אולטראס הפועל - בעד ונגד

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

El dudernio כתב: 26 נובמבר 2021, 19:37
עומיט כתב: 26 נובמבר 2021, 19:35
יהלום14אדום כתב: 26 נובמבר 2021, 17:13
לא תדמיתי ולא כלום, אין קשר. הפגנות היו תמיד, זה לא משהו שהחל אז ובלי קשר לזה, זו היתה הפגנה מכובדת שגם סגול ניהל בה שיחה עם אוהדים. שטויות כמו שעשו לאודליה לא קשורות לזה בשום צורה, זה קשור לזה שחלק בקהל הפך קיצוני יותר.
כל ההקשר בין הכנפיים אודליה ואוהדי הפועל הוא פשוט מגוחך
אקט חסר תוכן שלא דומה כלל לשאר המעשים שנעשו ע"י הארגון הזה
שבוע קודם לכם נשלחים פרחים לטעות בזיהוי עם שם הארגון הרי הגיוני ששימו ליד הדלת עןף "מבותר" בעילום שם
ומעל כל הודעת המועדון שישר מאשימה את האוהדים אם יש למועדון הזה הוכחה שאלו אוהדי הקבוצה שיבוא וישים אותה
אולי יאשימו את האוהדים בפולסה דנורה למפסעה של גוטליב
נראה לי צריכים לחזור למדר אותך ואת החברים שלך מהמועדון... עם אושיסקין זה כמעט עבד...
אולי דווקא הגיע הזמן שבמקום למדר אחרים תמדר את עצמך... תכנס חזרה לטוסט אתה לא אפוי...
מעין לך מי אני ומי החברים שלי רק כי אני לא בצד שלך בסיפור ?
תכף אולי תתן לי איזה משפט ביביסט קלאסי של שחכתם מה זה להיות אוהדי הפועל ...?
הפוסט קיבל לייק אחדScofield
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

עומיט כתב: 26 נובמבר 2021, 19:47

שבוע קודם לכם נשלחים פרחים לטעות בזיהוי עם שם הארגון הרי הגיוני ששימו ליד הדלת עןף "מבותר" בעילום שם
ומעל כל הודעת המועדון שישר מאשימה את האוהדים אם יש למועדון הזה הוכחה שאלו אוהדי הקבוצה שיבוא וישים אותה
נראה לי צריכים לחזור למדר אותך ואת החברים שלך מהמועדון... עם אושיסקין זה כמעט עבד...
אולי דווקא הגיע הזמן שבמקום למדר אחרים תמדר את עצמך... תכנס חזרה לטוסט אתה לא אפוי...
נפגעת חמוד?

לא נורא.. יעבור לך. העיקר שאתה יודע על מה אני מדבר
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

El dudernio כתב: 26 נובמבר 2021, 19:48
נפגעת חמוד?

אוי אל תשאל איזה פגיעה קשה
אני כולי כעוס מאדם שחושב שדעותו מעניינת מישהו בפורום שמת לפני עשור
בכל זאת מדברים על קומץ שהפורום הזה הוא קומץ של 50 אנשים
אז לפחות אני יכול להגיד שגם אני נפגעתי מהקומץ האלים והאליטיסתי
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

El dudernio כתב: 26 נובמבר 2021, 14:40
יש קשר תדמיתי...

