מה עושים מכאן?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

האמת,
אני חושב שיש כל כך הרבה מרכיבים שיכולנו להפוך מקבוצה בינונית לקבוצה גדולה, ובכללי להתנהל כמו מועדון גדול, אולי אני קצת חי בסרט אבל זו דעתי בלבד.
שנים כבר ששחקנים באים ושחקנים הולכים, חוזים הזויים, בעלים שהיו וכנראה עוד יהיו.
אני לפחות חושב שאם אני הייתי חלק ממקבלי ההחלטות הייתי עושה הרבה דברים אחרת, כמו למשל:

* מחירי מינויים נוחים לכל כיס יציע 4-5, יציע 7 ו 2 , ואולי את שער 8 לעשות מנוי משפחות במחיר הגון ונשים וילדים מגיל 10 במחיר סימלי.
אני אומר את זה כי אני חושב שגם זה ייתן דחיפה לקבוצה, גם נוכל להרוויח דור צעיר של ילדים שרוצים להגיע, וגם מתישהו אם נרצה או לא
נצטרך לשלם לפיפא חלק מהכסף ובגלל שמרחף מעלינו החובות האלה שבכל רגע יכולים להגיע לדעתי זה גם מה שמרחיק רוכש פוטנציאלי.
הרבה קבוצות שעברו פירוק והיו צריכות לשלם סכום מסויים בסוף שילמו סכום אחר וגם בתשלומים ולא במכה אחת כי אין להם.
יכולים לתת לפיפא.
ברגע שיגיע הפסק דין מיליון וחצי שקל כל שנה שיגיע ממכירת מנויים לתקופה נגיד של 10 שנים אבל לפחות יהיה סוג של פתרון.
זה שהתביעה כל הזמן מרחפת והיא תגיע פה אנחנו בבעיה.
* יש לנו מחלקת נוער טובה ואני חושב שצריך לדעת להשתמש לפחות בחלק מהשחקנים שם ולהכשיר אותם בהקדם שיעלו לבוגרים, או להשאיל אותם ולהחזיר אותם שחקנים טובים יותר.
* מאמן, אני מאוד מעריך את קלינגר וחושב שאין אלטרנטיבה טובה בחוץ ומבין כולם הוא הכי סביר שיש , אבל הוא פה שנתיים ואני אישית לא רואה דברים שהתקדמנו בהם, והמשחק שלנו מחפיר ברוב המשחקים, החילופים מתוכננים מראש ונראה שאיתו תמיד נהיה סביב מקומות 5-10 וקבוצה בינונית שמדי פעם משחקת יפה.
צריך לחכות לזמן הנכון להביא לפה מאמן איכותי שחושב לטווח הארוך ויכול לקדם צעירים ושנראה סוף סוף כדורגל בריא ומעניין והתקפי.
*רכש נכון - דווקא אני חושב בניגוד לשנים האחרונות יש חומר טוב, אבל במקום להביא שחקן כמו לוסיו או טוויזר כזה שלא משחק או דיבה שלא נראה שבונים עליו - תעלו בלם מהנוער ותביאו במקום השתיים הבינונים האלה חלוץ צעיר שרעב להצליח אבל חלוץ,
לא קשר שהפך להיות חלוץ ולא חלוץ שמעבר לשיא שלו שהיה צריך להיות פה לפני 5 שנים וכדומה.
* והכי חשוב שקט מההנהלה כי אם לא יהיה שקט ואחרי כל הפסד או שתיים ירצו לפטר נהיה בבעיה, לא לעשות רעשים בתקשורת,
לא לפטר מאמנים או שחקנים ואז לא לשלם להם כי זה עושה גם שם רע למועדון ולפחות אם כרגע הם לא רוצים למכור שישתדלו מבחינם לעשות את הכי טוב שיש. :hapoel:
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroRaizi
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

