אולטראס הפועל - בעד ונגד

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

לא חושב שזה מצריך נושא חדש אבל מסתובב עכשיו סיפור בטוויטר על בן אדם שהאולטראס הגיעו למחות נגד אשתו כי קוראים לו אודליה פרידמן אבל שגו בכתובת. מה לעזאזל אודליה עשתה להם?
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroMoney
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  73 לייקים

האם יוקצה שטח להפעלת פירוטכניקה במגרשים?
https://www.one.co.il/Article/21-22/1,1 ... tml?ref=hp
בלי קשר להחלטה שתהיה וכל המשמעויות וההשלכות, יש לזה גם זווית מצחיקה.
באיזשהו מקום זה כמו דיון הלכתי בדרכים לעשות שחיטה כשרה לחזיר.
דנים במיסוד של הפירוטכניקה, כאשר איזו דרך חוקית יש להשיג את הפירוטכניקה?
רינגו סטאר המלך
Money
קיבל.ה  564 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 16 נובמבר 2021, 18:48 לא חושב שזה מצריך נושא חדש אבל מסתובב עכשיו סיפור בטוויטר על בן אדם שהאולטראס הגיעו למחות נגד אשתו כי קוראים לו אודליה פרידמן אבל שגו בכתובת. מה לעזאזל אודליה עשתה להם?
לפי דעתי(זאת לא סיבה מוצדקת או משהו) אבל זה בגלל העונש שנתנו לנו על סגירת 4-5.
היא נותנת רושם שבאמת אכפת לה ושהיא בצד שלנו. מקווה שיסבירו לכל בן אדם/רוכש שמתקרב למועדון שזה רק 20 אנשים
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךDe Niroלירון האדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 16 נובמבר 2021, 18:48 לא חושב שזה מצריך נושא חדש אבל מסתובב עכשיו סיפור בטוויטר על בן אדם שהאולטראס הגיעו למחות נגד אשתו כי קוראים לו אודליה פרידמן אבל שגו בכתובת. מה לעזאזל אודליה עשתה להם?
היא לא ריפדה את האינטרסים שלהם כראוי.
הייתה מציעה לנציגי האולטראס 50-100 כרטיסים למשחקים הקרובים חינם אין כסף - היה נפטר כל הסיפור.
Adar
קיבל.ה  37 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב:לא חושב שזה מצריך נושא חדש אבל מסתובב עכשיו סיפור בטוויטר על בן אדם שהאולטראס הגיעו למחות נגד אשתו כי קוראים לו אודליה פרידמן אבל שגו בכתובת. מה לעזאזל אודליה עשתה להם?
בושה.
חבל שההתאחדות לא יכולה להטיל איסור יציאה מהבית למנויי 4-5 בשבועיים הקרובים.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

אם לא הולך להיות מחיר סמלי למנויי 4-5 למשחקי הבית הקרובים (כפי שמשתמע מההודעה של לאה קטמין בפייסבוק) אז תסלחו לי, הם צודקים.
המשתמש על שם רז שלמה
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

Adar כתב: 17 נובמבר 2021, 13:05
ההוא שאמרו לו כתב:לא חושב שזה מצריך נושא חדש אבל מסתובב עכשיו סיפור בטוויטר על בן אדם שהאולטראס הגיעו למחות נגד אשתו כי קוראים לו אודליה פרידמן אבל שגו בכתובת. מה לעזאזל אודליה עשתה להם?
בושה.
חבל שההתאחדות לא יכולה להטיל איסור יציאה מהבית למנויי 4-5 בשבועיים הקרובים.

לא ברור אם רציני או לא
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

סנטה קלאוס כתב: 17 נובמבר 2021, 14:00 אם לא הולך להיות מחיר סמלי למנויי 4-5 למשחקי הבית הקרובים (כפי שמשתמע מההודעה של לאה קטמין בפייסבוק) אז תסלחו לי, הם צודקים.
ואם ימשיכו להשליך כוסות משער 8? מה אז אתם מציעים? איזה עונש יספק את חוש הצדק שלכם?
שער 5 זה הלב
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אני מציע להתחיל מהיציע שאתה יושב בו. אפשר גם לסיים שם.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

