שבת ב19:50 נתניה במקדש

פורום אוהדי הפועל תל אביב
האדס
קיבל.ה  2977 לייקים

נועם שחם כתב: 06 דצמבר 2020, 09:35
האדס כתב: 05 דצמבר 2020, 22:50 לשימור:
גוטליב וקולו ממשיכים להציג קו הגנה חזק מאוד. יחד עם שטקוס זה כנראה יהיה העוגן של הקבוצה.

לשיפור:
כל שאר האספקטים של קבוצת כדורגל.
דוידה גם לשימור. השחקן היחיד בחלק ההתקפי שמייצר פעולות חיוביות. עוד לא מספיק אפקטיבי אבל משתפר ממשחק למשחק. האחד על אחד שלו בתוך הרחבה נהדר.
מסכים. אבל הוא מתחיל לעלות לנו בנקודות הילד.
אני חושב שכרגע הדבר היחידי שהוא צריך לעשות זה להפגיז את השער.
הוא מגיע להמון מצבים טובים וכל הזמן חושב.
למסור, להקפיץ, להעביר.
יש לו בעיטה חזקה, פשוט לתת בומבה ויצא מזה גול, או ריבאונד או משהו.
אדום ותיק
קיבל.ה  484 לייקים

נועם שחם כתב: 06 דצמבר 2020, 09:35
האדס כתב: 05 דצמבר 2020, 22:50 לשימור:
גוטליב וקולו ממשיכים להציג קו הגנה חזק מאוד. יחד עם שטקוס זה כנראה יהיה העוגן של הקבוצה.

לשיפור:
כל שאר האספקטים של קבוצת כדורגל.
דוידה גם לשימור. השחקן היחיד בחלק ההתקפי שמייצר פעולות חיוביות. עוד לא מספיק אפקטיבי אבל משתפר ממשחק למשחק. האחד על אחד שלו בתוך הרחבה נהדר.
גם לאבו עביד היה משחק טוב ומצטרף לקו ההגנה החזק שציינת.
ברור שללא שחקן יצירתי נוסף שיכול לבעוט ולכבוש תהייה בעיה.
קלינגר מנסה להשתמש בחומר שיש לו, והוא וצריך לעשות חילופים ולא להרודג שחקנים כי בקצב של 3 משחקים לשבוע הוא ישאר בלי שחקנים.
אולי צריך להרכיב את סלים טועמה את משה סיני ואת עצמו ...
אני בטוח שעם שלשתם בהרכב כנראה נראה יותר טוב....
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
Hapoel
קיבל.ה  36 לייקים

אם היה כסף לרכש נורמאלי הייתי אומר להשאיל את דווידה לעונה ולקבל אותו בשל יותר שנה הבאה אבל אין לנו משהו טוב יותר.
חייבים רכש, גיל יצחק זה בדיחה אנחנו בדרך ללאומית
"אני אוהב אותך
כל כך אוהב אותך"
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

דווידה משחק עם רגל שמאל באגף ימין.
רוב הפעולות הטובות שלו הם דריבל על הקו והעברת כדור רוחב. כשהוא עושה את זה מצד ימין הוא צריך להעביר את הרוחב עם רגל החלשה שלו.
למה לא לנסות אותו פשוט בצד שמאל? נראה לי שהוא יהיה הרבה יותר אפקטיבי שם.
כששמים באגף שחקן עם הרגל ההפוכה מצפים שהוא יעשה חיתוכים לאמצע ויבעט. דווידה לא עושה את זה בכלל, אין לו גם בעיטה מספיק טובה כדי לעשות את זה בצורה יעילה.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  406 לייקים

גיל יצחק זאת לא בדיחה
It's 1991 and I refuse to come wack
הוקיץ'
קיבל.ה  3980 לייקים