ואנחנו כקהל מתחזקים את התדמית הזאת עם כל בעלים שמגיע... וגורמים לזה שכל פעם יגייע גרוע יותר...
לא תדמיתי ולא כלום, אין קשר. הפגנות היו תמיד, זה לא משהו שהחל אז ובלי קשר לזה, זו היתה הפגנה מכובדת שגם סגול ניהל בה שיחה עם אוהדים. שטויות כמו שעשו לאודליה לא קשורות לזה בשום צורה, זה קשור לזה שחלק בקהל הפך קיצוני יותר.
אתה רציני? הפרחים זה דוגמא מצויינת למה האשמה כאן מופנית לאולטראס.
הם דאגו לשלוח פרחים ולהתנצל כשיש פגיעה לא מוצדקת. כאן הם שותקים.
כשהיה את הגרפיטי על הקבר של ההורים של חולדאי, היו אוהדים שבאו והתנצלו, ניקו את זה, והבהירו שאמנם יש מאבק נגדו, אבל יש גם קווים אדומים וזו לא הדרך.
האולטראס, בתור מי שמנהל את המאבק כאן נגד ההנהלה ונגדה ספציפית, היה יכול לעשות בול את אותו דבר. הם בחרו שלא.
אז או שהם עשו את זה, או שהם לא היו מי שעשה את זה, אבל הם בפירוש בסדר עם זה.
כך או כך, מדובר בחלאות.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל 4 לייקיםDarkCowMooDe Niroרדפוקס7even
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

El dudernio כתב: 26 נובמבר 2021, 19:35
El dudernio כתב: 26 נובמבר 2021, 14:40
יש קשר תדמיתי...

ואנחנו כקהל מתחזקים את התדמית הזאת עם כל בעלים שמגיע... וגורמים לזה שכל פעם יגייע גרוע יותר...
שיח עם האוהדים?

אמירה ל 5 שתפסו אותו ביציאה אומר הקבוצה שלכם יוצר משלי?

ושוב כמו שאמרתי זה תהליך שמתמשך... בגדול אין בעיה עם הההפגנה בהרצליה... אבל כשאתה מוסיף לזה את כל מה שקרה מאז ולוקח בחשבון את ההצלחה של המועדון בתקופת סגול זה מייצר תמונה לא טובה....
כן שיחה, ליד המונית, הייתי קרוב אליו זה לא היה רק משפט אחד. זה לא תהליך שקשור לאותו אירוע, זה תהליך שחלק מהגרעין של האוהדים הפך להיות קיצוני יותר ובעיקר מאוהב בעצמו. ההפגנה שם, בלי כל מיני אירועים בשנים האחרונות, שאין ביניהם שום קשר לא משנה כמה תנסה, היא הפגנה סופר לגיטימית שאמורה היתה להיות ונעשתה בדיוק כפי שצריכה היתה להיעשות.
יאללה הביתה!!!
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

מי מוביל? הבעד או הנגד?
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אם כבר אחד האדמינים שינה את שם האשכול בניסיון לגמד ולהגחיך את הביקורת, בואו נשים הכל על השולחן:
האולטראס של השנים האחרונות, לא מזכיר במאום את האולטראס בשנותיו הראשונות. אני כותב זאת בצער, אבל הילדים שגדלים כיום בשער 5 - הדור שלא ידע את יוסף, לא גדלים על אותה תרבות אהדה מקורית שהאולטראס הנחיל בשנים הראשונות לקיומו. היציע הולך ומזכיר יציעים של קהלים אחרים בליגה קרי הרבה התלהמות ומעט קלאסה.
ממבט חיצוני על היציע, נראה כאילו הלכנו הרבה שנים אחורה - אין תפאורות כמו פעם, אין שירי שחקנים, השירים החדשים רובם לא כתובים ברמה גבוהה, אפילו מילים של שירים מתוך מיטב הרפרטואר מוחלפות במילות שנאה רדודות.
זריקת החפצים היא רק עוד שלב בדרך להידרדרות האינטלקטואלית של שער 5 וסימפטום מובהק לכך שהולך ופוחת הדור. כמה חבל.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל 5 לייקיםDe NiroHapolobenaimRon.TRed Ghost
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

יהלום14אדום כתב: 27 נובמבר 2021, 13:14
שיח עם האוהדים?