כל עוד אין רוכש נישאר באותו מקום ורק נלך אחורה
מקצועית - לא נראה כלום כל עוד החסר מושג הזה על הקווים
כן אפשר להיראות יותר טוב ולשחק כדורגל עם מאמן אחר שלא חושב רק איך לא לספוג
הפוסט קיבל 5 לייקיםredronyDe NiroרדפוקסJoshgershon
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 29 נובמבר 2021, 13:05 כל עוד אין רוכש נישאר באותו מקום ורק נלך אחורה
מקצועית - לא נראה כלום כל עוד החסר מושג הזה על הקווים
כן אפשר להיראות יותר טוב ולשחק כדורגל עם מאמן אחר שלא חושב רק איך לא לספוג
3 המשפטים הכי מדוייקים שהכי מסכמים את מצבינו
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מה שהיה הוא שיהיה כל עוד אין רוכש.
עוד מקום אחד או שניים למעלה או למטה לא ישנה הרבה.
כן צריך לשאוף לייצב את המועדון כך שלא יגיע למאבקי תחתית וזאת על ידי המשכיות בצוות המקצועי ובסגל השחקנים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

1. מחליפים מאמן
2. מעמידים את הקבוצה למכירה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לגבי הבעלים והיחס שלהם למועדון, עד כמה הם אנשים שחושבים קטן

קחו לדוגמה את הסיפור אתמול סביב סגירת יציעים 4-5. הפועל תל אביב, במצוקתה הכספית שהפכה אותה לנעבאכית, הוסיפה חטא על פשע. לא זו בלבד שהיא דרשה תשלום נוסף עבור מנויי שערים 4-5, שבית הדין המשמעתי סגר אותם וגם אסר על השימוש במנויים שלהם (כאילו שאפשר לאכוף את זה, איך אפשר לבדוק ניקובים?), היא גם פתחה את שערי בלומפילד ל-8,000 ירוקים.

האם מכבי חיפה הייתה פותחת את שערי האצטדיון שלה ל- 8,000 אוהדי הפועל? הסגנון הזה טוב לקבוצות בלי קהל כמו מכבי פתח תקוה או הפועל נוף הגליל שמחכות למשחקים האלה כדי לדפוק הכנסה. קבוצות עם קהל משמעותי, ביתי, סוחף ומדרבן, לא מגבילות את כניסת אוהדי ההארד-קור - גם אם חלק מהם גרם לנזק - ולא הופכות את מגרשן לביתי עבור הקבוצה האורחת. אני מתקשה לראות בוסים כמו מוני הראל, שמעון ציטרון ואפילו - תצחקו - אמיר כבירי, שהיו נותנים לפארסה כזו להתרחש אצלם.

משחק אחד לא יציל את הקופה המדולדלת של הפועל תל אביב. אפשר לעקוף כל עונש באמצעים חכמים (כרטיס בעשרה שקלים, הפרשת ההכנסות לארגון האולטראס) ולא באמצעים מתחכמים (שובר הנחה לחנות המועדון), ואפשר להגביל את כמות הקהל האורח כמתחייב: 4,700 צופים ביציעי 10-11 וגם את זה אפשר לצמצם בהקצאת שטחים סטריליים.

עמיקם
הפוסט קיבל לייק אחדMario
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

אני מסכים מאוד עם הנקודות שפותח האשכול העלה.
אבל לדעתי יש תקרת זכוכית מאוד נמוכה עם הניסנובים כבעלים וזה המפתח להכל.
הרי בסוף, עומק הכיס שלהם הוא אפסי וזה מייצר סטנדרטים נמוכים של שכר וסעיפי שחרור. כל שחקן נוער שאנחנו ״נספוג״ את עונות השפשוף שלו והטעויות, ברגע שייתן חצי עונה טובה אנחנו נאבד אותו (ע״ע ספורי, גרופר, בקרוב ליידנר וכו׳). וזה מבלי לדבר על שחקנים יחסית בכירים שכמעט תמיד לא יאריכו חוזה או יעזבו בטונים צורמים (ע״ע אבו-עביד, אלטמן).
קשה עד בלתי אפשרי להצליח מקצועית ככה. קבוצות טובות ותחרותיות שרצות לתארים נבנות לאורך כמה שנים, עד שנוצר ״דור״ של סגל טוב ובריא ואי אפשר להגיע לזה בשיטה שלהם.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

