אולטראס הפועל - בעד ונגד

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

זו החלטה.
אני לא יודע אם זה רק מצלמות (כנראה שלא).
צריך להעסיק כאן חוקרים פרטיים שיגיעו לאותם אנשים.
אני מניח שזה עולה לא מעט כסף , וזו הסיבה שבינתיים לא עושים כלום , לכאורה.
יש ממי ללמוד או עם מי להתייעץ , אבל לפני הכל צריכה להתקבל החלטה שפועלים.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

De Niro כתב: 19 אוקטובר 2021, 15:13 זו החלטה.
אולי תערב גם את ראש השב״כ?
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

Ron.T כתב: 19 אוקטובר 2021, 15:46
את ראש השב״כ לא צריך, אבל אנשים מטעם המועדון (לא יודע אם הם חייבים להיות חוקרים פרטיים) שרואים בעיניים אנשים שזורקים דברים מצלמים אותם ואו שמונעים מהם להכנס למשחקים בעתיד ואם זה לא חוקי, מגישים נגדם תלונה במשטרה. חד וחלק
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

redrony כתב:
Ron.T כתב: 19 אוקטובר 2021, 15:46
את ראש השב״כ לא צריך, אבל אנשים מטעם המועדון (לא יודע אם הם חייבים להיות חוקרים פרטיים) שרואים בעיניים אנשים שזורקים דברים מצלמים אותם ואו שמונעים מהם להכנס למשחקים בעתיד ואם זה לא חוקי, מגישים נגדם תלונה במשטרה. חד וחלק
זה חוקי ומבוצע אפילו בבלומפילד
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Ron.T כתב:
אם צריך גם את ראש המוסד.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

De Niro כתב: 19 אוקטובר 2021, 15:58
Ron.T כתב:
אם צריך גם את ראש המוסד.
יותר פשוט לשים רשת ולדבר עם האולטרס שימנעו מאוהדים לזרוק.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Ron.T כתב: 19 אוקטובר 2021, 15:59
De Niro כתב: 19 אוקטובר 2021, 15:58
Ron.T כתב:
אם צריך גם את ראש המוסד.
לצפות מהאולטראס שימנעו זריקות חפצים זה כמו לצפות מהניסנובים לשלם את החובות לcas מיוזמתם.
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe NiroאדוםgershonAsafasraf
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בני12 כתב:
De Niro כתב: 19 אוקטובר 2021, 15:58 אם צריך גם את ראש המוסד.
לצפות מהאולטראס שימנעו זריקות חפצים זה כמו לצפות מהניסנובים לשלם את החובות לcas מיוזמתם.
בדיוק.
שום דבר לא יעזור רק הרחקות ולא בטוח שמדובר רק באולטראס.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

בני12 כתב: 19 אוקטובר 2021, 16:16
הם הריבון בחלק הזה של האיצטדיון והיחידים שיכולים למנוע את זה.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

Ron.T כתב: 19 אוקטובר 2021, 16:30

אלוהים ישמור...
הם לא הריבון בשום מקום וכל עוד הם ייחשבו הריבון ככה אנחנו נראה. אני גם כמובן לא מאשים אותם בשום דבר שקרה אתמול.
יש רק ריבון אחד בבלומפילד שהפועל מארחת וזה מועדון הפועל ת״א.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niro7even
איל
קיבל.ה  61 לייקים

משחק אחד, שניים ופותרים את הבעיה , כמו בכל דבר בחיים כסף פותר הרבה בעיות. צריך לשים מצלמות ולתפוס כמה מטומטמים שזורקים ואז לתבוע להם ולהורים שלהם את הצורה כמובן שצריך להדהד את הבכי והתחנונים שלהם בכל מקום אפשרי אולי הייתי שם סרטון לפני המשחק במקום השירים הרגילים שמראה אותם בוכים ומתחננים שיבטלו להם התביעה נגדם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Nirogershon
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

הדבר היחיד שימנע את זה, זה עונש על תנאי של הורדת נקודות לקבוצה (זה העונש שהקטין בזמנו כמעט לאפס את הפירו ביציעים, עד שחזרו לעונשים כספיים וזה חזר)
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

