אותך אם תרצה או לא.
לא משתגע, אבל זה מה יש. אתה לא נפרד פה מאיזה עילוי שמשדרג אותך באמת כרגע שלא לדבר שרב הזמן עושה נזק.
בוא נהיה שניה כנים: המיקום בסוף העונה לא באמת משנה. גם פלייאוף עליון עם כל הכבוד, זה לא משהו שתחגוג יותר מדי. כן, זה מדכא לחשוב על הפועל במושגים האלה, אבל כל עוד הקבוצה לא תהיה השגית, אז מה שחשוב זה שהיא לא תרד ליגה ובדרך אם אפשר תשחק כדורגל מהנה עם גולים, תנצח כמה שיותר ואולי מתישהו גם תביא איזה דרבי.

ראשית, אתה סותר את עצמך כשאתה אומר מצד אחד הוא יכול ליצור יש מעין ומצד שני הוא לא משדרג. אם יש לו יכולת ליצור יש מעין אז הוא בהכרח משדרג אותך. בטח בהתחשב במעט הכשרון שקיים בקבוצה הזו.
שנית, אני בא לראות את הקבוצה שלי משחקת כדורגל. אני לא בא למלחמה (ולכן טוב שקלינגר פוטר), ואני גם לא בא לראות קבוצה לא הישגית שרק מחפשת להריץ ולשרוף נוער (זה יש בהפועל ירושלים. בנוסף, ספורי דוגמה נהדרת לרע שבזה).
אם זו הגישה, בוא נריץ רק את הילדים מטוויזר ועד לי און מזרחי. אפשר גם להריץ את טראורה במקום אדי, גם הוא בחור צעיר עם חוזה ארוך טווח.
אבל שוב, זה לא מה שאמרתי, אני לא שמח שהוא הולך, אני לא אומר שהוא לא צריך לשחק, אני אומר שהעלות מול תועלת שלו (זו הכוונה במשדרג) היא לא כזו שלפחות בעיניי מהווה אסון במקרה והוא עוזב.
אני לא יודע מאיפה הגעת למלחמה וגם אני מאוד רוצה לראות כדורגל, קבוצתי ויעיל. אני כבר 4 משחקים תופס את הראש מהשטויות שהוא עושה וגם אתמול, שהוא היה טיפה יותר טוב עדיין הולך עם הראש בקיר ולא משחרר כדור. ואגב, זו אחריות של רפואה לגרום לו לקבל החלטות נכונות
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

Red_man כתב:

מה שכן אני מנסה לחשוב האם זה המהלך הכי הזוי שהאחים עשו בהפועל והאמת? אני חושב שיש להם כמה מהלכים יותר מטומטמים.
שאלה רטורית
זה מהלך בטופ 3

הפוסט קיבל לייק אחדRed_man
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3731 לייקים

De Niro כתב: 13 פברואר 2022, 21:54
Red_man כתב:

שאלה רטורית
זה מהלך בטופ 3

זה אפילו לא בטופ 10.
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

רדפוקס כתב:
De Niro כתב: 13 פברואר 2022, 21:54
Red_man כתב: אתה יודע מי אז למה אתה שואל?
שאלה רטורית
זה מהלך בטופ 3

זה אפילו לא בטופ 10.
זה בהחלט מהלך מטומטם. אבל להיכנס לחובות חדשים לאחמד עאבד ובוזגלו ועוד, שמחרבים גם את העונה הנוכחית וגם את העונות הבאות - אלו מהלכים הרבה יותר גרועים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

כפיר אדום כתב:
רדפוקס כתב:
De Niro כתב: 13 פברואר 2022, 21:54 שאלה רטורית
זה מהלך בטופ 3

זה אפילו לא בטופ 10.
זה בהחלט מהלך מטומטם. אבל להיכנס לחובות חדשים לאחמד עאבד ובוזגלו ועוד, שמחרבים גם את העונה הנוכחית וגם את העונות הבאות - אלו מהלכים הרבה יותר גרועים.
אבל מהלכים פחות הזויים

נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

redrony כתב: 13 פברואר 2022, 21:52

אבל שוב, זה לא מה שאמרתי, אני לא שמח שהוא הולך, אני לא אומר שהוא לא צריך לשחק, אני אומר שהעלות מול תועלת שלו (זו הכוונה במשדרג) היא לא כזו שלפחות בעיניי מהווה אסון במקרה והוא עוזב.
אני לא יודע מאיפה הגעת למלחמה וגם אני מאוד רוצה לראות כדורגל, קבוצתי ויעיל. אני כבר 4 משחקים תופס את הראש מהשטויות שהוא עושה וגם אתמול, שהוא היה טיפה יותר טוב עדיין הולך עם הראש בקיר ולא משחרר כדור. ואגב, זו אחריות של רפואה לגרום לו לקבל החלטות נכונות
איזה החלטות בחיאת? השחקן היחיד בהתקפה שמצליח להחזיק כדור תחת לחץ, שחקן סופר קבוצתי. איבד קצת מומנטום בפציעה אבל מול מכבי היה היחיד שאשכרה הביך אותם כשהכדור אצלו ושמר על הכדור מעולה. אין לנו בקבוצה אף שחקן עם היכולות שלו ולמעשה הוא ודוידה הם היתרון היחסי היחיד שלנו בהתקפה. אז לאבד אותו זה לאבד 1 משני השחקנים היחידים בקבוה שמסוגלים לעשות הבדל. אתה משווה בינו לבין החלופות האחרות? יואב תומר? רז טוויזר? עידן ורד?
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

נועם שחם כתב: 14 פברואר 2022, 13:27
redrony כתב: 13 פברואר 2022, 21:52

איזה החלטות בחיאת? השחקן היחיד בהתקפה שמצליח להחזיק כדור תחת לחץ, שחקן סופר קבוצתי. איבד קצת מומנטום בפציעה אבל מול מכבי היה היחיד שאשכרה הביך אותם כשהכדור אצלו ושמר על הכדור מעולה. אין לנו בקבוצה אף שחקן עם היכולות שלו ולמעשה הוא ודוידה הם היתרון היחסי היחיד שלנו בהתקפה. אז לאבד אותו זה לאבד 1 משני השחקנים היחידים בקבוה שמסוגלים לעשות הבדל. אתה משווה בינו לבין החלופות האחרות? יואב תומר? רז טוויזר? עידן ורד?
לא משווה ומה שאתה כותב הוא פשוט לא נכון, בטח במשחקים האחרונים. הוא מאבד כדור אחרי כדור, מכדרר ומכדרר את עצמו לדעת.
זה נכון שאין לנו שחקנים עם היכולות האישיות שלו אבל כרגע הן לא נותנות לנו יותר מדי. אני לא אומר שהחלופות האחרות טובות יותר, ממש לא ואני גם לא שמח שהוא עוזב, אני פשוט אומר שזה לא כזה אסון גדול
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

De Niro כתב: 13 פברואר 2022, 21:30מי נותן סעיף כזה לעזוב באמצע העונה? זה הזוי
מי שמאד רוצה לקבל 250 אלף דולר
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

אגב, דווקא המשחק נגד מכבי חיפה הוא צ׳אנס לרוסה כן להביא את היכולות שלו לידי ביטוי. משחק שפחות נחזיק בו בכדור, שיותר יהיה בנוי על מעברים. שם הוא חזק
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

ברור. זה לא אסון גדול לאבד את אחד משני שחקני ההתקפה המשמעותיים היחידים. יש לנו כ"כ הרבה כשרון התקפי, מה זה בשבילנו לאבד שחקן הרכב ששווה 6-10 גולים בעונה.

רוני, עד היום החזקתי ממך בנאדם שמבין משהו בכדורגל, אבל אם אתה לא מסוגל להבין שהקבוצה צריכה להאחז בכח בכל טיפת כשרון שיש לה, אז אולי טעיתי לגביך.

להפועל ת"א יש דפיציט אמיתי בכשרון ואיכות מול רוב הקבוצות בליגה. אז לאבד את אחד השחקנים היחידים שבאמת מוכשר ויכול לשחק בכל קבוצה זה בעיניך לא ביג דיל? בחיאת. עד שסוף סוך יש שחקן שאפשר להנות מהביצועים שלו אז גם זה לא טוב לך?
הפוסט קיבל 7 לייקיםרדפוקססומךDe NiroteknoboyKingAlpacakruviכפיר אדום
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

נועם שחם כתב: 15 פברואר 2022, 10:52 ברור. זה לא אסון גדול לאבד את אחד משני שחקני ההתקפה המשמעותיים היחידים. יש לנו כ"כ הרבה כשרון התקפי, מה זה בשבילנו לאבד שחקן הרכב ששווה 6-10 גולים בעונה.

רוני, עד היום החזקתי ממך בנאדם שמבין משהו בכדורגל, אבל אם אתה לא מסוגל להבין שהקבוצה צריכה להאחז בכח בכל טיפת כשרון שיש לה, אז אולי טעיתי לגביך.