אכן מאכזב ובאמת שאני מאמין שאם איך שהכדורגל פה נראה בעלים סבירים ( כן גם ללא יותר מדי כסף) שיודעים לנהל מועדון בתוספת ההכנסות הקבועות שמגיעות מהאוהדים ואפשר להעמיד פה קבוצת צמרת שמבלי לנחס אפילו תתמודד על תארים.....
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

רק בעלים עם כסף של מיליונים רבים מהכיס כל עונה לוקח אליפות.
כסף הוא שם המשחק.
בישראל ובכל מקום אחר באירופה.
אם רוצים לשנות את הכללים צריך ללמוד מהאמריקאים על תקרות שכר וכו' ולשנות.זה לא יקרה כנראה.
כאן כסף קונה תארי אליפות.נקודה.

הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Ghostאדום ותיק
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

נתחיל מלשים את האגו בצד ולהתקשר לרפואה
את הסם הכי גדול
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
555
קיבל.ה  623 לייקים

Mario כתב: 29 נובמבר 2021, 12:51 האמת,
אני חושב שיש כל כך הרבה מרכיבים שיכולנו להפוך מקבוצה בינונית לקבוצה גדולה, ובכללי להתנהל כמו מועדון גדול, אולי אני קצת חי בסרט אבל זו דעתי בלבד.
שנים כבר ששחקנים באים ושחקנים הולכים, חוזים הזויים, בעלים שהיו וכנראה עוד יהיו.
אני לפחות חושב שאם אני הייתי חלק ממקבלי ההחלטות הייתי עושה הרבה דברים אחרת, כמו למשל:

* מחירי מינויים נוחים לכל כיס יציע 4-5, יציע 7 ו 2 , ואולי את שער 8 לעשות מנוי משפחות במחיר הגון ונשים וילדים מגיל 10 במחיר סימלי.
אני אומר את זה כי אני חושב שגם זה ייתן דחיפה לקבוצה, גם נוכל להרוויח דור צעיר של ילדים שרוצים להגיע, וגם מתישהו אם נרצה או לא
נצטרך לשלם לפיפא חלק מהכסף ובגלל שמרחף מעלינו החובות האלה שבכל רגע יכולים להגיע לדעתי זה גם מה שמרחיק רוכש פוטנציאלי.
הרבה קבוצות שעברו פירוק והיו צריכות לשלם סכום מסויים בסוף שילמו סכום אחר וגם בתשלומים ולא במכה אחת כי אין להם.
יכולים לתת לפיפא.
ברגע שיגיע הפסק דין מיליון וחצי שקל כל שנה שיגיע ממכירת מנויים לתקופה נגיד של 10 שנים אבל לפחות יהיה סוג של פתרון.
זה שהתביעה כל הזמן מרחפת והיא תגיע פה אנחנו בבעיה.
* יש לנו מחלקת נוער טובה ואני חושב שצריך לדעת להשתמש לפחות בחלק מהשחקנים שם ולהכשיר אותם בהקדם שיעלו לבוגרים, או להשאיל אותם ולהחזיר אותם שחקנים טובים יותר.
* מאמן, אני מאוד מעריך את קלינגר וחושב שאין אלטרנטיבה טובה בחוץ ומבין כולם הוא הכי סביר שיש , אבל הוא פה שנתיים ואני אישית לא רואה דברים שהתקדמנו בהם, והמשחק שלנו מחפיר ברוב המשחקים, החילופים מתוכננים מראש ונראה שאיתו תמיד נהיה סביב מקומות 5-10 וקבוצה בינונית שמדי פעם משחקת יפה.
צריך לחכות לזמן הנכון להביא לפה מאמן איכותי שחושב לטווח הארוך ויכול לקדם צעירים ושנראה סוף סוף כדורגל בריא ומעניין והתקפי.
*רכש נכון - דווקא אני חושב בניגוד לשנים האחרונות יש חומר טוב, אבל במקום להביא שחקן כמו לוסיו או טוויזר כזה שלא משחק או דיבה שלא נראה שבונים עליו - תעלו בלם מהנוער ותביאו במקום השתיים הבינונים האלה חלוץ צעיר שרעב להצליח אבל חלוץ,
לא קשר שהפך להיות חלוץ ולא חלוץ שמעבר לשיא שלו שהיה צריך להיות פה לפני 5 שנים וכדומה.
* והכי חשוב שקט מההנהלה כי אם לא יהיה שקט ואחרי כל הפסד או שתיים ירצו לפטר נהיה בבעיה, לא לעשות רעשים בתקשורת,
לא לפטר מאמנים או שחקנים ואז לא לשלם להם כי זה עושה גם שם רע למועדון ולפחות אם כרגע הם לא רוצים למכור שישתדלו מבחינם לעשות את הכי טוב שיש. :hapoel:
למכור כרטיסים במחיר סימלי מגיל 10 לא יוביל להכנסה אלא להפסדים.
555
קיבל.ה  623 לייקים