ושוב כמו שאמרתי זה תהליך שמתמשך... בגדול אין בעיה עם הההפגנה בהרצליה... אבל כשאתה מוסיף לזה את כל מה שקרה מאז ולוקח בחשבון את ההצלחה של המועדון בתקופת סגול זה מייצר תמונה לא טובה....
כן שיחה, ליד המונית, הייתי קרוב אליו זה לא היה רק משפט אחד. זה לא תהליך שקשור לאותו אירוע, זה תהליך שחלק מהגרעין של האוהדים הפך להיות קיצוני יותר ובעיקר מאוהב בעצמו. ההפגנה שם, בלי כל מיני אירועים בשנים האחרונות, שאין ביניהם שום קשר לא משנה כמה תנסה, היא הפגנה סופר לגיטימית שאמורה היתה להיות ונעשתה בדיוק כפי שצריכה היתה להיעשות.
אני חושב שרשמתי שהייתי בהפגנה והיא כשלעצמה לא בעייתית...

הבעיה היא כאשר מסתכלים בראיה מפוקחת על כל השנים האחרונות ובודקים איך התנהלנו מול כל בעלים ובעלים... זה יוצר תמונה לא טובה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

D red imperia כתב: 27 נובמבר 2021, 17:50 אם כבר אחד האדמינים שינה את שם האשכול בניסיון לגמד ולהגחיך את הביקורת, בואו נשים הכל על השולחן:
האולטראס של השנים האחרונות, לא מזכיר במאום את האולטראס בשנותיו הראשונות. אני כותב זאת בצער, אבל הילדים שגדלים כיום בשער 5 - הדור שלא ידע את יוסף, לא גדלים על אותה תרבות אהדה מקורית שהאולטראס הנחיל בשנים הראשונות לקיומו. היציע הולך ומזכיר יציעים של קהלים אחרים בליגה קרי הרבה התלהמות ומעט קלאסה.
ממבט חיצוני על היציע, נראה כאילו הלכנו הרבה שנים אחורה - אין תפאורות כמו פעם, אין שירי שחקנים, השירים החדשים רובם לא כתובים ברמה גבוהה, אפילו מילים של שירים מתוך מיטב הרפרטואר מוחלפות במילות שנאה רדודות.
זריקת החפצים היא רק עוד שלב בדרך להידרדרות האינטלקטואלית של שער 5 וסימפטום מובהק לכך שהולך ופוחת הדור. כמה חבל.
כל מילה נכונה. אוסיף ואומר שהם איבדו גם מודעות עצמית, פתאום מבקשים מכלל הקהל לא לבוא למשחקים הקרובים ולהצטרף למחאה שלהם , אחרי שהם שמים זין על אותו קהל שמבקש מהם להפסיק עם שירי שואה וההתנהגות החוליגנית שהם בסופו של דבר מעודדים ומטפחים ביציע שהם שולטים בו.
אין לי בעיה עם המחאה, אין מקום לעונשים קולקטיביים בימינו, אבל במקרה הזה המחאה והאש הייתה צריכה להיות בראש ובראשונה מופנית כלפי ההתאחדות שהטילה את העונש הזה, הכי קל לצאת נגד ההנהלה (גם אם היו יכולים לעשות יותר במקרה הזה) וצבוע מבחינתם אחרי כל מה שעברנו בשנים האחרונות לפתוח מחאה רק כשיש פגיעה ישירה בהם. אותה פגיעה שמה שהוביל אליה היא התרבות שהם הנחילו ביציע , בין אם בצורה ישירה או עקיפה
נערך לאחרונה על ידי Hapolo ב 27 נובמבר 2021, 19:42, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niro7even
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

El dudernio כתב: 27 נובמבר 2021, 17:59
שיח עם האוהדים?

הבעיה היא כאשר מסתכלים בראיה מפוקחת על כל השנים האחרונות ובודקים איך התנהלנו מול כל בעלים ובעלים... זה יוצר תמונה לא טובה.
אני גם חושב שגם שאלת, שיח עם אוהדים? אז כן היה כזה.
ואין שום בעיה עם הפגנה כמו זו, לא בראיה לאחור, לא בראיה מפוקחת ולא בכלל. לא משנה כמה תכתוב את המשפט הזה בכל תגובה מחדש.
נערך לאחרונה על ידי יהלום14אדום ב 27 נובמבר 2021, 21:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
יאללה הביתה!!!
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

בסוף כולנו מפסידים.
גם אלו שבעד/אוהבים וגם אלו שנגד/שונאים את האולטראס.

