השופט

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
Nati
קיבל.ה  987 לייקים

אומנם טעה בפנדל(בשביל מה יש ואר)אבל ממש אהבתי את השיפוט שלו היום.
סוף סוף שופט ישראלי שנותן לשחק.ולא פחות חשוב,לא מנסה לגנוב את ההצגה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםבר לב אדוםסומךלירון האדוםTenacious D
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אהבה?
רק איחולים קשים
long live the zapta
Nati
קיבל.ה  987 לייקים

Giovanni Giorgio כתב:אהבה?
רק איחולים קשים
שופט יכול גם לטעות.
הבעיה זה הואר הנבלות
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסומך
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

שיפוט מצוין חוץ מטעות אחת קריטית שבעידן הואר לא היתה צריכה לקרות
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

מסכים, אחלה של משחק שלו היום. שכטר עשה על זה קריירה והוא נפל כמו מיליון שופטים לפניו, הבעיה שמאז הגיע מוצר שקוראים לו ואר שהיה צריך להתערב
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroסומךלירון האדום
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

Nati כתב: 01 דצמבר 2021, 22:09
Giovanni Giorgio כתב:אהבה?
רק איחולים קשים
שופט יכול גם לטעות.
הבעיה זה הואר הנבלות
קשה לי להפריד בין שופט לואר, מבחינתי הם גוף אחד
גוף כושל ומביך שלא ראוי לרמת הכדורגל הישראלי וזה אומר המון
long live the zapta
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

ליאני כרגיל.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

פריד השופט הכי טוב בליגה. בפער
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

Nati כתב: 01 דצמבר 2021, 22:02 אומנם טעה בפנדל(בשביל מה יש ואר)אבל ממש אהבתי את השיפוט שלו היום.
סוף סוף שופט ישראלי שנותן לשחק.ולא פחות חשוב,לא מנסה לגנוב את ההצגה.
גם אם לא היה פנדל, זה לא אשמתו כל עוד לא נקרא על ידי הואר.
באמת שפט אחלה נתן למשחק לרוץ ולא עצר על כל נפילה, כן ירבו.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

היה לו יופי של משחק.
לא היתה עבירה על הופמייסטר בגול הראשון ובכלל נתן לשחק, לא שרק על כל נגיעה.
שלט במשחק, חבל שליאני זיין אותו בסוף

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםMarioסומך
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

הגיעה הזמן שיראיינו שופטים אחרי משחק ויקרינו להם החלטה שיצטרכו להסביר אותה.
אני לא מאשים את פריד אבל מי שישב בואר חייב להסביר את מה שהיה אתמול.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

נתן לשחק ללא ספק בכלל.
הכדורגל הישראלי מלא בשחקני תאטרון שמפצים על היעדר יכולת ואתמול הוא התעלם מהם כמו שצריך.

חבל שהרס בסוף כי הוא כנראה מעולם לא שמע על שכטר, אבל כאמור זו לא אשמתו כנראה. כנראה.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

ככה צריך לשפוט.לתת למשחק לרוץ ואז כל השחקנים המעפנים האלה שעושים הצגה כאילו ירו בהם בכל פעם שעושים להם גליץ קמים תוך שנייה.
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  95 לייקים

אני יודע שהכדורגל בארץ הוא חובבני בתחפושת של מקצועני, אבל אולי כדאי לשקול את השיטה של הnba שאם שופטים, במקרה הזה ליאני, עושים שגיאה הם נקנסים.
וככה אולי הוא לא יקבל החלטות שנופלות על השופט הראשי או במקרה הזה מאשימים אותו תחת מעטפת בשם "שופטי הvar"
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

בז'רנו כתב: 02 דצמבר 2021, 07:59 ככה צריך לשפוט.לתת למשחק לרוץ ואז כל השחקנים המעפנים האלה שעושים הצגה כאילו ירו בהם בכל פעם שעושים להם גליץ קמים תוך שנייה.
הבעיה היא שזה לא ככה...
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

בז'רנו כתב: 02 דצמבר 2021, 07:59 ככה צריך לשפוט.לתת למשחק לרוץ ואז כל השחקנים המעפנים האלה שעושים הצגה כאילו ירו בהם בכל פעם שעושים להם גליץ קמים תוך שנייה.
אגב גם שחקן או 2 שלנו קמו אתמול אחרי שניה כי הם הבינו שלא יקבלו חסד מהשופט. ואני בסדר גמור עם זה
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 02 דצמבר 2021, 11:19, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדבז'רנו
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

7even כתב: 02 דצמבר 2021, 09:27
אגב גם שחקן או 2 שלנו קמו אתמול אחרי שניה כי הם הבינו שלא יקבלו חסר מהשופט. ואני בסדר גמור עם זה
נכון-שמתי לב לזה.
אני חושב שגם הופמייסטר ניסה לעשות את זה-וזה הביא לפנדל הראשון.אם היה יודע שהשופט לא יקנה את ההצגות האלה-היה מעיף
את הכדור לקיבינימאט ולא מנסה לסחוט עבירה על פארש
הפוסט קיבל לייק אחד7even
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

בז'רנו כתב: 02 דצמבר 2021, 09:52
אגב גם שחקן או 2 שלנו קמו אתמול אחרי שניה כי הם הבינו שלא יקבלו חסר מהשופט. ואני בסדר גמור עם זה
נכון-שמתי לב לזה.
אני חושב שגם הופמייסטר ניסה לעשות את זה-וזה הביא לפנדל הראשון.אם היה יודע שהשופט לא יקנה את ההצגות האלה-היה מעיף
מה זה ״אם הוא היה יודע״, זה לא היה בדקה 10. ראית את השופט, הוא לא שורק, נותן למשחק לרוץ, מה אתה נופל?