כאמור, דוידה מאוד מוכשר אבל גם מאוד לא מלוטש.
בקבוצה נורמלית הוא עולה מהספסל להביא שינוי, אצלנו הוא האופציה היחידה לייצר מצבי הבקעה.
נועם שחם
קיבל.ה  742 לייקים

מצד שני, בדקות שהוא משחק הוא מייצר בעקביות מהלכים טובים, גם אם עדין לא מספיק חד באזור הרחבה. מאמין ש2-3 משחקים הוא גם ישפר את זה ויפסיק לחכות לאחרים. ממשחק למשחק הבטחון אצלו נבנה והוא היחיד בהתקפה שאשכרה מסוגל לערבב שחקן בדריבל.
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

kruvi כתב: 06 דצמבר 2020, 11:27 דווידה משחק עם רגל שמאל באגף ימין.
רוב הפעולות הטובות שלו הם דריבל על הקו והעברת כדור רוחב. כשהוא עושה את זה מצד ימין הוא צריך להעביר את הרוחב עם רגל החלשה שלו.
למה לא לנסות אותו פשוט בצד שמאל? נראה לי שהוא יהיה הרבה יותר אפקטיבי שם.
כששמים באגף שחקן עם הרגל ההפוכה מצפים שהוא יעשה חיתוכים לאמצע ויבעט. דווידה לא עושה את זה בכלל, אין לו גם בעיטה מספיק טובה כדי לעשות את זה בצורה יעילה.
מסכים לגמרי.
דוידה צריך לשרוף את הקו.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  574 לייקים

האם לא הגענו כבר לנקודה שברור שטוב יותר עבורנו האוהדים ולמען המועדון (בעתיד כמובן) לפתוח קבוצת אוהדים בליגה ז'? האם לא ניכר כעת שהעברת הקבוצה לידי ניסנוב רק חיבלה בתהליך השיקום של המועדון הזה? למעשה,אם המהלך הזה היה יוצא לפועל בתקופת העברת הקבוצה לידי ניסנוב,היינו היום כנראה לכל הפחות בליגה הלאומית,ללא חובות עתק ועם רוח חדשה ולעומת זאת עונה הבאה אנחנו אמורים למצוא את עצמנו בלאומית עם חובות ובעלים שאפילו שחקנים בינוניים לליגה הישראלית מפחדים לבוא לשחק פה.. חומר למחשבה
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  406 לייקים

Hapolo כתב: 06 דצמבר 2020, 12:59 האם לא הגענו כבר לנקודה שברור שטוב יותר עבורנו האוהדים ולמען המועדון (בעתיד כמובן) לפתוח קבוצת אוהדים בליגה ז'? האם לא ניכר כעת שהעברת הקבוצה לידי ניסנוב רק חיבלה בתהליך השיקום של המועדון הזה? למעשה,אם המהלך הזה היה יוצא לפועל בתקופת העברת הקבוצה לידי ניסנוב,היינו היום כנראה לכל הפחות בליגה הלאומית,ללא חובות עתק ועם רוח חדשה ולעומת זאת עונה הבאה אנחנו אמורים למצוא את עצמנו בלאומית עם חובות ובעלים שאפילו שחקנים בינוניים לליגה הישראלית מפחדים לבוא לשחק פה.. חומר למחשבה
הכדורגל זה לא כמו אוסישקין בכדורסל זה הרבה הרבה יותר קשה לבצע מהלך כזה מליגה ג'.. ראה ערך כל קבוצות האוהדים כמו רובי, קיבליו וכיוצא באלה.. נכון שיש את קטמון אבל הם יוצאים מכלל גם הם תקועים בלאומית כבר שנים.
לדעתי קבוצת אוהדים זה לא פתרון.
יש לנו מועדון עם שם, עם קהל, עם היסטוריה ואותו צריך לשקם.
וצריך להתחיל בלהעיף את המחריבי הפועל שעומדים בראשו!!
It's 1991 and I refuse to come wack
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  574 לייקים