dino כתב: 29 נובמבר 2021, 14:00 לגבי הבעלים והיחס שלהם למועדון, עד כמה הם אנשים שחושבים קטן

קחו לדוגמה את הסיפור אתמול סביב סגירת יציעים 4-5. הפועל תל אביב, במצוקתה הכספית שהפכה אותה לנעבאכית, הוסיפה חטא על פשע. לא זו בלבד שהיא דרשה תשלום נוסף עבור מנויי שערים 4-5, שבית הדין המשמעתי סגר אותם וגם אסר על השימוש במנויים שלהם (כאילו שאפשר לאכוף את זה, איך אפשר לבדוק ניקובים?), היא גם פתחה את שערי בלומפילד ל-8,000 ירוקים.

האם מכבי חיפה הייתה פותחת את שערי האצטדיון שלה ל- 8,000 אוהדי הפועל? הסגנון הזה טוב לקבוצות בלי קהל כמו מכבי פתח תקוה או הפועל נוף הגליל שמחכות למשחקים האלה כדי לדפוק הכנסה. קבוצות עם קהל משמעותי, ביתי, סוחף ומדרבן, לא מגבילות את כניסת אוהדי ההארד-קור - גם אם חלק מהם גרם לנזק - ולא הופכות את מגרשן לביתי עבור הקבוצה האורחת. אני מתקשה לראות בוסים כמו מוני הראל, שמעון ציטרון ואפילו - תצחקו - אמיר כבירי, שהיו נותנים לפארסה כזו להתרחש אצלם.

משחק אחד לא יציל את הקופה המדולדלת של הפועל תל אביב. אפשר לעקוף כל עונש באמצעים חכמים (כרטיס בעשרה שקלים, הפרשת ההכנסות לארגון האולטראס) ולא באמצעים מתחכמים (שובר הנחה לחנות המועדון), ואפשר להגביל את כמות הקהל האורח כמתחייב: 4,700 צופים ביציעי 10-11 וגם את זה אפשר לצמצם בהקצאת שטחים סטריליים.

עמיקם
מוחשב בתקציב מראש.
555
קיבל.ה  623 לייקים

יש המון הוצאות על אבטחה, שכירות האיצטדיון והרבה דברים נוספים כמו 10% ללאן ו-10% להאתחדות. מחירים נמוכים אולי יביאו יותר אוהדים, אך זה לא יעזור כי על כל כרטיס יהיה הפסד כמעט.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

1. סגל - הסגל השנה הוא סגל טוב אך ללא חלוץ נורמלי ולכן...אני חושב שצריך לתת ליואב תומר לשחק כל משחק. לפחות רץ טוב.
2. מאמן - אני הייתי בעד קלינגר יחסית, עד הדרבי, שם התבוסתנות שלו הביאה לי עצבים. גם אתמול שהתחלנו איכשהו לשחק רק אחרי פיגור. לוידע אם צריך שינוי אבל חייב דחוף שינוי גישה. שעון החול שלו כבר ממש מתקתק
3. רוכש - קודם שהאוהדים יירגעו לאיזה שנתיים בלי בעיות ואז יהיה על מה לדבר. כרגע הגיזרה הזו רק הולכת אחורה.
4 . מחלקת נוער- ממש טובה. שאפו לניסנובס. להתחיל להעלות יותר שחקנים במידת האפשר.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 30 נובמבר 2021, 13:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