נקווה שדברים ישתנו לחיוב ובמהרה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

שנאה לא, מבחינתי לפחות, אבל הם בהחלט צריכים לעשות שם שינוי
יאללה הביתה!!!
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

D red imperia כתב: 27 נובמבר 2021, 17:50 אם כבר אחד האדמינים שינה את שם האשכול בניסיון לגמד ולהגחיך את הביקורת, בואו נשים הכל על השולחן:
פעם מי שלא היה מעודד היה חוטף בעיטה משאקו, היום לא יודעים לפרוס דגל כמו שצריך 😀😀😀
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

Hapolo כתב: 27 נובמבר 2021, 19:27
כל מילה נכונה. אוסיף ואומר שהם איבדו גם מודעות עצמית, פתאום מבקשים מכלל הקהל לא לבוא למשחקים הקרובים ולהצטרף למחאה שלהם , אחרי שהם שמים זין על אותו קהל שמבקש מהם להפסיק עם שירי שואה וההתנהגות החוליגנית שהם בסופו של דבר מעודדים ומטפחים ביציע שהם שולטים בו.
אין לי בעיה עם המחאה, אין מקום לעונשים קולקטיביים בימינו, אבל במקרה הזה המחאה והאש הייתה צריכה להיות בראש ובראשונה מופנית כלפי ההתאחדות שהטילה את העונש הזה, הכי קל לצאת נגד ההנהלה (גם אם היו יכולים לעשות יותר במקרה הזה) וצבוע מבחינתם אחרי כל מה שעברנו בשנים האחרונות לפתוח מחאה רק כשיש פגיעה ישירה בהם. אותה פגיעה שמה שהוביל אליה היא התרבות שהם הנחילו ביציע , בין אם בצורה ישירה או עקיפה

בדיוק.
יצרו את הבעיה ואז מתלוננים
יהיה טוב הפועל!
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

יהלום14אדום כתב: 27 נובמבר 2021, 19:29

ואין שום בעיה עם הפגנה כמו זו, לא בראיה לאחור, לא בראיה מפוקחת ולא בכלל. לא משנה כמה תכתוב את המשפט הזה בכל תגובה מחדש.
הבעיה לא היתה בהפגנה הזאת (אחת המאופקות מאז ומעולם) אלא התחילה בהתפרעות שהייתה לו במשרד אחר כך (שאחריה במפתיע הקבוצה הועברה למוני בחינם)
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

עומיט כתב: 26 נובמבר 2021, 19:57
El dudernio כתב: 26 נובמבר 2021, 19:48

נפגעת חמוד?

אוי אל תשאל איזה פגיעה קשה
אני כולי כעוס מאדם שחושב שדעותו מעניינת מישהו בפורום שמת לפני עשור
בכל זאת מדברים על קומץ שהפורום הזה הוא קומץ של 50 אנשים
אז לפחות אני יכול להגיד שגם אני נפגעתי מהקומץ האלים והאליטיסתי
כל כך לא מזיז לך שטרחת להכנס לפורום מת ולהגיב
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

בני12 כתב: 28 נובמבר 2021, 11:45
יהלום14אדום כתב: 27 נובמבר 2021, 19:29

הבעיה לא היתה בהפגנה הזאת (אחת המאופקות מאז ומעולם) אלא התחילה בהתפרעות שהייתה לו במשרד אחר כך (שאחריה במפתיע הקבוצה הועברה למוני בחינם)
אלה שני דברים שונים לגמרי ומה שקרה במשרדים של סגול זה בהחלט לא תקין ולא קשור לאותה הפגנה (אלא לרצון של מישהו לקבל את הקבוצה בחינם)
יאללה הביתה!!!
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

איפה האולטראס יושב היום?
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב:איפה האולטראס יושב היום?
תמונה

הפוסט קיבל לייק אחדמריו פצ'אלקה
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