7even כתב: 16 נובמבר 2021, 12:07
redrony כתב: 16 נובמבר 2021, 11:17
אמה גולדמן כתב: 16 נובמבר 2021, 11:01 והטענה הסופית שלי היא ששירי שואה ובא לי לזרוק שוטר לא רק פחןת גרועים מגזענות, הומופוביה או מיזוגניה (תופעןת שקיימות גם אצלנו ועליהן כן כדאי וחשוב לדבר), זה בכלל לא על אותה סקאלה.
וכאמור, כן שווה וחשוב לדבר על התופעות האלה שקיימות אצלנו בקהל, ועל זריקת חפצים, אבל במקום זה מתעסקים בשירי שואה.
הבנתי שזה מה שאתה טוען, זו זכותך, אני פשוט לא מסכים איתך ועצם זה שאתה טוען את זה הוא באיזהשהוא מקום נותן לזה לגיטימציה. צריך להילחם בהכל. שירי שואה ושירי הסתה (אין לי מושג למה החלטת שהם פחות גרועים מגזענות או מיזוגניה) הם מה שמביאים בסוף לאלימות פיזית, כי השיט חסר המוסר שיוצא לאנשים מהפה הוא בדיוק הדרך לאלימות שיוצאת מהם אחר כך.
אני כמובן מסכים איתך שכל התופעות האחרות הן חמורות וחייבים לעקור אותן מהשורש. להתחיל לדרג עכשיו מה יותר חמור זה מטופש
גזענות היא גרועה, שירי שואה הם גרועים וכל ההזתה הזו שנהיתה קיצונית בסופו של דבר גורמת גם לאלימות פיסית.
הרי מה זו סריקה של חפץ לכר הדשא על השוער אם לא אלימות.

אני באמת לא מבין את האוהדים עם עניין הסגירה של שער 5 - מה הם ציפו שהוא לא ייסגר?
לגבי לשלם מחיר מלא או לא...נכון, זה לא לעניין, אבל לפעמים עונש כזה + החלטה כזו של ההנהלה היא אולי מה שתגרום לאוהד כלשהו לחשוב פעמיים פעם הבאה.
הרי גם סגרו לו את השער וגם רוצים ממנו מחיר מלא כדי לשבת בשער אחר. מסריח, אבל כשר.
ואולי זה יוביל למיגור התופעה שמשום מה הפכה לשגרה, כי זה ממש לא היה רק נגד בית"ר. פעם הבאה אותו אוהד(כלומר אותם 1000) יחשבו שוב ויצילו את עצמם. ליטרלי.
כן, ציפיתי שהוא לא ייסגר.
אני צעקתי לאנשים להפסיק לזרוק חפצים. למה בדיוק אני מורחק? על מה? איזו עבירה ביצעתי ואיך הייתי אמור לפעול אחרת?

לא יודע אם עונש כזה יגרום למי שזורק לחשוב פעמיים. מהניסיון, כנראה שלא.
אבל זה בטוח גורם לי לחשוב פעמיים אם לעשות מנוי גם בעתיד, אם יכולים ככה לשלול ממני כניסה על דברים שבפירוש אין לי שליטה עליהם.
זה לא עונש שמרתיע את הזורקים, אלא את שאר האוהדים.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךShacham
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  95 לייקים

חשוב לציין ששלחו להם פרחים יום למחרת.
5 שקל לתפוארה?
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

עונש קולקטיבי הוא נוראי, אבל זה לא חדש. מה זה בדיוק רדיוס בלי קהל?
דוקטור אלה
קיבל.ה  22 לייקים

D red imperia כתב: 17 נובמבר 2021, 19:41
סנטה קלאוס כתב: 17 נובמבר 2021, 14:00 אם לא הולך להיות מחיר סמלי למנויי 4-5 למשחקי הבית הקרובים (כפי שמשתמע מההודעה של לאה קטמין בפייסבוק) אז תסלחו לי, הם צודקים.
ואם ימשיכו להשליך כוסות משער 8? מה אז אתם מציעים? איזה עונש יספק את חוש הצדק שלכם?
הכמות מצלמות שמכוונות לכפי שער 5 שיכולות לראות לך את השחורים באף יכולות גם לאתר את הבודדים ולהעניש אותם.
״סבסטיאן סימרוטיץ׳ 3-0 להפועל ת״א, ערימת שחקנים אדומים מאושרת, הקהל שלהם מקפץ ביציע דגלים אדומים לבנים מתנופפים ימינה ושמאלה...״
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