בני12 כתב:הדבר היחיד שימנע את זה, זה עונש על תנאי של הורדת נקודות לקבוצה (זה העונש שהקטין בזמנו כמעט לאפס את הפירו ביציעים, עד שחזרו לעונשים כספיים וזה חזר)
לא לא לא. לא מעניין אנשים כאלו הגורל של הקבוצה. מה הבעייה לגרום להם לשלם? הרחקה וקנס. קל מאד.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

:rofl:
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

Some of those those that work forces are the same that burn crosses
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

כן? רשת לא תמנע את זה?
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Shacham כתב: 19 אוקטובר 2021, 18:36
כן? רשת לא תמנע את זה?
תמנע את הנפילה של החפצים על המגרש, לא בטוח שתמנע את הקנסות.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

Ron.T כתב: 19 אוקטובר 2021, 18:45

כן? רשת לא תמנע את זה?
למה שנקבל קנס על חפץ שפוגע ברשת?
סמל אישי של משתמש
Red0rDead
קיבל.ה  30 לייקים

רדפוקס כתב: 19 אוקטובר 2021, 00:30 שום רשת. שיעלו ליציע יעשו שני מעצרים כל פעם שהקופים מתחילים לזרוק חפצים ויגמר הסיפור.
וחלאס עם ה-"לסגור את שער 5" הזה, יש המון אנשים שיושבים בשער 5 ולא מקבלים את ההתנהגות הזאת בשום צורה. זה ששער 5 הוא בן ערובה של ארגון שאוהד את עצמו זה לא אשמתו.
אתה צודק אבל אני חייב לציין שהארגון לא אחראי בשום צורה על הבבונים האלה, זה לא שאיש גדר עומד וצורח זרקו חפצים.
:hammersickle: :hapoel:
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Shacham כתב: 19 אוקטובר 2021, 18:52
כן? רשת לא תמנע את זה?
כי השופט יציין בדוח שהקהל ניסה לזרוק חפצים ויהיו ילדים טיפשים שינסו את זה.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

Ron.T כתב: 19 אוקטובר 2021, 19:01
Shacham כתב: 19 אוקטובר 2021, 18:52
כי השופט יציין בדוח שהקהל ניסה לזרוק חפצים ויהיו ילדים טיפשים שינסו את זה.
שום דבר, שישימו רשת ואם ילדים מטומטמים רוצים לבזבז את ה10 שקל שהם שמו על כוס קולה בלי גזים כדי לפגוע ברשת ושהכוס תיפול חזרה ליציע, שיעשו את זה.

אין שום סיבה שנקבל על זה קנס ואין שום סיבה שהשופט או המשקיף בכלל ישימו לב לזה. למעשה זה פתרון כל כך מתבקש(שייתן מענה גם לטרנד האוהדים הפורצים) וכל כך הזוי בעיניי שלא עושים אותו, שמבחינתי יש מצב שההתאחדות לא מעלים אותו כי הם נהנים להגדיל את הקופה שלהם עם הכסף מהקנסות האלה.
סמל אישי של משתמש
Red0rDead
קיבל.ה  30 לייקים

אונישנקו כתב: 19 אוקטובר 2021, 02:26 זריקת החפצים היא דבר מטומטם ולא מועילה בשום צורה להפועל.
אבל אולי חלאס לקשור כל תופעה רעה לארגון אולטראס הפועל?
הרי כל מי שביציע יכול לראות שברוב המקרים מדובר בילדים בגיל הטיפש עשרה, שמתלהבים מעצם שהותם בשער 5, מה גם שבמגרש היה נראה שגם משער 7 נזרקו חפצים.
בכל אופן, אני ממליץ לכל מי שנתקל בתופעה כזו, פשוט להגיד לאותו ילד (כאמור, לרוב זה ילד) שזה לא תורם לכלום ורק עשוי לפגוע. מאמין שזה יעבוד.
בול.
:hammersickle: :hapoel:
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

בספורט 5 יש ממש תיעוד של המכות ביציע של ביתר והכל נראה ממש בירור, זה רק מוכיח שמצלמות כדי לתפוס את הזורקי מצתים זהו כן מהלך פרקטי