לירון האדום כתב: 28 נובמבר 2021, 15:29
מריו פצ'אלקה כתב:איפה האולטראס יושב היום?
תמונה

לא נפתח :sh-grin:
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 28 נובמבר 2021, 15:28 איפה האולטראס יושב היום?
בבית
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

בני12 כתב: 28 נובמבר 2021, 15:35
מריו פצ'אלקה כתב: 28 נובמבר 2021, 15:28 איפה האולטראס יושב היום?
בבית
חח תודה
michaelm
קיבל.ה  46 לייקים

מודה שפעם המשחקים היו קמים ונופלים על האולטראס, שירי שחקנים, אווירה של ביחד ועידוד לא פוסק.
בשנים האחרונות משהו שם לא עובד.. אין שירי שחקנים, שירים חדשים שפחות תופסים רצים רבע שעה לפחות וכמובן שמלא התנגחויות עם כל גורם אפשרי.
לצערי אין יוזמה כרגע להקמה של ארגון חדש, אבל אם מהלך שיכזה ירקום עור וגידים הרווחנו כולנו. לא מאמין שזה יקרה, למרות שתמיד ניתן לקוות.

בנוגע למשחק היום, לדעתי אין שום תועלת במחאה שלהם! כלום ושום דבר. קודם כל בעניין הכלכלי יש פה פגיעה מינורית מבחינת ההכנסות שילכו למועדון מכמה סיבות. קודם כל מדובר במנויים של שער 5 והמועדון כבר "הרוויח" עליהם ולא בקהל חדש שנפל בקסם הקבוצה. אחרי זה אם סוכמים את מספר המבריזים הערב נגיע לבין 2000 ל-3000 במקרה הטוב. זה עדיין רק חצי מהקהל הירוק שיכניס למועדון את רוב הכסף. אז אני לא משתכנע שיש פה פגיעה כלכלית. ושמסתכלים על הפן המנטלי יש פה רק פילוג, אכזבה לשחקנים שלא יזכרו לעידוד ובעיקר טרחנות נטו... ברור שמדובר בביזיון ופגיעה בצרכן, אבל למה לפגוע רק בעצמכם ובקהל ובשחקנים? למה לא לתבוע את ההתאחדות שמעבירה חוקים כאלה ואת בית הדין? באמת נראה שהמועדון ניסה להמנע מכל הסיטואציה ולהוציא משהו טוב מכל החרא הזה...
תהרגו אותי אני לא מבין אותם נשבע
הפוסט קיבל לייק אחד555
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

דרך אגב, מישהו זוכר מתי היתה הפעם האחרונה שאולטראס הפועל החרים משחק?
ועוד משחק גדול...

אני זוכר מחאות של אי עידוד ובסמי עופר הם אפילו יצאו באמצע בגלל אלימות משטרתית.

555
קיבל.ה  623 לייקים

לירון האדום כתב: 28 נובמבר 2021, 18:07 דרך אגב, מישהו זוכר מתי היתה הפעם האחרונה שאולטראס הפועל החרים משחק?
ועוד משחק גדול...

נגד קטמון בגביע בעונת 19/20
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

555 כתב:
לירון האדום כתב: 28 נובמבר 2021, 18:07 דרך אגב, מישהו זוכר מתי היתה הפעם האחרונה שאולטראס הפועל החרים משחק?
ועוד משחק גדול...

נכון, הטריגר היה הגבלת קהל של הקורונה.
ומשחק גדול זכור?

אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

לירון האדום כתב: 28 נובמבר 2021, 18:55
555 כתב:
ועוד משחק גדול...

נכון, הטריגר היה הגבלת קהל של הקורונה.
ומשחק גדול זכור?

זה לא היה הטריגר במשחק מול קטמון בגביע, שכן התפרצות הקורונה הייתה בערך חודש אחרי המשחק. למיטב זכרוני, הטריגר בזמנו היה תקופה מקצועית רעה (תבוסה לנתניה), כיסוי חלקים מהיציע בבד משטרתי שחור וניצני מחאה מול ההנהלה.