ובלי קשר, לצורת השיפוט של השופטים בישראל יש חלק לא מבוטל לרמת הכדורגל בארץ. שיפוט עם אוריינטציה הגנתית מפחד לטעות, כל נפילה פאול. אחת הסיבות שהכדורגלן הישראלי רך כל כך ומכור להצגות.
שופטים טועים בפנדלים ואדומים ונבדלים, הבעיה הכי גדולה היא ניהול המשחק השוטף. שייקחו באיגוד השופטים את השיפוט של פריד ויבינו שככה צריך להיות משחק כדורגל, גם במחיר של לא לשרוק פאול (שלא בטוח שהיה) על הופמייסטר אתמול. פעם הבאה אולי יהיה לו שכל לא ליפול, כי לא היתה לו שום סיבה ליפול
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךSickleCellRed Wolf
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

redrony כתב: 02 דצמבר 2021, 10:42

נכון-שמתי לב לזה.
מה זה ״אם הוא היה יודע״, זה לא היה בדקה 10. ראית את השופט, הוא לא שורק, נותן למשחק לרוץ, מה אתה נופל?

ובלי קשר, לצורת השיפוט של השופטים בישראל יש חלק לא מבוטל לרמת הכדורגל בארץ. שיפוט עם אוריינטציה הגנתית מפחד לטעות, כל נפילה פאול. אחת הסיבות שהכדורגלן הישראלי רך כל כך ומכור להצגות.
שופטים טועים בפנדלים ואדומים ונבדלים, הבעיה הכי גדולה היא ניהול המשחק השוטף. שייקחו באיגוד השופטים את השיפוט של פריד ויבינו שככה צריך להיות משחק כדורגל, גם במחיר של לא לשרוק פאול (שלא בטוח שהיה) על הופמייסטר אתמול. פעם הבאה אולי יהיה לו שכל לא ליפול, כי לא היתה לו שום סיבה ליפול
אתה רוצה שכדורגל ישראלי ישנה בתוך 80 דקות הרגלים של 15 שנים?
אם ממחר בבוקר כל השופטים ישפטו כמו אתמול-יקח עוד עונה שלמה לנקות את כל ההצגות האלה
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

בז'רנו כתב: 02 דצמבר 2021, 10:50
redrony כתב: 02 דצמבר 2021, 10:42
נכון-שמתי לב לזה.

אתה רוצה שכדורגל ישראלי ישנה בתוך 80 דקות הרגלים של 15 שנים?
אם ממחר בבוקר כל השופטים ישפטו כמו אתמול-יקח עוד עונה שלמה לנקות את כל ההצגות האלה
אני לא רוצה כלום, אני מצביע על הבעיות
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

בפעם הראשונה אני רואה בפורום חוות דעת חיובית על שופט במשחק שבו הפסדנו בגלל טעות שיפוט . מסכים שהשיפוט היה טוב.
לגבי הפנדל של שכטר, מלכתחילה זאת טעות של פריד! הוא עמד מספיק קרוב לראות את מה שכל העולם רואה ששכטר מתחיל לפול לפני שהבלם ניגש אליו.
הואר הוסיף חטא על פשע שלא תיקן אותו.
ממתין לתובע ההתאחדות שיעמיד לדין את שכטר על משחק לא ספורטיבי (איזה נאיבי אני...)
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל 3 לייקיםRed WolfRaiziDe Niro
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אדום ותיק כתב: 02 דצמבר 2021, 12:50 בפעם הראשונה אני רואה בפורום חוות דעת חיובית על שופט במשחק שבו הפסדנו בגלל טעות שיפוט . מסכים שהשיפוט היה טוב.
לגבי הפנדל של שכטר, מלכתחילה זאת טעות של פריד! הוא עמד מספיק קרוב לראות את מה שכל העולם רואה ששכטר מתחיל לפול לפני שהבלם ניגש אליו.
ממתין לתובע ההתאחדות שיעמיד לדין את שכטר על משחק לא ספורטיבי (איזה נאיבי אני...)
פריד יכול לטעות. אני מהטלויזיה הייתי בטוח שזה פנדל (נכון שהוא קרוב יותר אבל שחקן עשה גליץ׳ ב-16 ושכטר הוא באמת אומן).
אגב, אין לי בעיה עם טעויות שיפוט כאלה. שופטים הם לא רובוטים ויכולים לפספס וכל עוד אנשים עושים הם גם טועים. הואר זה כבר סיפור אחר ופה יש הרבה פחות מקום לסלחנות
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