להפועל ת"א יש דפיציט אמיתי בכשרון ואיכות מול רוב הקבוצות בליגה. אז לאבד את אחד השחקנים היחידים שבאמת מוכשר ויכול לשחק בכל קבוצה זה בעיניך לא ביג דיל? בחיאת. עד שסוף סוך יש שחקן שאפשר להנות מהביצועים שלו אז גם זה לא טוב לך?
קודם כל אני מתנצל על זה שאכזבתי אותך ומקווה שתשקול להחזיר לי את מעמד ה״מבין בכדורגל״ (אולי אני אשתפר בפוסטים אחרים)

אני לגמרי מבין מה שאתה אומר ואני שוב אחור, אני לא שמח שהוא עוזב ואני כן חושב שזו אבידה מסוימת. אני במשחקים האחרונים לא מסוגל לראות את השטויות שהוא עושה ואני חושב שלהבדיל מהתקופה של קלינגר רוסה חייב להתאים את עצמו (ביחד עם רפואה) לשיטה.
אני מאוד אוהב שחקנים התקפיים וכשרון התקפי, אבל רוסה שחקן שמבזבז את הכשרון ההתקפי בכדרורים מיותרים וכרגע לצערי לא תורם להתקפה של הפועל כמעט, בטח לא במשחק עומד. קבלת ההחלטות שלו, ההוצאה לפועל לא מספיק טובות נכון לעכשיו. הלוואי שהוא ישתפר לפחות במשחקים הקרובים ויגרום לי להצטער מאוד על זה שהוא עוזב.
וכן, להפועל אין באמת הרבה כשרון בהתקפה, אני פשוט חושב שעזיבה שלו לא תמוטט את הקבוצה. זה כל מה שאמרתי. הלוואי שהוא יסתום לי את הפה בחיפה ביום שני (שוב, משחק טוב בשבילו להתעלות בגלל שחיפה ילחצו)
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

היא לא תמוטט את הקבוצה כי הקבוצה בינונית עם הבלחות נקודתיות.

בלעדיו כנראה נהיה בינונית מנוס עם עוד פחות הבלחות.

בסופו של דבר קבוצת כדורגל זקוקה לכמה שיותר כשרון ושחקנים איכותיים. בסגל הנוכחי אין כמעט שחקנים איכותיים, אז הויתור על אחד היחידים שיש להם באמת איכות, זה בעיני תמוה מאד.

המחשבה צריכה להיות איך מקיפים אחד כמו רוסה בעוד שחקנים מוכשרים באותה רמה ואז אולי גם תוכל להפיק ממנו יותר.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroKingAlpacakruvi
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

נועם שחם כתב: 15 פברואר 2022, 11:43 היא לא תמוטט את הקבוצה כי הקבוצה בינונית עם הבלחות נקודתיות.

בלעדיו כנראה נהיה בינונית מנוס עם עוד פחות הבלחות.

בסופו של דבר קבוצת כדורגל זקוקה לכמה שיותר כשרון ושחקנים איכותיים. בסגל הנוכחי אין כמעט שחקנים איכותיים, אז הויתור על אחד היחידים שיש להם באמת איכות, זה בעיני תמוה מאד.

המחשבה צריכה להיות איך מקיפים אחד כמו רוסה בעוד שחקנים מוכשרים באותה רמה ואז אולי גם תוכל להפיק ממנו יותר.
אני לא חושב שהם ויתרו, אני חושב שכהרגלם הם פשוט לא יודעים לנהל כדורגל, או שפשוט לא אכפת להם.

אני מודה שאני גם קצת נעשיתי קהה חושים למציאות, מה לעשות. בקבוצה לא השגית המשקל של פרט מסוים כזה או אחר פחות גורם לי להתרגש (לרע או לטוב). זה לא שהקבוצה רצה לאליפות או מתחרה באמת על משהו ואני גם לא מצפה לשום דבר מהניסנובים. כל עוד זה הניהול בהפועל תקרת הזכוכית של מקום 3-4 בעונה טובה לא תישבר ובעונות גרועות יותר נילחם על הירידה. הדבר היחיד שבאמת עוד מרגש אותי היה לראות את בלומפילד בשבת
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

אז אולי במקום להפטר מהר משחקנים ננסה לשמור את האיכותיים ל2-3 עונות ולאגד סביבם עוד כאלו ..just saying
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

נועם שחם כתב: 15 פברואר 2022, 12:39 אז אולי במקום להפטר מהר משחקנים ננסה לשמור את האיכותיים ל2-3 עונות ולאגד סביבם עוד כאלו ..just saying
אני די בטוח שאני לא ניסיתי להפטר ממנו ואני בספק אם גם הניסנובים. להשאיר שחקן שהולך להרוויח פי 6 במקום אחר אתה לא יכול ולא רוצה להשאיר. הדבר היחיד שכן יכולת לעשות הוא לדאוג לקבל עבורם פיצוי מתאים ולתחום את חלון האפשרויות שלהם לעבור בשביל שלא תתקע. את זה הם מן הסתם לא יודעים לעשות או שלא אכפת להם. גם אם היו מצליחים להשאיר אותו סוף העונה, אז בסופה הוא היה עוזב
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