עוד משחקים שאני זוכר שהוחרמו היו בעונת 11/12 מול ראשל"צ ורמה"ש (?).
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

היה משחק חוץ בקריית אליעזר נגד הפועל חיפה בעונת רב״ש שהם יצאו במחצית בגלל אלימות משטרתית.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

מה זה הארגון? מי הם חבריו?
חלק מהבעיה היא זה שאין פה באמת ארגון, אין פה משהו מסודר

אין לי בעיה עם הארגון יש לי בעיה עם דברים מטומטמים שנעשים על ידי ״חבריו״ לעיתים רחוקות
אחרי הכל, רוב הזמן הם משקיעים התפאורות ועידוד ואי אפשר לקחת את זה כמובן מאליו
יש להם מגרעות אבל אישית אני פחות מאמין שזה ברמה ה״ארגונית״ אלא יותר פעולות יחידים ולכן צריך להתייחס למעשים שלהם ככאלו
מי שזרק את העוף שיגישו נגדו תלונה, זאת הדרך היחידה. לנסות לפרק את הארגון הזה ממש לא יגרום למקרים כאלו להמשיך כי זה בדיוק הקטע, אין פה איזה מהלך אירגוני, זה כמה ילדים משועממים הלכו וקנו עוף
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

שצריך לשרוק בוז, או למחות נגד שופט וכו' הם מנותקים מהמציאות והמשחק.

שצריך להגיע למשחק בית מול קבוצה גדולה הם מחרימים? איבדתם אותי סופית.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום בבית
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

משחק שהיה לו פוטנציאל לתצוגת עידוד מדהימה (גוש של יותר מ-10000 אדומים), כשבפועל לא זוכר משחק ששמעו הרבה יותר את הקהל של היריבה מאשר את שלנו.
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

michaelm כתב: 28 נובמבר 2021, 17:40 מודה שפעם המשחקים היו קמים ונופלים על האולטראס, שירי שחקנים, אווירה של ביחד ועידוד לא פוסק.
בשנים האחרונות משהו שם לא עובד.. אין שירי שחקנים, שירים חדשים שפחות תופסים רצים רבע שעה לפחות וכמובן שמלא התנגחויות עם כל גורם אפשרי.
לצערי אין יוזמה כרגע להקמה של ארגון חדש, אבל אם מהלך שיכזה ירקום עור וגידים הרווחנו כולנו. לא מאמין שזה יקרה, למרות שתמיד ניתן לקוות.

בנוגע למשחק היום, לדעתי אין שום תועלת במחאה שלהם! כלום ושום דבר. קודם כל בעניין הכלכלי יש פה פגיעה מינורית מבחינת ההכנסות שילכו למועדון מכמה סיבות. קודם כל מדובר במנויים של שער 5 והמועדון כבר "הרוויח" עליהם ולא בקהל חדש שנפל בקסם הקבוצה. אחרי זה אם סוכמים את מספר המבריזים הערב נגיע לבין 2000 ל-3000 במקרה הטוב. זה עדיין רק חצי מהקהל הירוק שיכניס למועדון את רוב הכסף. אז אני לא משתכנע שיש פה פגיעה כלכלית. ושמסתכלים על הפן המנטלי יש פה רק פילוג, אכזבה לשחקנים שלא יזכרו לעידוד ובעיקר טרחנות נטו... ברור שמדובר בביזיון ופגיעה בצרכן, אבל למה לפגוע רק בעצמכם ובקהל ובשחקנים? למה לא לתבוע את ההתאחדות שמעבירה חוקים כאלה ואת בית הדין? באמת נראה שהמועדון ניסה להמנע מכל הסיטואציה ולהוציא משהו טוב מכל החרא הזה...
תהרגו אותי אני לא מבין אותם נשבע
עד כמה שאני זוכר על השירי שחקנים לא היו חתומים האולטראס אלא חבורה נחמדה של אוהדים משער 5 שלא היו מהארגון לדעתי. (ניראלי שהיית להם גם דרבוקה ) אני חושב שזה פשוט כמו שמוריניו אמר פעם״ האוהדים תמיד מאוהבים במועדון, אבל לפעמים הם לא מאוהבים בקבוצה״ זה מה שקורה בהפועל בעשור האחרון.. זה משפיע על כל אוהד וגורם לדעיכה של האולטראס שעד כמה שאני רואה אנשים שהיו שם לפני עשור שתיים עדיין שם בתוספת הילדים..
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