דוקטור אלה כתב: 19 נובמבר 2021, 11:08
הכמות מצלמות שמכוונות לכפי שער 5 שיכולות לראות לך את השחורים באף יכולות גם לאתר את הבודדים ולהעניש אותם.
לפי מה שהיה רשום לא מזמן הם לא רשאיים להשתמש במצלמות מסיבות של שמירת הפרטיות
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

jonati כתב: 19 נובמבר 2021, 13:14
דוקטור אלה כתב: 19 נובמבר 2021, 11:08

לפי מה שהיה רשום לא מזמן הם לא רשאיים להשתמש במצלמות מסיבות של שמירת הפרטיות
מה ההבדל בין מצלמות על היציע לכל מצלמות אבטחה רגילות?
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

לא יודע מי זה הם, אבל עד לפני כמה שנים הייתי יושב בחפק באיצטדיון המושבה ובואו נגיד שהיה אחושרמוטה שימוש נרחב במצלמות. אני גם די בטוח שהם הקליטו, רק לא בטוח אם את כל המצלמות בכל רגע או רק את הראשית שהם בחרו לצפות בה. לא יודע אם זה פתוח לצפייה עבור גורם שהוא לא המשטרה

תירוץ עלוב.
האלימות שמופעלת כלפי הקהל הרחב מצד ההתאחדות היא בזיון מתמשך. האלימות הזו צריכה להיות מופנית כלפי הזורקים (לא מצד יושבי היציע, אלא בדמות עונשים כמובן).
אותם רפי שכל שזורקים חפצים יביאו עלינו חזרה רעות חולות בדמות שוטרים וסמויים ביציע, ההנהלה/התאחדות הפחדנים שלא נוגעים בהם הם הכתובת שלנו, ולא אותם רפי שכל מעוטי קיבולת שכלית. איתם אין מה לדבר, מקומם בהוסטל שיקומי
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךסנטה קלאוס
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

אמה גולדמן כתב: 15 נובמבר 2021, 15:00
שלום תקווה כתב: 14 נובמבר 2021, 22:34 זילות וזלזול בשואה, שזאת הטרגדיה הכי גדולה שקמה לעם שהקים את המדינה הזאת זה הרבה יותר חמור מלהקניט בן אדם מסויים (שזה שווה ערך לשיר נמני גרמני שלא גורר עונשים).
היחידים שאנחנו יכולים להאשים זה את עצמנו, או יותר נכון אתה אולטראס הטוב בעולם לגילו שבפועל יותר פוגע בקבוצה מאשר תורם לה.
גזענות זה לא "להקניט".
ולזלזול בשואה אין השלכות במציאות כמו שלקריאות גזעניות או קריאות לאונס יש. אף אחד לא הולך לעשות שואה למכבי, אבל אנשים באמת אונסים, ואנשים באמת מפעילים אלימות גזענית.
דור מיכה, עומר אצילי, שחקן נוער אלמוני שלהם.
אולי לא אונס אבל ניצול קטינות שאיך אומר השיר? "אוהבות להשתולל" ואולי לא.....
המשתמש על שם רז שלמה
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

אתמול בחדשות הספורט הייתה כתבה בנושא העונש, ציינו שם שעל גבי המנויים הוסיפו השנה סעיף שבגדול טוען שמי שמחזיק בכרטיס מודע לכך שיש מצב שאידיוט זורק כוס קולה אז הוא צריך לשלם כרטיס ליציע אחר. שמישהו יספר להם שאנחנו אוטוטו באמצע העונה ואין לנו מנויים.
המשתמש על שם רז שלמה
הפוסט קיבל 2 לייקיםCharmandergershon
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

סנטה קלאוס כתב: 22 נובמבר 2021, 12:48 אתמול בחדשות הספורט הייתה כתבה בנושא העונש, ציינו שם שעל גבי המנויים הוסיפו השנה סעיף שבגדול טוען שמי שמחזיק בכרטיס מודע לכך שיש מצב שאידיוט זורק כוס קולה אז הוא צריך לשלם כרטיס ליציע אחר. שמישהו יספר להם שאנחנו אוטוטו באמצע העונה ואין לנו מנויים.
דווקא זה מרגש לקבל כרטיס כל פעם למייל.
אתה במתח תמידי - יגיע, לא יגיע. שומר על עניין.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