אפשר בהחלט להוציא הרבה יותר עם המשאבים הקיימים.אין שום סיבה שלא נתקבע כקבוצת פלייאוף עליון,לא יכול להיות שבאופן קבוע אנחנו משיגים הרבה פחות מקבוצות עם תקציב נמוך יותר,אפרופו שם המשחק זה כסף.אבל כשאתה לא יודע לפגוע בזרים,מביא "כשרונות" במשקל מהליגה הלאומית שאתה לא משתף אפילו במשחקים,מביא חתולים בשק כמו בוזגלו ועידן ורד,מבזבז המון כסף ואנרגיה על תביעות מיותרות,זה מוריד את נקודת הפתיחה שלך מן הסתם. דרוש איש מקצוע שיודע מה לעשות .קלינגר לא אחד כזה,הניסנובים בטח שלא.אני חושב שעל אותו משקל שמעסיקים את אודליה לטפל בענייני מנהליים,צריך גם אחד כזה שדואג לעניין המקצועי.לא משה סיני,לא אייל ברקוביץ'- איש מקצוע מוכח,אפילו מחו"ל שדורש הרבה כי מתבזבז הרבה יותר כסף בגלל ההתנהלות החובבנית הזאת בסופו של דבר
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
555
קיבל.ה  623 לייקים

לא יהיו יותר תביעות הם לא יעשו יותר את הטעויות האלו
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  345 לייקים

Red Ghost כתב: 29 נובמבר 2021, 15:00 אני מסכים מאוד עם הנקודות שפותח האשכול העלה.
אבל לדעתי יש תקרת זכוכית מאוד נמוכה עם הניסנובים כבעלים וזה המפתח להכל.
הרי בסוף, עומק הכיס שלהם הוא אפסי וזה מייצר סטנדרטים נמוכים של שכר וסעיפי שחרור. כל שחקן נוער שאנחנו ״נספוג״ את עונות השפשוף שלו והטעויות, ברגע שייתן חצי עונה טובה אנחנו נאבד אותו (ע״ע ספורי, גרופר, בקרוב ליידנר וכו׳). וזה מבלי לדבר על שחקנים יחסית בכירים שכמעט תמיד לא יאריכו חוזה או יעזבו בטונים צורמים (ע״ע אבו-עביד, אלטמן).
קשה עד בלתי אפשרי להצליח מקצועית ככה. קבוצות טובות ותחרותיות שרצות לתארים נבנות לאורך כמה שנים, עד שנוצר ״דור״ של סגל טוב ובריא ואי אפשר להגיע לזה בשיטה שלהם.
צודק, וגם יש משהו שאפשר להוציא ממה שכתבת: מחלקת הנוער שלנו היא הקלף שצריך לשחק כדי למכור את הקבוצה. מעבר לקהל הנפלא שלנו (תפיחה עצמית על השכם), יש לנו היסטוריה עכשיוית של זהבי ונאתכו ושהר וכו׳ שצמחו בהפועל יחד עם ספורי, דוידה וליידנר ועוד. העובדה שהנוער שלנו עומד להצמיח כוכבים נוספים זה מוקד משיכה למשקיעים. משקיע רק צריך להחתים את השחקנים הצעירים על חוזה נורמאלי עם סכומי יציאה גבוהים והוא מרוויח כסף.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

ביבראס נאתכו היה במשחק מול חיפה. עכשיו תמשיכו
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

פישונט כתב:ביבראס נאתכו היה במשחק מול חיפה. עכשיו תמשיכו
חלום שלי שהוא חוזר אלינו לקראת הפרישה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

פישונט כתב: 30 נובמבר 2021, 12:18 ביבראס נאתכו היה במשחק מול חיפה. עכשיו תמשיכו
משלח ידו של ביבראס נאתכו הוא כדורגלן.
האחים ניסנוב הם מהתומכים הגדולים ביותר של שכר מינימום.
עכשיו תמשיך אתה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