הכדורגל זה לא כמו אוסישקין בכדורסל זה הרבה הרבה יותר קשה לבצע מהלך כזה מליגה ג'.. ראה ערך כל קבוצות האוהדים כמו רובי, קיבליו וכיוצא באלה.. נכון שיש את קטמון אבל הם יוצאים מכלל גם הם תקועים בלאומית כבר שנים.
[/quote]

אז זהו,שקטמון נמצאת כבר היום במצב טוב יותר מאיתנו,עונה הבאה ניהיה באותה ליגה איתם (או עונה שאחרי עם הלך הרוח פה) רק עם חובות עתק ובעלים שרק הורסים את רוח המועדון שלא מוכנים לשחרר את הקבוצה,לא רואה שום יתרון על פני קבוצת אוהדים,ויודע מה,אפילו אם היינו בליגה שלישית היום,לנוכח הסטטוס כרגע.
וכמובן שהמטרה היא לנכס לאותה קבוצת אוהדים את השם ואת הקהל,לגבי הדבר השלישי-אנחנו בדרך הבטוחה להפוך להיסטוריה,וזה כל מה שישאר לך (ואז אני מניח שלא יהיה מנוס מלעשות את המהלך הנ"ל).
סמל אישי של משתמש
Einstein
קיבל.ה  לייק אחד

Hapolo כתב: 06 דצמבר 2020, 13:13 הכדורגל זה לא כמו אוסישקין בכדורסל זה הרבה הרבה יותר קשה לבצע מהלך כזה מליגה ג'.. ראה ערך כל קבוצות האוהדים כמו רובי, קיבליו וכיוצא באלה.. נכון שיש את קטמון אבל הם יוצאים מכלל גם הם תקועים בלאומית כבר שנים.
אז זהו,שקטמון נמצאת כבר היום במצב טוב יותר מאיתנו,עונה הבאה ניהיה באותה ליגה איתם (או עונה שאחרי עם הלך הרוח פה) רק עם חובות עתק ובעלים שרק הורסים את רוח המועדון שלא מוכנים לשחרר את הקבוצה,לא רואה שום יתרון על פני קבוצת אוהדים,ויודע מה,אפילו אם היינו בליגה שלישית היום,לנוכח הסטטוס כרגע.
וכמובן שהמטרה היא לנכס לאותה קבוצת אוהדים את השם ואת הקהל,לגבי הדבר השלישי-אנחנו בדרך הבטוחה להפוך להיסטוריה,וזה כל מה שישאר לך (ואז אני מניח שלא יהיה מנוס מלעשות את המהלך הנ"ל).
[/quote]

לפרק את הכל ולנסות לבנות מועדון אוהדים שיגיע לליגת העל אולי בעוד עשור זה ממש לא הפיתרון למצב.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  687 לייקים

קבוצת אוהדים היא המוצא האחרון
אם הקבוצה קורסת כמו שקרה בכדורסל, רק אז שווה להתחיל
נכון אנחנו אוכלים חרא כבר עשור, עברנו הכל ועדיין ככל הנראה לא הגענו לשיא השפל ועדיין הייתי מנתב את רוב המאמצים שלנו כאוהדים להציל את הקבוצה הקיימת ולא לפתוח חדשה

וכבר אמרתי את זה אפילו כאן בפורום החדש, אם באמת בוער בנו האוהדים לפתוח קבוצת אוהדים אפשר להתחיל ממחלקות הנוער
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  574 לייקים

לפרק את הכל ולנסות לבנות מועדון אוהדים שיגיע לליגת העל אולי בעוד עשור זה ממש לא הפיתרון למצב.
[/quote]