הפועל ת"א מצאה פתרון, אוהדי מכבי חיפה בבעיה
אחרי סגירת יציעים 4-5, האדומים החליטו למכור כרטיס משולב למשחקים מול מכבי חיפה והפועל י-ם ב-110 ש"ח. הבעיה: גם הקהל הירוק ייאלץ לרכוש אותו
Adar
קיבל.ה  37 לייקים

"פתרון"
אין פה אפילו הנחה כלשהי כי יוצא שאני צריך לשלם 55 שקלים למשחק.

בקיצור, אצפה מהבית
הפועל חוג
קיבל.ה  26 לייקים

Adar כתב:"פתרון"

בקיצור, אצפה מהבית
יש בנוסף 50₪ הנחה למנוי בשנה הבא ו40₪ הנחה בחנות המוצרים
ברוכים הבאים לאצטדיון בלומפילד שביפו
הרכבי הקבוצות, תחילה הקבוצה האורחת
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

Adar כתב: 23 נובמבר 2021, 15:27 "פתרון"

בקיצור, אצפה מהבית
יוצא שאתה משלם 55 שקלים למשחק, ומקבל זיכוי למנוי עונה הבאה ב-50 ש"ח.
כלומר, קונה כרטיס לשני משחקים שהיית אמור להיכנס אליהם עם המנוי, ומקבל החזר רק על אחד.
פתרון של נבלות.
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

חרפה.

מקווה שאולטראס הפועל יוציאו הודעה שהם מחרימים וקוראים לכולם להחרים, כולל מנויים לשערים אחרים וכולל אוהדי מכבי חיפה. עם כל החסרונות שבדבר, רק להם יש את הכוח שצעד כזה יצא לפועל.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

מי שמשלם את הסכום הזה פראייר, פשוט מאוד
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

קונים ב 110 ש"ח כרטיס למשחק שהיו אמורים להיכנס עם מנוי
ומקבלים זיכוי בסך של 50 שח למנוי בעונה הבאה.
יוצא שכל מנוי שרוצה להגיע למשחקים מול חיפה והפועל י-ם, ישלם בעצם 60 ש"ח

הנהלה של אטומים, מה הבעיה ב -
110 שח מול זיכוי של 110 שח למנוי בעונה הבאה.
כל כך קל ופשוט
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

עונש מייאש, באסה רצינית, בזבוז כסף על דבר כל כך מיותר וחבורה של אפסים "חברים ליציע" שמזיינים קהל שלם

ובכל זאת קצת מרגיש לי תגובה אובר מוגזמת של האולטראס(להחרים את המשחקים) כי אם להיות כנים הפתרון שנתנה ההנהלה הוא באמת ההכי טוב שאפשר להוציא מהסיטואציה הזאת..

110 שקל שכוללים בתוכם כרטיס כפול למשחקים והנחה על מנוי לעונה הבאה(50 שקל פה זה בערך שווה ערך לכרטיס למשחק אחד)/40 שקל בחנות מועדון(צעיף/כובע)

מבין את התסכול של האוהדים, חושב שאנחנו צריכים קודם להסתכל על עצמינו ביציע לפני שאנחנו צורחים וקופצים נגד ההנהלה במקרה הזה
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotCharmander
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

לירון האדום כתב: 23 נובמבר 2021, 16:14 קונים ב 110 ש"ח כרטיס למשחק שהיו אמורים להיכנס עם מנוי
ומקבלים זיכוי בסך של 50 שח למנוי בעונה הבאה.
יוצא שכל מנוי שרוצה להגיע למשחקים מול חיפה והפועל י-ם, ישלם בעצם 60 ש"ח

הנהלה של אטומים, מה הבעיה ב -
110 שח מול זיכוי של 110 שח למנוי בעונה הבאה.
כל כך קל ופשוט
זו בעיה להנהלה שקיבלה פרס בדמות אקסטרה הכנסה ועכשיו צריכה למצוא פתרון שימנע התמרמרות של הקהל אבל ישאיר את הכסף.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

יש פה גם עניין של מס וכו
אותנו האוהדים זה לא צריך לעניין אבל להנהלה שלנו יש משאבים מוגבלים