אוף טופיק, רק ביתר יכולים לעשות מספיק בלאגן כדי להשכיח מטומטמים אצלנו, פרופורציות בחיים אני מניח
מזל שיש אותם
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

הגוף היחיד שיכול לאכוף באופן רציני וממושך אי זריקת חפצים זה האולטראס, ותשכיל המנהלת והנהלת הקבוצה לעבוד יחד עם ארגוני האולטראס (לא כולל לה-פמיליה שהוכיחו שאיתם אי אפשר לדבר וצריך פשוט לפרק את ארגון הפשע הזה) כדי למגר תופעות של חציית קווים. האכיפה הכי טובה היא פיקוח חברתי של הקהל, לא פיקוח חיצוני או הענשה (שבינינו גם לא הולכת לקרות) מצד המשטרה או הרשויות. ארגוני אולטראס יודעים טוב מאוד להעביר מסרים על מה מתקבל ולא מתקבל ביציע, ולרוב הם גם מצליחים לקבוע נורמות (בשער 5 בטוח).
הבעיה היא שזה ייתפס ככניעה מצד המנהלת והתקשורת תציג את זה כדבר איום ונורא, ומהצד השני אני חושד שאצל חלק מארגוני האולטראס בארץ זה יתפס כמשת"פיות עם הרשויות.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

אין סיבה שענישה פרסונלית לא תעזור. ובטח שאין לצפות מהאולטראס לעבוד עם המנהלת, המשטרה או מי שלא יהיה, כי הם לא יעבדו, זה בטבע שלהם.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

עם כל הכבוד לרצון של אוהדים מסוימים לפרוק עול, יש כללים בסיסיים שכל משתתף באירוע נדרש לעמוד בהם. לא לזרוק מזון/שתייה/מצתים למשטח הדשא זה אחד מהם. זו התנהגות וולגרית שאינני מבין מה היא משרתת.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

redead כתב: 19 אוקטובר 2021, 13:25
Giovanni Giorgio כתב: 19 אוקטובר 2021, 12:44
redead כתב: 19 אוקטובר 2021, 10:59

אז עכשיו תובע ההתאחדות דורש להעניש בסיגרת היציעים 4-5
יכלו לצאת גדולים אם כבר אתמול, דקה אחרי המשחק היו בעצמם סוגרים את היציעים .
חלאס כבר עם הסגירת יציעים האלו
אני שילמתי על מנוי ואני לא זרקתי שום דבר, למה ממשיכים להעניש את האוהדים?
במהלכים כאלו רק מחזקים את מי שמתפרע ועל הזין שלו הקבוצה
לך תפגין מול ההנהלה שלך שבמקום להשתמש במצלמות ולתבוע את אותם אוהדים, כרגע מתחבאת איפשהו ולא עושה כלום.
אז כן, יהיה עונש קולקטיבי ואתה תשב בשער 8 במשחק הבא.
אם זה יעזור אז זה המעט שתצטרך לשלם.
אני כולכך עצבני ומתוסכל מהרמת IQ של המפגרים האלה, שאני אפילו מוכן כבר להציע רדיוס
המעט שאני צריך לשלם? למה אני צריך לשלם משהו?
אני צעקתי לאנשים להפסיק לזרוק דברים, למה בדיוק אני אמור להענש בצורה כלשהי?
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

בר קולמוסא כתב: 20 אוקטובר 2021, 00:31 אין סיבה שענישה פרסונלית לא תעזור. ובטח שאין לצפות מהאולטראס לעבוד עם המנהלת, המשטרה או מי שלא יהיה, כי הם לא יעבדו, זה בטבע שלהם.
אני לא מצפה שהאולטראס יעבדו עם המשטרה או המנהלת.
אני כן מצפה שבמצב כמו אתמול, הם יסמנו לשאר הקהל להפסיק מיד עם החרא הזה, במקום להמשיך לעודד כרגיל.
זה לא התפקיד שלהם להלשין על אוהדים, אבל מילה אחת שלהם וכל המצב הזה היה נמנע מראש.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

