מה עושים מכאן?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אני מעדיף לקחת סיכון מאשר להישאר בינוני.
אם עשינו את זה לטביב, שבמו ידיו בנה לנו קבוצה לאליפות (והרס וחירב אותה דקה אח״כ) אפשר לעשות את זה לבעלים חסרי מושג כמו הניסנובים.
המטרה של הפועל ת״א זה לקחת אליפות כל עונה, אנחנו לא בני יהודה או מכבי פ״ת. ויש מי שמנסה לשנות את הdna הזה.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ברור שאפשר, אבל למה שהפעם זה יהיה שונה?
אם היית אומר לי שאחרי טביב יבואו כל החרא אחריו כנראה שהייתי מעדיף שלא להעיף אותו.

אני אישית עייפתי, וכל עוד אני לא יודע שיש אלטרנטיבה לא פחות טובה אני לא רואה את עצמי לוקח חלק פעיל בכל ניסיון כזה או אחר להעיף את הניסנובס.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדס כתב: 01 דצמבר 2021, 09:39 כבר למעלה מ-10 שנים שאנחנו עסוקים בללקק פצעים מעזיבת טביב.
כל פעם יש תירוץ אחר למה העומדים בראש המועדון הם הטובים ביותר שיש בחוץ.
בפועל מסביב להפועל ת״א מתחלפים רוכשים, בעלים ובעלי הון שמחפשים להשקיע בכדורגל.
רק אצלנו אותה גברת בשינוי (עלאק) אדרת.
הקהל צריך לקבל החלטה שזו מלחמה חורמה שגם במחיר של ירידת ליגה - המטרה היא להחליף את קבוצת ניסנוב.
עד אז, נמשיך לחיות בתוך החור השחור.
הקהל כבר 20 שנה נלחם בבעלים... חשבת פעם שזאת אולי הסיבה?

לצערינו סגול לא היה מספיק חזק / תרום לרעיון של הבעלים...
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

תא מרבוטא כתב: 01 דצמבר 2021, 10:19
D&3 כתב: 01 דצמבר 2021, 09:44 ואם הבא בתור יהיה עוד מאותו חרא? או גרוע מהניסנובס
זה מה שאמרו על טביב, רמון, כבירי...
ואגב בטוח שזה מה שבצד השני אמרו על לוני. בטוח שהם מתגעגעים
לא. נכון...

כשהם הפגינו נגד לוני אנחנו הפגנו נגד סגול....
לוני מכר לשניידר....
סגול נתן למוני את הקבוצה בחינם אחרי שעשו לו פוגרום במשרדים...

כאן מתחיל ונגמר הכל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אני ממש לא מסכים שמגיעים להפועל בעלים חרא כי הקהל של הפועל הפגין נגד בעלים חרא אגב

זה שמכבי זכו בלוטו אחרי שהם הפגינו נגד לוני רק אומר שהיה להם מזל
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 30 נובמבר 2021, 23:10 הפער בין מה שאפשר לעשות עם הכסף הקיים לבין מה שעושים בפועל הוא עצום
הפער בין הכנסותיה של הפועל לבין הפוטנציאל רווח הוא עצום
העובדה שאירופה, שיכולה להיות מקור הכנסה מרכזי בייחוד עם המפעל החדש, היא לא אופציה עבורינו זה ביזיון בלתי נתפס
הניסנובס צריכים ללכת בגלל איכות הניהול שלהם עוד לפני המחסור בכיסים עמוקים

אישית, אני חושב שלאף אחד לא איכפת מהפועל תל אביב חוץ מלאוהדיה, אף אחד לא ירים את הכפפה ויעשה שינוי במועדון אלא אם אוהדיה יעשו כך
מדוייק.
בושה כל כך גדולה שאין לנו אפילו זכות להשתתף
הניסנובים נהנים מזה שאנחנו לא מגיעים למעמד הזה
כי בניגוד להבטחה שלהם לטפל בחובות האלו עברו 5 שנים ושום דבר לא השתנה
זה פוגע בהבאת רכש ומסמל חוסר מקצועיות הפכנו להיות מועדון שלא מתחרה על כלוםחסר שאיפות
המחשק נגד חיפה היה דוגמא קלאסית למצב אם להנהלה היה אכפת מהישגיות היה קהל מלא בבלומפילד כולל 4-5
משחקים כאלו הן מחשקים שקובעים עונה
ניהול מחפיר שלהם של התנהלות שותפת ועוד יותר מחפירה הנתנהלות שלהם עם משברים כאלה או אחרים
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

El dudernio כתב: 01 דצמבר 2021, 11:23
האדס כתב: 01 דצמבר 2021, 09:39 כבר למעלה מ-10 שנים שאנחנו עסוקים בללקק פצעים מעזיבת טביב.
כל פעם יש תירוץ אחר למה העומדים בראש המועדון הם הטובים ביותר שיש בחוץ.
בפועל מסביב להפועל ת״א מתחלפים רוכשים, בעלים ובעלי הון שמחפשים להשקיע בכדורגל.
רק אצלנו אותה גברת בשינוי (עלאק) אדרת.
הקהל צריך לקבל החלטה שזו מלחמה חורמה שגם במחיר של ירידת ליגה - המטרה היא להחליף את קבוצת ניסנוב.
עד אז, נמשיך לחיות בתוך החור השחור.
הקהל כבר 20 שנה נלחם בבעלים... חשבת פעם שזאת אולי הסיבה?