אני חושב שזה פיתרון דיי טוב לסיטואציה, הייתי רוצה אולי פיצוי יותר גדול ואז זה היה ממש טוב, אולי חולצת משחק או משהו כזה, העלויות של חולצה לא גבוהות מ110 שקל לדעתי
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 23 נובמבר 2021, 16:15 עונש מייאש, באסה רצינית, בזבוז כסף על דבר כל כך מיותר וחבורה של אפסים "חברים ליציע" שמזיינים קהל שלם

ובכל זאת קצת מרגיש לי תגובה אובר מוגזמת של האולטראס(להחרים את המשחקים) כי אם להיות כנים הפתרון שנתנה ההנהלה הוא באמת ההכי טוב שאפשר להוציא מהסיטואציה הזאת..

110 שקל שכוללים בתוכם כרטיס כפול למשחקים והנחה על מנוי לעונה הבאה(50 שקל פה זה בערך שווה ערך לכרטיס למשחק אחד)/40 שקל בחנות מועדון(צעיף/כובע)

מבין את התסכול של האוהדים, חושב שאנחנו צריכים קודם להסתכל על עצמינו ביציע לפני שאנחנו צורחים וקופצים נגד ההנהלה במקרה הזה

כל מילה
ואיזה תגובה חסרת קלאס של האולטראס.. "לדחוף את המתווה לתחת" איכס
המשתמש על שם רז שלמה
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

סנטה קלאוס כתב: 23 נובמבר 2021, 16:42
אייבר דה-בונלס כתב: 23 נובמבר 2021, 16:15 עונש מייאש, באסה רצינית, בזבוז כסף על דבר כל כך מיותר וחבורה של אפסים "חברים ליציע" שמזיינים קהל שלם

כל מילה
ואיזה תגובה חסרת קלאס של האולטראס.. "לדחוף את המתווה לתחת" איכס
יכול להיות שעדיין לא הבטיחו להם את מלאי כרטיסי החינם
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךRaiziשלום תקווה
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

הפועל חוג כתב: 23 נובמבר 2021, 15:52

בקיצור, אצפה מהבית
50 ש״ח שיועלו בחזרה במחירי המנויים בשנה הבאה, ואני אוותר על פד לעכבר שאפשר לקנות ב40 ש״ח בחנות שלהם. ובלי קשר לסכום, מה אתם אונסים את הקהל להכנס לחנות מוצרים שלכם?
מעניין אם יהיה כפל הנחות כשיפעילו את הסעיף הזה עוד 10 משחקים ויקחו לנו חצי עונה ששילמנו עליה.
אולי אז תיהיה התעוררות גורפת של הקהל.
אסור לתת לזה יד ולקנות כרטיס כי זה לא יגמר פה והעונש הזה יופעל כנגדנו עוד בעתיד.
הלוואי שיושבי 2,7 היו לוקחים בזה חלק ומבינים את זה גם, לצערי לא יקרה (בטח לא בכמות מורגשת).
נראה מה יקרה כשההתאחדות תחליט שוב לשדרג את הסעיף הזה בתקנון, ותרחיק את כל יושבי האיצטדיון של הקבוצה המארחת.
אולי גם אז נשלים עם זה, נגיד שזה התקנון ונאשים את יושבי שער 5 שלא השליטו סדר ביציע ועצרו את הזורקים מלזרוק.
מתי אנשים יבינו שכל כרטיס שנקנה תומך בתקנון הזה ואנחנו כורתים את הענף שאנחנו עצמנו יושבים עליו?
הלוואי שישחקו מול יציעים כמה שיותר ריקים. יש על זה גם קנסות בתקנון אגב.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