red in blood כתב: 20 אוקטובר 2021, 03:25
בר קולמוסא כתב: 20 אוקטובר 2021, 00:31 אין סיבה שענישה פרסונלית לא תעזור. ובטח שאין לצפות מהאולטראס לעבוד עם המנהלת, המשטרה או מי שלא יהיה, כי הם לא יעבדו, זה בטבע שלהם.
אני כן מצפה שבמצב כמו אתמול, הם יסמנו לשאר הקהל להפסיק מיד עם החרא הזה, במקום להמשיך לעודד כרגיל.
זה לא התפקיד שלהם להלשין על אוהדים, אבל מילה אחת שלהם וכל המצב הזה היה נמנע מראש.
אני מסכים איתך אבל לצפות מהאולטראס להיות המורה האחראי ביציע זה באמת אבסורד
צריך מצלמות. מצידי שירימו רחפנים כל משחק, יתקינו מצלמות על האיצטדיון ויעמידו אנשים מאחורי השער לצלם את שער 5
זה לא פיתרון יקר, זה פיתרון הרתעתי וגם זה פיתרון שבאמת יכול לתפוס את אותם אנשים
ענישה קולקטיבית פשוט הורגת את הענף הגוסס הזה
long live the zapta
פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

אני לא כותב הרבה בפורום ודווקא שאני כן כותב זה על האולטראס. לצערי זה תמיד בקונוטציה שלילית. אתחיל ואומר שבאמת יש לי סלידה מהארגון. יותר נכון סלידה ממה שהוא הפך להיות. יתכן שחלק מהזורקים ואולי אפילו רובם לא מהאולטראס. עדיין, בתור ארגון שרואה את עצמו כ"ריבון" שער 5 הייתי מצפה שאם "טובת הקבוצה" היא נר לרגליכם תדאגו לעצור ולעמוד מול המנהג המטופש הזה שכבר נהיה נחלת הקבוצה. אתם רואים שזה פוגע, אתם רואים שרבע שעה המחצית נפתחת באיחור, לא תצעקו כפי שאתם עושים כל כך טוב על אוהדים שיושבים/עומדים ביציע ולפעמים לא בא להם לעודד? כשזה נוח ומתאים אז צועקים ועושים מה שצריך. כשזה לא עולה בקנה אחד עם הערכים שלכם אז זה לא שווה התייחסות.
אשתף במקרה שקרה לי בתחילת המשחק. הגעתי עם אחי ועמדנו באזור צדדי יחסית של שער 5 מתוך ידיעה שאנחנו לא מתכוונים לעודד כל המשחק. דבר שהוא כמובן זכותנו. בשלב מסוים הגיע נציג של האולטראס - שיכור כמובן עם ריח חזק של אלכוהול והכריח אותנו להניף את השקיות שחולקו לפני תחילת המשחק. אני ואחי אמרנו תודה אבל לא ובאותה שנייה ספגנו קללות של אתם אוהדי הפועל יכלבים?! מי אתם? תרימו את השקיות מהר ועוד שלל דברים יפים. כשלא הרמנו הוא התחיל להתקרב בצורה אלימה וזה לא היה רחוק ממכות כמו שקרה ביציע ממול במהלך המשחק. אז אני שואל - מי אתם בכלל ארגון האולטראס וחבריו שתחליטו ליושבי שער 5 מה לעשות? מי שמכם ריבון על שאר הקהל? האם רכשתם בכספכם את הזכויות הבלעדיות על השער הזה?! כל התסכול הזה נובע מתהליך שאני רואה לנגד עיניי שמתרחש כבר כמה שנים עם הארגון הזה. אנחנו כבר ממש לא רחוקים מההם ממול שהרביצו לאוהדים שלהם באמצע המשחק. האולטראס הוא ארגון שמטיף לשנאה, מחפש כל הזמן את מי לקלל ועם מי לריב ובעיקר עושה נזק לקבוצה הרבה יותר ממה שהוא מועיל. תודה רבה על התפאורה והעידוד, אבל אם מקבלים גם את כל ה"טוב" שמגיע ביחד עם זה אולי שווה לוותר על התענוג. הגיע הזמן שנוקיע את הארגון הזה ואת אוהדיו לפני שיהיה מאוחר ונהפוך ללה פמיליה 2.
זהו פרקתי שיהיה יום טוב לכולם.
הפוסט קיבל לייק אחדתלמיקו
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