לא נכנס בכלל לדיון האם החרם מוצדק או לא.
היה פשוט עצוב היום. אווירה מחרידה, של משחק חוץ.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

הלוואי שהייתה אווירה של משחק חוץ.. הרגשתי כאילו אנחנו הפועל חדרה היום

אני לא מחבב את האולטראס יותר מידי.. אמרתי בפוסט הזה לא פעם את דעות הנגד שלי אבל היום קיבלנו שיעור קטן שמזכיר לנו כמה כוח יש להם והלוואי שלא נראה יותר משחקים כאלה בהפועל בחיים
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל 2 לייקיםסנטה קלאוסJosh
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

אפשר להגיד הכול אבל האולטראס זה חבורה של אנשים שהקדישו את החיים שלהם להפועל. לא מעניין אותם שוב דבר בחיים שלהם חוץ ממהפועל וכן אפילו על גבול הפסיכוטי. הם לא תמיד עושים את המעשה הנכון אבל הם מוסיפים צבע לבלומפילד ובלעדיהם זה לא אותו הדבר. היה אווירה של בית קברות היום.

זה קצת כמו ילד סורר. אפילו אם הוא עושה לך את המוות, אתה עדיין אוהב אותו ומקבל אותו ואולי אפילו מדריך לדרך יותר טובה.
i stand with israel :brokenheart:
אילן בכר
קיבל.ה  4 לייקים

היה לא כיף היום, אבל אנחנו לא ההורים שלהם, אז שיתאפסו על עצמם ויחזרו להיות הקהל הכי טוב וצבעוני בליגה.
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

תמונה
http://www.up2me.co.il/imgs/7967480.jpg
גועל נפש האולטראס האלה
עכשיו נעמוד לדין ויסגרו בגללם את שער 7 ו8 ונצטרך לקנות כרטיסים לשער 13
עד מתי האולטראס האלה שעושים נזק?
הפוסט קיבל 3 לייקיםקוקאין ואלכוהולכפיר אדוםShacham
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

Chegi כתב: 28 נובמבר 2021, 22:46 שצריך לשרוק בוז, או למחות נגד שופט וכו' הם מנותקים מהמציאות והמשחק.

שצריך להגיע למשחק בית מול קבוצה גדולה הם מחרימים? איבדתם אותי סופית.

זה הדבר שהכי מעצבן אותי בקהל שלנו אפס לחץ על השופטים לא שורקים בוז על חילוף סירחון של קלינגר באמת מנותקים ברמות מהמשחק.
בגדול לא מאשים אותם בסהכ הם באים לאכול סטלה ולעשות נזק רוב הזמן
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

אל באנדי כתב: 29 נובמבר 2021, 08:03 תמונה
http://www.up2me.co.il/imgs/7967480.jpg
גועל נפש האולטראס האלה
עכשיו נעמוד לדין ויסגרו בגללם את שער 7 ו8 ונצטרך לקנות כרטיסים לשער 13
עד מתי האולטראס האלה שעושים נזק?
אגב נכתב על ידי המשקיף והשופט העניין של הזריקות
אז העונש יהיה סגירת שער 4-5 ושער 7-8
ובמשחק הבא נשחק בלי קהל בכלל?
מה אומרת החוקה?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מישהו יודע איזה עונשים קיבלו מכבי וביטר על השלכות החפצים אצלן?
ביטר השליכו חפצים של שטקוס, מכבי השליכו חפצים בדרבי.

מה העונש? כי לנו סגרו מהר מאוד את 4-5 ואף שללו מ4000-5000 מנויים שני כרטיסים שהם שילמו עליהם.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
שליחת תגובה