Scofield כתב: 23 נובמבר 2021, 19:14

בקיצור, אצפה מהבית
50 ש״ח שיועלו בחזרה במחירי המנויים בשנה הבאה, ואני אוותר על פד לעכבר שאפשר לקנות ב40 ש״ח בחנות שלהם. ובלי קשר לסכום, מה אתם אונסים את הקהל להכנס לחנות מוצרים שלכם?
מעניין אם יהיה כפל הנחות כשיפעילו את הסעיף הזה עוד 10 משחקים ויקחו לנו חצי עונה ששילמנו עליה.
אסור לתת לזה יד ולקנות כרטיס כי זה לא יגמר פה והעונש הזה יופעל כנגדנו עוד בעתיד.
הלוואי שיושבי 2,7 היו לוקחים בזה חלק ומבינים את זה גם, לצערי לא יקרה (בטח לא בכמות מורגשת).
נראה מה יקרה כשההתאחדות תחליט שוב לשדרג את הסעיף הזה בתקנון, ותרחיק את כל יושבי האיצטדיון של הקבוצה המארחת.
אולי גם אז נשלים עם זה, נגיד שזה התקנון ונאשים את יושבי שער 5 שלא השליטו סדר ביציע ועצרו את הזורקים מלזרוק.
מתי אנשים יבינו שכל כרטיס שנקנה תומך בתקנון הזה ואנחנו כורתים את הענף שאנחנו עצמנו יושבים עליו?
וואלה הם היו באים ואומרים כרטיס ב110 שקל חיפה וירושלים אתה מקבלים בחנות המוצרים לרכוש חולצה של המועדון 110 שקל זה היה טוב. היינו רואים הרבה חולצות של הפועל ביציע וגם זה אף אחד לא באמת היה משלם על כרטיס אלא על חולצה
אבל מה הם עושים ? 70 שקל נותנים להוציא מהכיס זה פשוט ביזיון.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

לא שאני חושב שהמתווה הזה מושלם, אבל האיומים של האולטראס לא ממש עושים רושם. גם ככה הכמה גרושים שהמועדון יפסיד אם הם יחרימו, יתקזזו במקרה הטוב עם הנזקים שהם גורמים בכל משחק. שלא יבואו.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroshaharot
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

Scofield כתב: 23 נובמבר 2021, 19:14

בקיצור, אצפה מהבית
מסכים.
אין סיכוי שזה יקרה, אבל אם אף אחד לא יקנה כרטיס + יושבי שער 2 ו-7 יצטרפו למחאה ולא יבואו ויותירו יציעים ריקים, זה יעשה אימפקט מטורף ובתמורה אני מאמין שאת משחק הבית הבא היינו רואים מהיציע.
Adar
קיבל.ה  37 לייקים

D red imperia כתב:לא שאני חושב שהמתווה הזה מושלם, אבל האיומים של האולטראס לא ממש עושים רושם. גם ככה הכמה גרושים שהמועדון יפסיד אם הם יחרימו, יתקזזו במקרה הטוב עם הנזקים שהם גורמים בכל משחק. שלא יבואו.
כשהאטרקציה העיקרית במשחק היא הקהל, אנשים באים לאיצטדיון כדי לעודד ולהרגיש חלק מהאווירה. זו הסיבה שהביקוש לשער 5 כל כך גבוה לעומת השערים האחרים.
אם האולטראס מחרימים את המשחק, מאות אוהדים ילכו אחריהם גם אם הם תכננו לקנות כרטיס

סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

חלאס עם ״להסתכל על עצמנו״.
כן, צריך להעיף את האידיוטים שזורקים חפצים מהיציע, אבל האוהדים זה לא גוף אחד.
אני לא זורק, אני לא רואה מי זורק ואני צועק לאנשים במגרשים להפסיק לזרוק. איזה עוד הסתכלות אני יכול לעשות?

ולא, זה לא הכי טוב שאפשר להוציא מהסיטואציה. הכי טוב זה למכור כרטיס למשחק בודד, ולהגיד שעל כל כרטיס אתה מקבל זיכוי מלא על כל הסכום שהוצאת (כולל עמלות לאן למינהם) למנוי לעונה הבאה.
זה לא האידיאל (האידיאל זה שההנהלה יתנו זיכוי כספי מלא לכל המנויים על המשחקים הללו), אבל זה הכי טוב מבין האופציות הסבירות.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