מקרה סופר חמור שחייבים לתת לו את התהודה המתאימה. גועל נפש
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 20 אוקטובר 2021, 12:13
red in blood כתב: 20 אוקטובר 2021, 03:25
אני מסכים איתך אבל לצפות מהאולטראס להיות המורה האחראי ביציע זה באמת אבסורד
צריך מצלמות. מצידי שירימו רחפנים כל משחק, יתקינו מצלמות על האיצטדיון ויעמידו אנשים מאחורי השער לצלם את שער 5
זה לא פיתרון יקר, זה פיתרון הרתעתי וגם זה פיתרון שבאמת יכול לתפוס את אותם אנשים
ענישה קולקטיבית פשוט הורגת את הענף הגוסס הזה
הסיפור החמור כאן למעלה זה בדיוק התשובה לזה - הם כבר מתנהגים כמו המורה האחראי ביציע כשבא להם.
אני לא מצפה שהם יתחילו להתנהג כמו המורה האחראי רק בזריקות כאלו, אני כן מצפה שלא יפסיקו להיות כאלו פתאום כשמדובר על דברים שפוגעים בקבוצה ויקברו פתאום את הראש באדמה.
וכן - גם שיפסיקו לאיים על אוהדים שלא מעודדים כמו שהם רוצים.
- עומר חרמש ז״ל
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

פומפה כתב: 20 אוקטובר 2021, 13:27 אני לא כותב הרבה בפורום ודווקא שאני כן כותב זה על האולטראס. לצערי זה תמיד בקונוטציה שלילית. אתחיל ואומר שבאמת יש לי סלידה מהארגון. יותר נכון סלידה ממה שהוא הפך להיות. יתכן שחלק מהזורקים ואולי אפילו רובם לא מהאולטראס. עדיין, בתור ארגון שרואה את עצמו כ"ריבון" שער 5 הייתי מצפה שאם "טובת הקבוצה" היא נר לרגליכם תדאגו לעצור ולעמוד מול המנהג המטופש הזה שכבר נהיה נחלת הקבוצה. אתם רואים שזה פוגע, אתם רואים שרבע שעה המחצית נפתחת באיחור, לא תצעקו כפי שאתם עושים כל כך טוב על אוהדים שיושבים/עומדים ביציע ולפעמים לא בא להם לעודד? כשזה נוח ומתאים אז צועקים ועושים מה שצריך. כשזה לא עולה בקנה אחד עם הערכים שלכם אז זה לא שווה התייחסות.
אשתף במקרה שקרה לי בתחילת המשחק. הגעתי עם אחי ועמדנו באזור צדדי יחסית של שער 5 מתוך ידיעה שאנחנו לא מתכוונים לעודד כל המשחק. דבר שהוא כמובן זכותנו. בשלב מסוים הגיע נציג של האולטראס - שיכור כמובן עם ריח חזק של אלכוהול והכריח אותנו להניף את השקיות שחולקו לפני תחילת המשחק. אני ואחי אמרנו תודה אבל לא ובאותה שנייה ספגנו קללות של אתם אוהדי הפועל יכלבים?! מי אתם? תרימו את השקיות מהר ועוד שלל דברים יפים. כשלא הרמנו הוא התחיל להתקרב בצורה אלימה וזה לא היה רחוק ממכות כמו שקרה ביציע ממול במהלך המשחק. אז אני שואל - מי אתם בכלל ארגון האולטראס וחבריו שתחליטו ליושבי שער 5 מה לעשות? מי שמכם ריבון על שאר הקהל? האם רכשתם בכספכם את הזכויות הבלעדיות על השער הזה?! כל התסכול הזה נובע מתהליך שאני רואה לנגד עיניי שמתרחש כבר כמה שנים עם הארגון הזה. אנחנו כבר ממש לא רחוקים מההם ממול שהרביצו לאוהדים שלהם באמצע המשחק. האולטראס הוא ארגון שמטיף לשנאה, מחפש כל הזמן את מי לקלל ועם מי לריב ובעיקר עושה נזק לקבוצה הרבה יותר ממה שהוא מועיל. תודה רבה על התפאורה והעידוד, אבל אם מקבלים גם את כל ה"טוב" שמגיע ביחד עם זה אולי שווה לוותר על התענוג. הגיע הזמן שנוקיע את הארגון הזה ואת אוהדיו לפני שיהיה מאוחר ונהפוך ללה פמיליה 2.
נורא.
אציין שכפי ששם המשתמש שלי מעיד עלי אני "אוהד כורסא" בעיקר בגלל האלימות ביציע ויש לי ילדים שאני לא מעיז לקחת אותם למשחק. ומהיכרות, אני ממש לא היחיד.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