לצערינו סגול לא היה מספיק חזק / תרום לרעיון של הבעלים...
סגול רצה ללכת, חלאס להכניס אותו לכל דיון של העפת בעלים.
אם כבר להתדיין, אז על מה עשו לו שלושת המוסקטרים האחרים עד שהבין שדי
יאללה הביתה!!!
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

די עם הספין הזה על סמי סגול. לא אתפלא אם ארבעת האוהדים עם השלט שנראה כאילו אולתר בשיעור מלאכה של כיתה ה׳ גם היו שתולים.
אף אחד לא רצה שסגול ילך, אף אחד לא הגיע למשחק וקילל אותו זה פשוט שקר מוחלט שקיבל רגליים.
הבעלים היחידי שהקהל יצא נגדו בהיסטוריה זה אלי טביב, וזה אחרי שלקח אותנו לתהום בלתי נתפסת.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

מבחינה מעשית, מכיוון שבעלים חדשים לא יגיעו מחר בבוקר, אני ממליץ שבתור צעד ראשון אפשר להתחיל להתכונן לינואר - לחפש חלוץ זר ממדינות מזרח אירופה, לשחרר את שק תפוחי האדמה הברזילאי (או להכין ממנו צ'יפס).
לשחרר את דיבה וטוויזר שלא השתמשו בהם, ולהעלות שחקן מהנוער במקום, שיוכל לארח חברה לבני טרידובסקי על הספסל. לצלצל לאלטמן בפורטוגל ולשאול מה נשמע. זהו. אולי גם לחפש מאמן חדש לעונה הבאה כבר. ייאוש.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

שאלה, במידה וגוף מסויים מחליט לרכוש את הקבוצה, האם הוא חשוף לחובות כלשהם?
long live the zapta
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 01 דצמבר 2021, 16:03 שאלה, במידה וגוף מסויים מחליט לרכוש את הקבוצה, האם הוא חשוף לחובות כלשהם?
אני חושב שזו השאלה הגדולה שמלווה אותנו מאז הפירוק ונדונה בקאס, האם חובות העבר הידועים חלים על הקבוצה הנוכחית או לא, במידה וכן (כפי שפיפא טוענת וכעת הדיון בקאס צריך להכריע) אז התשובה לשאלתך היא כן, של כמה מיליוני יורו.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

יש גם חובות מול עאבד, בוזגלו ועוד אולי מעידן הניסנובס
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

D&3 כתב: 01 דצמבר 2021, 10:29
תא מרבוטא כתב: 01 דצמבר 2021, 10:19
D&3 כתב: 01 דצמבר 2021, 09:44 ואם הבא בתור יהיה עוד מאותו חרא? או גרוע מהניסנובס
זה מה שאמרו על טביב, רמון, כבירי...
ואגב בטוח שזה מה שבצד השני אמרו על לוני. בטוח שהם מתגעגעים
לא הבנתי, זה שאמרו את זה על הבעלים הקודמים מוכיח מה?
מוכיח שהיינו יכולים תאורטית חהשאר עם טביב ולחכות להפוך לכפר סבא סופית, או להשאר עם רמון ולהגיע למצב הזה בדיוק
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

Red Ghost כתב: 01 דצמבר 2021, 16:12
Giovanni Giorgio כתב: 01 דצמבר 2021, 16:03 שאלה, במידה וגוף מסויים מחליט לרכוש את הקבוצה, האם הוא חשוף לחובות כלשהם?
אני חושב שזו השאלה הגדולה שמלווה אותנו מאז הפירוק ונדונה בקאס, האם חובות העבר הידועים חלים על הקבוצה הנוכחית או לא, במידה וכן (כפי שפיפא טוענת וכעת הדיון בקאס צריך להכריע) אז התשובה לשאלתך היא כן, של כמה מיליוני יורו.
והאם תשלום חובות שיש בפיפא יכול להשליך בצורה מסויימת על חובות שהיו בארץ?
long live the zapta
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 01 דצמבר 2021, 20:56
Red Ghost כתב: 01 דצמבר 2021, 16:12
והאם תשלום חובות שיש בפיפא יכול להשליך בצורה מסויימת על חובות שהיו בארץ?
במידה והחלטת הקאס תהיה לחייב את הקבוצה לשלם אז זה יגיע לבית המשפט המקומי בגלל שאסור לקבוצה לשלם ולבצע העדפת נושים. ככה שזה סבוך וארוך…
שליחת תגובה