אפשר להפסיק להיות תמימים ולפרק את השקר הזה לגורמים?
ידעו על ההצעה הזו לפני סוף ינואר, זה מה שהוביל ברגע האחרון להצעה על מרמנטיני שכשלה בגלל שב״ש ניצחה בדו קרב.
תפסיקו לקנות את הספינים של כתבי החצר שדואגים להבנות לכם את המציאות.
רוסה הודיע במפתיע בלה בלה בלה.
ההנהלה בהלם בלה בלה בלה.
ידעו, רצו ודחפו. כמו שהם עושים עם כל שחקן בסגל.

מכירת שחקן=פחות ערבות שלהם על כל חוזה ותביעה נגדם.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3731 לייקים

האדס כתב: 15 פברואר 2022, 13:07 אפשר להפסיק להיות תמימים ולפרק את השקר הזה לגורמים?
ידעו על ההצעה הזו לפני סוף ינואר, זה מה שהוביל ברגע האחרון להצעה על מרמנטיני שכשלה בגלל שב״ש ניצחה בדו קרב.
ההנהלה בהלם בלה בלה בלה.

לא יודע אם דחפו, אבל בהחלט נראה שהם ידעו על ההצעה הזאת לקראת סוף החלון ולכן ניסו לעשות הייל מרי נואש על מרמנטיני.
הבעיה שהכושלים לא הכינו תוכנית ב' וברגע שמרמנטיני חתם בב"ש נשארנו עם השמוליק ביד.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

הקבוצה לא הישגית מבחינת מה, מבחינת עונה? מבחינת סיכוי לזכות בתואר?
לצערי נכון. אבל זה לא המבט היחיד.
במבט של משחק, אנחנו צריכים ואנחנו באים למשחקים עם מטרה לנצח. עשינו את זה גם נגד מכבי עכשיו. לא הצלחנו, אבל המטרה הייתה ותהיה בעתיד לנצח.
מהבחינה הזו אנחנו לחלוטין קבוצה הישגית.
נכון, לאבד את רוסה עכשיו לא ירחיק אותה מתואר, כי גם ככה לא נזכה בכזה, אבל בכל משחק שישאר זה ירחיק אותנו קצת מהמטרה של לנצח. אנחנו צריכים את השחקנים הכי טובים שאנחנו יכולים לא כדי לזכות בתואר, אלא פשוט כדי לנצח משחקים.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

רדפוקס כתב: 15 פברואר 2022, 14:54
האדס כתב: 15 פברואר 2022, 13:07 אפשר להפסיק להיות תמימים ולפרק את השקר הזה לגורמים?
ההנהלה בהלם בלה בלה בלה.

לא יודע אם דחפו, אבל בהחלט נראה שהם ידעו על ההצעה הזאת לקראת סוף החלון ולכן ניסו לעשות הייל מרי נואש על מרמנטיני.
הבעיה שהכושלים לא הכינו תוכנית ב' וברגע שמרמנטיני חתם בב"ש נשארנו עם השמוליק ביד.
לא מקבל את זה.

אם רוסה הם באמת היו יודעים הם כבר היו סוגרים עיסקה ומכניסים את הכסף לקופה. עצם העובדה שעוד כלום לא נסגר וזה רק בדיבורים מראה שהדבר לא היה ידוע להם.
הרי הכי נוח להגיד בינואר שקבוצה מסין הפעילה את סעיף השחרור ואנחנו מאחלים לו בהצלחה.
הרי אין לנו יכולת להתמודד עם הסכומים האלו... וככה הם גם היו חוסכים עוד חודשיים משכורת. בנוסף הנסיון להביא רת מרמנטיני עם הכסף היה יכולצלהציג אותם ככאלו שמנסים לחזק את הקבוצה עם הכסף שקיבלו ולא "שומרים אותו לעצמם".

לפעמים המציאות היא פשוטה ואין סיבה לבנות סביבה סיפורים כדי להוכיח משהו.

נ.ב לא אתפלא אם הוא בסוף ישאר בהפועל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3731 לייקים

El dudernio כתב: 16 פברואר 2022, 06:38
ההנהלה בהלם בלה בלה בלה.

לא מקבל את זה.