בז'רנו כתב: 30 נובמבר 2021, 12:54
פישונט כתב: 30 נובמבר 2021, 12:18 ביבראס נאתכו היה במשחק מול חיפה. עכשיו תמשיכו
משלח ידו של ביבראס נאתכו הוא כדורגלן.
האחים ניסנוב הם מהתומכים הגדולים ביותר של שכר מינימום.
עכשיו תמשיך אתה
בשכר המינימום של לוסיו פלוס שכר המינימום של שלומי אזולאי היו מייצרים שכר מקסימום לאלטמן.
הוא עדיין השחקן היחיד בהפועל בשנתיים האחרונות עם חוש לגולים, והוא אפילו לא בהפועל.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

555 כתב: 29 נובמבר 2021, 23:33 לא יהיו יותר תביעות הם לא יעשו יותר את הטעויות האלו
:rofl: :rofl: :rofl:
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אני חושב שהחתמת לוסיו זו כנראה אחת משלוש ההחתמות הגרועות בעשור האחרון, וזה אומר משהו.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
555
קיבל.ה  623 לייקים

עלות לא גבוהה כל כך
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

דווקא ברבע שעה שלוסיו שיחק אתמול, הוא נראה לא רע
חסר להוריד חלודה
הפוסט קיבל 3 לייקיםEl dudernioSickleCellgershon
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

הפער בין מה שאפשר לעשות עם הכסף הקיים לבין מה שעושים בפועל הוא עצום
הפער בין הכנסותיה של הפועל לבין הפוטנציאל רווח הוא עצום
העובדה שאירופה, שיכולה להיות מקור הכנסה מרכזי בייחוד עם המפעל החדש, היא לא אופציה עבורינו זה ביזיון בלתי נתפס
הניסנובס צריכים ללכת בגלל איכות הניהול שלהם עוד לפני המחסור בכיסים עמוקים

אישית, אני חושב שלאף אחד לא איכפת מהפועל תל אביב חוץ מלאוהדיה, אף אחד לא ירים את הכפפה ויעשה שינוי במועדון אלא אם אוהדיה יעשו כך
long live the zapta
הפוסט קיבל 3 לייקיםHapologershonRed Ghost
555
קיבל.ה  623 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 30 נובמבר 2021, 23:10 הפער בין מה שאפשר לעשות עם הכסף הקיים לבין מה שעושים בפועל הוא עצום
העובדה שאירופה, שיכולה להיות מקור הכנסה מרכזי בייחוד עם המפעל החדש, היא לא אופציה עבורינו זה ביזיון בלתי נתפס

אישית, אני חושב שלאף אחד לא איכפת מהפועל תל אביב חוץ מלאוהדיה, אף אחד לא ירים את הכפפה ויעשה שינוי במועדון אלא אם אוהדיה יעשו כך
מה ביזיון?
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

555 כתב: 30 נובמבר 2021, 23:36
Giovanni Giorgio כתב: 30 נובמבר 2021, 23:10 הפער בין מה שאפשר לעשות עם הכסף הקיים לבין מה שעושים בפועל הוא עצום

מה ביזיון?
שיש נגדנו תביעות במשך עשור שמונעות מאיתנו את האפשרות התיאורטית להשתתף
מלהסתכל על קבוצות הקונפרנס ליג בהחלט לקבוצה ישראלית סבירה פלוס יש מה למכור שם, הפועל צריכה ויכולה להיות חברת קבע שם ולהכניס בכל עונה עוד 15+ מיליון שקל מהכנסות (לא כולל הכנסות מכרטיסים)
מתקציב של 35 אנחנו ב50+ בשקט וכמובן שעם ההצלחות יבואן יותר מנויים ואפשר גם לגרד את
ה60 מיליון.
אישית אני חושב שאפשר אפילו יותר תחת ניהול ושיווק נכון.

ברגע שהפועל תצליח לעשות כאלו הכנסות הבעלים יעמדו בתור
long live the zapta
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 01 דצמבר 2021, 00:24

מה ביזיון?
מלהסתכל על קבוצות הקונפרנס ליג בהחלט לקבוצה ישראלית סבירה פלוס יש מה למכור שם, הפועל צריכה ויכולה להיות חברת קבע שם ולהכניס בכל עונה עוד 15+ מיליון שקל מהכנסות (לא כולל הכנסות מכרטיסים)
מתקציב של 35 אנחנו ב50+ בשקט וכמובן שעם ההצלחות יבואן יותר מנויים ואפשר גם לגרד את
ה60 מיליון.