קטמון הגיעו ללאומית תוך פרק זמן קצר יותר (אם אני לא טועה) ונעצרו שם כי זו בערך תקרת הזכוכית שלהם,הפועל ירושלים גם לפני קטמון הייתה קבוצת ליגת לאומית,כשאתה לוקח בחשבון שמדובר במועדון חזק יותר עם הרבה יותר אוהדים כולל כאלה שיכולים לתרום כספית/מנהלתית,אתה תמצא שעוד חמש שנים קבוצת האוהדים שהייתה נפתחת כיום הייתה במצב טוב יותר מאותה הפועל שאף בעלים פוטנציאלי לא מעוניין להתעסק איתה ולקחת את החובות על גבו,או שאתה תמים וחושב שאוטוטו שייח מדובאי יעשה מאיתנו אימפריה (אפילו בית"ר,המועדון הגזעני והאנטי ערבי ביותר בישראל עקף אותנו בחמש סיבובים בנושא),לא רואה שום אופק חיובי כרגע שעדיף על פני הקמת קבוצת אוהדים ודווקא קטמון היא דוגמא שמחזקת את מה שאני אומר,ולא להיפך
סמל אישי של משתמש
Einstein
קיבל.ה  לייק אחד

Hapolo כתב: 06 דצמבר 2020, 13:46
קטמון הגיעו ללאומית תוך פרק זמן קצר יותר (אם אני לא טועה) ונעצרו שם כי זו בערך תקרת הזכוכית שלהם,הפועל ירושלים גם לפני קטמון הייתה קבוצת ליגת לאומית,כשאתה לוקח בחשבון שמדובר במועדון חזק יותר עם הרבה יותר אוהדים כולל כאלה שיכולים לתרום כספית/מנהלתית,אתה תמצא שעוד חמש שנים קבוצת האוהדים שהייתה נפתחת כיום הייתה במצב טוב יותר מאותה הפועל שאף בעלים פוטנציאלי לא מעוניין להתעסק איתה ולקחת את החובות על גבו,או שאתה תמים וחושב שאוטוטו שייח מדובאי יעשה מאיתנו אימפריה (אפילו בית"ר,המועדון הגזעני והאנטי ערבי ביותר בישראל עקף אותנו בחמש סיבובים בנושא),לא רואה שום אופק חיובי כרגע שעדיף על פני הקמת קבוצת אוהדים ודווקא קטמון היא דוגמא שמחזקת את מה שאני אומר,ולא להיפך
כמות האוהדים שתאבד בינתיים תהיה הרסנית, ותקרת הזכוכית של מועדון אוהדים נמוכה בהרבה משל מועדון רגיל. גם משקיע רציני, לא חשוב מאיפה, ירצה שתהיה לו שליטה מלאה במועדון. אז גם במקרה של הצלחה יהיה לך קשה מאוד לבסס מעמד של קבוצת פלייאוף עליון.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  574 לייקים

כמות האוהדים שתאבד בינתיים תהיה הרסנית, ותקרת הזכוכית של מועדון אוהדים נמוכה בהרבה משל מועדון רגיל. גם משקיע רציני, לא חשוב מאיפה, ירצה שתהיה לו שליטה מלאה במועדון. אז גם במקרה של הצלחה יהיה לך קשה מאוד לבסס מעמד של קבוצת פלייאוף עליון.
[/quote]

אתה כבר מאבד כמות אוהדים שתהפוך לאט ובטוח להרסנית.
ואני יוצא מתוך נקודת הנחה שהמטרה היא שאכן יגיע בעלים לקבוצה,בעצם כל המהלך הזה הוא בסופו של דבר כדי שיגיע אחד כזה ,כי כמו שאנחנו רואים אף אחד כזה לא קופץ על המציאה במצב הנתון.ויותר מכך,יכול להיות שיגיע רוכש בשלב מוקדם יותר מהצפוי לאור העובדה שמדובר בשם חזק בישראל עם קהל רב,בניגוד לקטמון ושאר הירקות(עם כל הכבוד)
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

לא רק קטמון היא דוגמא לאי הצלחה.בינתיים לפחות.
הדוגמא שיותר רלוונטית אלינו היא מ.ס רובי שפירא.
ושם ברור שאין הצלחה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שליחת תגובה