redrony כתב: 02 דצמבר 2021, 13:46
אדום ותיק כתב: 02 דצמבר 2021, 12:50 בפעם הראשונה אני רואה בפורום חוות דעת חיובית על שופט במשחק שבו הפסדנו בגלל טעות שיפוט . מסכים שהשיפוט היה טוב.
פריד יכול לטעות. אני מהטלויזיה הייתי בטוח שזה פנדל (נכון שהוא קרוב יותר אבל שחקן עשה גליץ׳ ב-16 ושכטר הוא באמת אומן).
אגב, אין לי בעיה עם טעויות שיפוט כאלה. שופטים הם לא רובוטים ויכולים לפספס וכל עוד אנשים עושים הם גם טועים. הואר זה כבר סיפור אחר ופה יש הרבה פחות מקום לסלחנות
גליץ ב 16 זה עדיין לא עבירה. לא על כל גליץ שורקים. בהשאלה מהחוק הפלילי, אין כאן עבירה מסוג "נסיון לרצח". לטעמי השריקה שגויה לחלוטין.
בלי קשר, הגלישה היתה מטומטמת, ברמות הכדורגל של אירופה כמעט ולא רואים שחקני הגנה עושים גליצים בסביבות ה 16 שלא לדבר ברחבה.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

איגוד השופטים כבר בביקורת סמויה על פריד והגנה על התחת של ליאני.
"היה עדיף אם פריד לא היה שורק לפנדל", "ליאני עשה נכון שלא קרא לפריד לואר".
איזה דיסוננס מפואר שרק איגוד השופטים הרקוב יכול להפיק.
הפוסט קיבל לייק אחדD&3
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אדום ותיק כתב: 02 דצמבר 2021, 15:32
redrony כתב: 02 דצמבר 2021, 13:46
גליץ ב 16 זה עדיין לא עבירה. לא על כל גליץ שורקים. בהשאלה מהחוק הפלילי, אין כאן עבירה מסוג "נסיון לרצח". לטעמי השריקה שגויה לחלוטין.
בלי קשר, הגלישה היתה מטומטמת, ברמות הכדורגל של אירופה כמעט ולא רואים שחקני הגנה עושים גליצים בסביבות ה 16 שלא לדבר ברחבה.
אני לא אמרתי עבירה, אמרתי שפריד יכול לטעות וזה לגיטימי
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

רדפוקס כתב: 02 דצמבר 2021, 15:40 איגוד השופטים כבר בביקורת סמויה על פריד והגנה על התחת של ליאני.
"היה עדיף אם פריד לא היה שורק לפנדל", "ליאני עשה נכון שלא קרא לפריד לואר".
איזה דיסוננס מפואר שרק איגוד השופטים הרקוב יכול להפיק.
למי יש הפרעה נפשית...
למחבר המשפט/למקבל ההחלטה במגרש?
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

העניין עם החזרת הכדור שלהם בפס לשוער שתופס ביד.
אני חייב להבין, היה שינוי בחוקה?
אין יותר מסירה מזה, לא ספק לא אולי, מסירה בפס מדויק לשוער והוא תופס ביד, השופט מסמן הכל טוב. מה טוב?
זה חוקי? או שאתה פחדן לתת בעיטת 2 נגיעות בתיבת ה5?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Chegi כתב:העניין עם החזרת הכדור שלהם בפס לשוער שתופס ביד.
אני חייב להבין, היה שינוי בחוקה?
אין יותר מסירה מזה, לא ספק לא אולי, מסירה בפס מדויק לשוער והוא תופס ביד, השופט מסמן הכל טוב. מה טוב?
זה חוקי? או שאתה פחדן לתת בעיטת 2 נגיעות בתיבת ה5?
מסכים הוא החזיר.
אבל לדעתי השופט לא באמת ראה את זה מזווית טובה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אני לא בטוח שהוא החזיר.. לדעתי הוא עצר כדור וזה ברח לו...

בלי קשר איזה הבדל בין באר שבע להיום בקצב המשחק ובעצירות של השופט.
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

פעם ראשונה העונה שהיה שיפוט נורמלי?
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

gershon כתב: 01 ינואר 2022, 19:00 פעם ראשונה העונה שהיה שיפוט נורמלי?
פוקסמן מזכיר את פריד. בגדול נותן לשחק (למרות שפחות מפריד). אלה השופטים שצריך לקדם
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

פספס יד אחת ברורה ליד הרחבה של פתח תקווה אבל היה סבבה חוץ מזה, לא ציפיתי שיוסיף 6 דקות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לדעתי השער של פ"ת היה צריך להיפסל.
אמנם זה היה יחסית הרבה לפני הגול, אבל המהלך היה צריך להיעצר כבר בתחילתו כשהכדור יצא החוצה ליד שער 8 (Vיה אמור להיות חוץ שלנו, הקוון החליט שלא יצא).
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדסנטה קלאוס
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

שיפוט מעולה, כיף שנתן למשחק לזרום ולא עצר על כל מגע קטן. כן ירבו!
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסומך
שליחת תגובה