לא מבין איך האולטראס קשורים לעניין הזה ואיך מצפים מהם להיות הפתרון. יש רק פתרון אחד, להעניש את מי שעובר על החוק.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

redrony כתב: 20 אוקטובר 2021, 14:54 לא מבין איך האולטראס קשורים לעניין הזה ואיך מצפים מהם להיות הפתרון. יש רק פתרון אחד, להעניש את מי שעובר על החוק.
פשוט מאוד - לאולטראס יש כח להפסיק את זה בשניה, והם בוחרים שלא לעשות את זה.
אם הם צורחים על אוהדים כשאלו לא מרימים שקיות עידוד, אבל ממשיכים לעודד ולחגוג כשאוהדים זורקים חפצים למגרש בלי הפסקה, אז הם חלק בילתי נפרד מהבעיה, לא פחות ממי שזורק.
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

פומפה כתב: 20 אוקטובר 2021, 13:27 אני לא כותב הרבה בפורום ודווקא שאני כן כותב זה על האולטראס. לצערי זה תמיד בקונוטציה שלילית. אתחיל ואומר שבאמת יש לי סלידה מהארגון. יותר נכון סלידה ממה שהוא הפך להיות. יתכן שחלק מהזורקים ואולי אפילו רובם לא מהאולטראס. עדיין, בתור ארגון שרואה את עצמו כ"ריבון" שער 5 הייתי מצפה שאם "טובת הקבוצה" היא נר לרגליכם תדאגו לעצור ולעמוד מול המנהג המטופש הזה שכבר נהיה נחלת הקבוצה. אתם רואים שזה פוגע, אתם רואים שרבע שעה המחצית נפתחת באיחור, לא תצעקו כפי שאתם עושים כל כך טוב על אוהדים שיושבים/עומדים ביציע ולפעמים לא בא להם לעודד? כשזה נוח ומתאים אז צועקים ועושים מה שצריך. כשזה לא עולה בקנה אחד עם הערכים שלכם אז זה לא שווה התייחסות.
פשוט גועל נפש, גם אחד שבטוח שהוא הפועל כמו האידיוט שהגיע לגוטליב באימון פתיחה השנה ובתכלס לא אתפלא אם זה אותו אחד.
לפעמים סבא שלי מגיע איתי כשאחד מהחברים מוותר על כרטיס ואני ממש לא רוצה שאידיוט כזה יתקרב לסבא שלי או ינסה לעשות משהו דומה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

red in blood כתב: 20 אוקטובר 2021, 15:31
redrony כתב: 20 אוקטובר 2021, 14:54 לא מבין איך האולטראס קשורים לעניין הזה ואיך מצפים מהם להיות הפתרון. יש רק פתרון אחד, להעניש את מי שעובר על החוק.
פשוט מאוד - לאולטראס יש כח להפסיק את זה בשניה, והם בוחרים שלא לעשות את זה.
אם הם צורחים על אוהדים כשאלו לא מרימים שקיות עידוד, אבל ממשיכים לעודד ולחגוג כשאוהדים זורקים חפצים למגרש בלי הפסקה, אז הם חלק בילתי נפרד מהבעיה, לא פחות ממי שזורק.
הם לא צריכים לצרוח על מי שלא מעודד וזה לא התפקיד שלהם למנוע מאנשים לזרוק דברים למגרש. מי שזורק דברים למגרש צריך להיות מוצא ממנו ע״יי אבטחה או להיעצר אם זה נחשב עבירה על החוק. להפקיד את האחריות הזו בידיים של הקהל רק יעשה בלאגן ויגרום לאלימות נוספת
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