אם רוסה הם באמת היו יודעים הם כבר היו סוגרים עיסקה ומכניסים את הכסף לקופה. עצם העובדה שעוד כלום לא נסגר וזה רק בדיבורים מראה שהדבר לא היה ידוע להם.
הרי הכי נוח להגיד בינואר שקבוצה מסין הפעילה את סעיף השחרור ואנחנו מאחלים לו בהצלחה.
הרי אין לנו יכולת להתמודד עם הסכומים האלו... וככה הם גם היו חוסכים עוד חודשיים משכורת. בנוסף הנסיון להביא רת מרמנטיני עם הכסף היה יכולצלהציג אותם ככאלו שמנסים לחזק את הקבוצה עם הכסף שקיבלו ולא "שומרים אותו לעצמם".

מגילה יפה אבל חלון העברות בסין נפתח ביום שני כאמור.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

רדפוקס כתב: 16 פברואר 2022, 12:16
El dudernio כתב: 16 פברואר 2022, 06:38
לא מקבל את זה.

מגילה יפה אבל חלון העברות בסין נפתח ביום שני כאמור.
ומעולם לא סגרו עם שחקן והעבירו כסף לפני פתיחת החלון?
למה להם ולו להסתכן בפציעה?
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

כאמור, זה בכלל לא משנה אם היתה כבר הצעה מסין או לא. הם חתמו איתו את החוזה. הם ידעו שיש סיכוי שקבוצה מסין או כל מקום אחר יכולה לקנות אותו בזול ובכל רגע נתון. אני לא אתפלא אם הסעיף הזה הוא מה שעזר להחתים את רוסה in the first place. מכיוון שכך, היו צריכים להתכונן לזה מראש, כלומר לפחות בינואר
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

שורה תחתונה הוא נשאר
לולא הידיעה שכנראה הודלפה על ישי אחד השחקנים גם לא היינו יודעים זאת

בכדורגל יש המון חוזים עקומים ובהפועל לא מנסים להתיישר, מעדיפים לשחק את משחק הקומבינות הישראלי ואני חייב להודות שלפעמים זה עדיף בג׳ונגל הישראלי

רוסה לא קריטי להפועל, העזיבה מבלי שיגיע שחקן אחר זאת הבעיה, אם ילך בקיץ ועוד יכניס כסף למועדון אפשר לסמן את זה כהצלחה
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

בתאכלס אם היינו מקבלים אלטמן על רוסה הייתי יותר משמח
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1689 לייקים

Chegi כתב: 17 פברואר 2022, 10:03 בתאכלס אם היינו מקבלים אלטמן על רוסה הייתי יותר משמח
אלטמן היה צריך להישאר במקום הרביעייה - אזולאי, תומר, לוסיו, ורד.
יכולת היום להיות עם חמישייה התקפית של - אלטמן, אזולאי(הקשר), דוידה, רוסה, ינקוביץ'.
יהיה טוב הפועל!
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

7even כתב: 17 פברואר 2022, 11:38
Chegi כתב: 17 פברואר 2022, 10:03 בתאכלס אם היינו מקבלים אלטמן על רוסה הייתי יותר משמח
אלטמן היה צריך להישאר במקום הרביעייה - אזולאי, תומר, לוסיו, ורד.
יכולת היום להיות עם חמישייה התקפית של - אלטמן, אזולאי(הקשר), דוידה, רוסה, ינקוביץ'.
אזולאי הקשר עדין בדרך לתא ההלבשה...
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

נראה שזה המקום לעדכן על זה, אבל מרמרטיני סיים את העונה בגלל בעיות בלב.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

red in blood כתב: 17 פברואר 2022, 13:34 נראה שזה המקום לעדכן על זה, אבל מרמרטיני סיים את העונה בגלל בעיות בלב.
ואווו כמעט אכלנו אותה איתו.
עדיף יאנקוביץ' אחד ביד נראה לי מאשר מרמנטיני על העץ
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3731 לייקים

red in blood כתב: 17 פברואר 2022, 13:34 נראה שזה המקום לעדכן על זה, אבל מרמרטיני סיים את העונה בגלל בעיות בלב.
עוד ניצחון אישי מדהים לאחים ניסנוב, מומלחים.

אגב, כתוב שהוא מושבת עד אישור קרדיולוג לא עד סוף העונה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
redead
קיבל.ה  417 לייקים

עקיצה יפה של חדרה.
רק הפועל
קיבל.ה  1456 לייקים

כל כך אבל כל כך מתאים שזה יקרה לנו עם הניסנובס חחח באמת משעשע ביותר האירוניה פה (מבלי כמובן לצחוק על המצב הבריאותי של מרמנטיני)
שליחת תגובה