אני חושב שהגיע הזמן לשנות את כותרת האשכול הזה. אין כמעט שום מקום בעולם שבו יש סצנת אוהדים מפותחת, ושבו אמוציות של משחק לא יביאו לזריקות חפצים. המטומטמים האמיתיים בכל הסיפור הזה הם מי שעדיין מסרבים לראות את הפתרון לזה, למרות שהוא כבר מיושם באירופה למעלה מעשור: רשתות.
כאילו, הפתרון אשכרה שם, ועדיין צריך לקרוא הודעות של ההנהלה המטומטמת של המועדון הזה בהן היא מספרת איך היא ״עומלת קשה על מציאת פתרון״.
מי שראה כדורגל מדרום אמריקה בתחילת המילניום יודע לספר שהשימוש בספריי גילוח לסימון מיקום הכדור והחומה בבעיטות חופשיות נהוג שם כבר המון זמן. פתרון כל-כך פשוט, כל-כך יעיל וכל-כך מובן מאליו. אז למה לחכות שנים ארוכות במקום ליישם מייד? אין לי תשובה. אולי זו גאווה מטופשת שבניסיון להמציא את הגלגל מחדש.
בכל מקרה, הפתרון, גם בנושא דלהלן, קיים ומוכיח את עצמו היטב באירופה. הלחץ בנושא צריך להיות על מקבלי ההחלטות, ולא על איזשהי קבוצה אנונימית ובלתי מזוהה תחת הכותרת ״המטומטמים שזורקים חפצים מהיציע״.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךלירון האדוםיפתח16
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

אתם יודעים ש-10% מההכנסות של הכרטיסים הולכות להתאחדות/ למנהלת, לא משנה איזה כרטיס נקנה? כלומר אם הפועל תתן זיכוי מלא לכל מנוי שער 5 על ה-110 ש"ח היא תהיה מחויבת לשלם להתאחדות מקופת המועדון 50,000 ש"ח.
אז כן אני חושב שהמתווה שהוצא הגיוני ומכובד, וברור לי שהרבה אנשים שאינם מעורבים בעניין נענשים בכמה עשרות שקלים לא בצדק, אבל להאשים את ההנהלת הפועל בבעניין הזה נראה לי פשוט מטומטם, הגוף היחיד שצריך לצאת כנגדו הוא ההתאחדות שקבעה חוקים מטומטמים כדי לגרוף לכיסה עוד כמה עשרות אלפי שקלים.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

Charmander כתב: 24 נובמבר 2021, 09:03 אתם יודעים ש-10% מההכנסות של הכרטיסים הולכות להתאחדות/ למנהלת, לא משנה איזה כרטיס נקנה? כלומר אם הפועל תתן זיכוי מלא לכל מנוי שער 5 על ה-110 ש"ח היא תהיה מחויבת לשלם להתאחדות מקופת המועדון 50,000 ש"ח.
אז כן אני חושב שהמתווה שהוצא הגיוני ומכובד, וברור לי שהרבה אנשים שאינם מעורבים בעניין נענשים בכמה עשרות שקלים לא בצדק, אבל להאשים את ההנהלת הפועל בבעניין הזה נראה לי פשוט מטומטם, הגוף היחיד שצריך לצאת כנגדו הוא ההתאחדות שקבעה חוקים מטומטמים כדי לגרוף לכיסה עוד כמה עשרות אלפי שקלים.
אז אולי כדאי שתבין ותקח בחשבון שהנהלת הקבוצה היא זו (שבין יתר קבוצות אחרות בליגה) - הסכימה שהסעיף החדש הזה ייכנס לתקנון ותמכה בו.
זה שיש סעיף כזה בתקנון ההתאחדות לא אומר שזה בסדר וצריך להשלים עם כל מתווה כזה. להפך, מי שקונה כרטיס תומך בזה, ודופק את עצמו ואת כולנו הלאה - כי העונשים האלה עוד ימשיכו מן הסתם אם לא נפעל לעצור את זה פה ואם הנהלת הפועל לא תצא גם היא ביחד עם הקהל נגד התקנון, במאבק הזה (במקום לרשום פוסט כסתוח בפייסבוק ולצאת ידי חובה).
ואני אחזור ואשאל עוד אלף פעם - מה יקרה כשהעונש הזה יופעל עוד 10 פעמים? כשבעונה הבאה ירחיקו אותנו מלראות דרבי, או חצי עונה ששילמנו עליה? כל פעם נרוץ לקנןת כרטיס ולחפש מתווה וקומבינות כדי שניכנס עאלק בהנחה?
תתעוררו כבר, מה טוב ומכובד במתווה הזה ולמה שמישהו ישלם שקל? זה לא ייעצר פה.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
שליחת תגובה