בתקציב של 60 מיליון ואפילו 50 אפשר וצריך להתמודד על אליפות בליגה הזו
555
קיבל.ה  623 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 01 דצמבר 2021, 00:24

מה ביזיון?
ה60 מיליון.

1. לא התביעות מונעות - לא מגיעים למקומות שמהם מגיעים לאירופה
2. הפועל לא ברמה למפעל הזה.
555
קיבל.ה  623 לייקים

אבל כן, עונה אחת שם יכולה לכסות את כל החובות ולהעמיד קבוצה טובה בעונה אחרי. ההכנסות שם גבוהות מאוד.
אספרנסה
קיבל.ה  23 לייקים

אם לא הויתור האידיוטי הזה על אירופה ואנחנו השנה בקונפרנס ליג העתיד של המועדון יכל להראות הרבה יותר טוב. שילוב של טמטום של הניסנובס וחוסר מזל משווע.
555
קיבל.ה  623 לייקים

אספרנסה כתב: 01 דצמבר 2021, 01:46 אם לא הויתור האידיוטי הזה על אירופה ואנחנו השנה בקונפרנס ליג העתיד של המועדון יכל להראות הרבה יותר טוב. שילוב של טמטום של הניסנובס וחוסר מזל משווע.
איזה ויתור?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

555 כתב:לא יהיו יותר תביעות הם לא יעשו יותר את הטעויות האלו
תראה את היסטוריית התביעות מול הבימה, תשווה בין המנכלים ותבין שכנראה נראה עוד הרבה כותרות עם המילה תביעה נגד הפועל.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
555
קיבל.ה  623 לייקים

Chegi כתב: 01 דצמבר 2021, 08:02
555 כתב:לא יהיו יותר תביעות הם לא יעשו יותר את הטעויות האלו
תראה את היסטוריית התביעות מול הבימה, תשווה בין המנכלים ותבין שכנראה נראה עוד הרבה כותרות עם המילה תביעה נגד הפועל.
לא יקרה יותר
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כבר למעלה מ-10 שנים שאנחנו עסוקים בללקק פצעים מעזיבת טביב.
כל פעם יש תירוץ אחר למה העומדים בראש המועדון הם הטובים ביותר שיש בחוץ.
בפועל מסביב להפועל ת״א מתחלפים רוכשים, בעלים ובעלי הון שמחפשים להשקיע בכדורגל.
רק אצלנו אותה גברת בשינוי (עלאק) אדרת.
הקהל צריך לקבל החלטה שזו מלחמה חורמה שגם במחיר של ירידת ליגה - המטרה היא להחליף את קבוצת ניסנוב.
עד אז, נמשיך לחיות בתוך החור השחור.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ואם הבא בתור יהיה עוד מאותו חרא? או גרוע מהניסנובס
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

D&3 כתב: 01 דצמבר 2021, 09:44 ואם הבא בתור יהיה עוד מאותו חרא? או גרוע מהניסנובס
זה מה שאמרו על טביב, רמון, כבירי...
ואגב בטוח שזה מה שבצד השני אמרו על לוני. בטוח שהם מתגעגעים
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אף אחד עשיר ורציני לא יבוא לכדורגל שלנו.
רק בינוניים בכיס ומחפשי פרסום גדול.

D&3
קיבל.ה  818 לייקים

תא מרבוטא כתב: 01 דצמבר 2021, 10:19
D&3 כתב: 01 דצמבר 2021, 09:44 ואם הבא בתור יהיה עוד מאותו חרא? או גרוע מהניסנובס
זה מה שאמרו על טביב, רמון, כבירי...
ואגב בטוח שזה מה שבצד השני אמרו על לוני. בטוח שהם מתגעגעים
לא הבנתי, זה שאמרו את זה על הבעלים הקודמים מוכיח מה?
שליחת תגובה