אתה מדבר על ״להפקיד את האחריות״ או ״שיהפכו למורים״.
לא צריך להפקיד ולא צריך שיהפכו לשום דבר. הם כבר כאלו.
האחריות על מה קורה ביציע, לטוב ולרע, כבר אצלהם. כל מה שאני דורש זה שהם ישתמשו בזה לטוב ולא לרע.
אם הם יכולים לבוא אלי אם אני מרים דגל שהם לא אוהבים, הם יכולים לבוא אלי אם אני זורק חפץ למגרש. שיפקידו אצליהם את האחריות, אלא שישתמשו באחריות שהם כבר לקחו על עצמם לפני שנים, וישתמשו בזה כדי לדאוג שהקבוצה לא תפגע.
כי זה המטרה שלהם אחרי הכל, לא? לעזור לקבוצה?
- עומר חרמש ז״ל
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

red in blood כתב: 20 אוקטובר 2021, 16:16 אתה מדבר על ״להפקיד את האחריות״ או ״שיהפכו למורים״.
האחריות על מה קורה ביציע, לטוב ולרע, כבר אצלהם. כל מה שאני דורש זה שהם ישתמשו בזה לטוב ולא לרע.
אם הם יכולים לבוא אלי אם אני מרים דגל שהם לא אוהבים, הם יכולים לבוא אלי אם אני זורק חפץ למגרש. שיפקידו אצליהם את האחריות, אלא שישתמשו באחריות שהם כבר לקחו על עצמם לפני שנים, וישתמשו בזה כדי לדאוג שהקבוצה לא תפגע.
הם לא כאלה, אסור שהם יהיו כאלה ואם הם כאלה זה צריך להפסק. הם אוהדים כמו כל אוהד אחר שיושב ביציע. הם רוצים לארגן תפאורה - יופי, הם רוצים להוביל את העידוד - מצוין. הם לא ריבון ולא אחראיים ולא כלום. הם אוהדים. בשניה שתבין את זה וכולם יבינו את זה התופעה הזו תוכל להפסק
הפוסט קיבל 2 לייקיםGiovanni Giorgioאדום
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

redrony כתב: 20 אוקטובר 2021, 16:26
red in blood כתב: 20 אוקטובר 2021, 16:16 אתה מדבר על ״להפקיד את האחריות״ או ״שיהפכו למורים״.
הם לא כאלה, אסור שהם יהיו כאלה ואם הם כאלה זה צריך להפסק. הם אוהדים כמו כל אוהד אחר שיושב ביציע. הם רוצים לארגן תפאורה - יופי, הם רוצים להוביל את העידוד - מצוין. הם לא ריבון ולא אחראיים ולא כלום. הם אוהדים. בשניה שתבין את זה וכולם יבינו את זה התופעה הזו תוכל להפסק
בדיוק, הם רק אוהדים
מתוך מחויבותם לעידוד המאורגן כולנו נותנים להם להוביל ואין בעיה עם זה

אותו אוהד שכתב את מה שקרה לו אני לגמרי מזדהה זה קרה גם לי פעם אבל, זאת הייתה רק פעם אחת
כלומר, זה קיים אבל מאוד מאוד בשוליים
חברי אולטראס לא באמת מסתובבים ורודים בקהל לעודד בטח ובטח באלו שיושבים בשוליים
לצערנו כמו בכל אירוע חברתי יש סטטיסטית אחוז קטן של חלאות ואתה צריך להתמודד איתם כמו שהיית מתמודד עם אחד שהיה מגיע אליך בסופר, בקופ״ח במסיבה או בים

עניין זריקת החפצים צריך להיות מטופל כמו שפריצה למגרש מטופלת פשוט בכלים שונים
אולי רגולטורית מצלמות זה בעיה ואם כן כל מנהלי הקבוצות צריכים להתאחד כדי לאפשר שימוש באמצעים טכנולוגיים
long live the zapta
שליחת תגובה