שירי קהל לסיום משחקים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

הצעה לסדר היום:

אין שיר שמתאר נאמנה את חיינו כאוהדי הפועל בשנים האחרונות כמו "לא שכחתי - את כל מה שאיתך עברתי"
ראוי להזכיר ולהדגיש בכל סיום משחק את ההקרבה והרגשות העצומים שיש לנו כלפי הפועל ו-"לא שכחתי..." קולע טוב יותר מכל שיר אחר למטרה
"אדום עולה בבלומפילד" הוא עדיין שיר חשוב מאד מתוך האתוס האדום, אבל במצבנו כיום ובפערים העצומים שנוצרו בינינו לבין ההם, אין באמת צורך לשירו בכל משחק ולזרות מלח על הפצעים. זה אפילו פתטי במידה מסוימת. לפני דרבים ובכלל כשמתעורר הצורך לבטא את שנאתנו היוקדת לצהובים כמובן שאע"ב מתאים, אבל איזה תועלת או הצדקה יש להשמיעו אחרי הפסד להפועל חיפה? לי זה מרגיש פתטי ומיותר.
הצעתי כדלהלן: "לא שכחתי" בסיום כל משחק
"כל מי שלובש אדום קופץ" אחרי ניצחונות או הצגות משכנעות
"לפעמים יש אכזבות והפסדים"/"עד המוות הפועל" אחרי תצוגות נפל
שירי נאצה למכב*/ביט"ר במועדים המתאימים

תגובתכם?
שער 5 זה הלב
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

D red imperia כתב:הצעה לסדר היום:

אין שיר שמתאר נאמנה את חיינו כאוהדי הפועל בשנים האחרונות כמו "לא שכחתי - את כל מה שאיתך עברתי"
ראוי להזכיר ולהדגיש בכל סיום משחק את ההקרבה והרגשות העצומים שיש לנו כלפי הפועל ו-"לא שכחתי..." קולע טוב יותר מכל שיר אחר למטרה
"אדום עולה בבלומפילד" הוא עדיין שיר חשוב מאד מתוך האתוס האדום, אבל במצבנו כיום ובפערים העצומים שנוצרו בינינו לבין ההם, אין באמת צורך לשירו בכל משחק ולזרות מלח על הפצעים. זה אפילו פתטי במידה מסוימת. לפני דרבים ובכלל כשמתעורר הצורך לבטא את שנאתנו היוקדת לצהובים כמובן שאע"ב מתאים, אבל איזה תועלת או הצדקה יש להשמיעו אחרי הפסד להפועל חיפה? לי זה מרגיש פתטי ומיותר.
הצעתי כדלהלן: "לא שכחתי" בסיום כל משחק
"כל מי שלובש אדום קופץ" אחרי ניצחונות או הצגות משכנעות
"לפעמים יש אכזבות והפסדים"/"עד המוות הפועל" אחרי תצוגות נפל
שירי נאצה למכב*/ביט"ר במועדים המתאימים

תגובתכם?
ימים של פורום fxp...

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדדוקטור אלה
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

שיר שמאוד חסר לי - "כל העולם כולו"
את הסם הכי גדול
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

ישנה זליגה מתמדת ובעיניי לא מבורכת של שנאת ההם גם לשירים קיימים
ב-"הפועל תראי מה קרה לי": השורה "חושב שאני לא נורמלי" הוחלפה ב-"חושב ששואה למכבי"
ב-"לכל מקום שבאתי": השורה "אני תמיד אאהב את השדים האדומים" הוחלפה ב-"מכבי חזירים ומכבי חזירים" בנוסף ל-"מכבי חזירים" המקורי

ובכן, זה לא שיש לי משהו נגד שנאת מכב* וגם אני מדי פעם חוטא בשירי שואה מכל מיני סוגים אבל אני חושב שזה הפך להיות לפעמים אובססיבי וכאמור פתטי - יש לשמור את הנאצות לדרבי איפה שהן רלוונטיות ומתאימות.
יתרה מכך, נאצות אנטי-מכביסטיות לא אומרות יותר מדי לשחקנים של הפועל שרובם ככולם לא גדלו בהפועל או מודעים לחלוטין לערכים, להיסטוריה ולתרבות היריבות העירונית.
שחקנים כמו איינבינדר, ביטון ואזולאי אפילו שיחקו במכבי וסידרו לעצמם חשבון בנק שמנמן לשארית חייהם מהכיס של גולדהר - איך מצפים מהם לשנוא את מכ'?
כאמור, יש מקום לשירי שואה ושנאה אבל לאחרונה המינון שלהם גדל מאד, ולי ולרבים זה צורם ומאבד את כל הערך שלו כשאותם שירים מושמעים ללא כל משמעות או הקשר למתרחש על הדשא.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

כל כך נכון,ככל שהזמן עובר הדגש על הזדהות ואהבת הקבוצה מוחלף בשנאה,מרגיש כאילו ילדים מושפעים אחראים על רפרטואר השירים וכל הקהל אומר אמן וזורם עם הטמטום הזה .
אני בספק אם אריק איינשטיין היה שמח לראות אנשים לובשים חולצה עם השם שלו ומוציאים כזה רפש מהפה,או את החברים הטובים של האולטרס מס. פאולי משתמשים במילה גרמני כקללה .אנטיפה בתחת שלי
שלום תקווה
קיבל.ה  8 לייקים

"כאמור, יש מקום לשירי שואה". לא. אין מקום.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךהפועל חוג
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

D red imperia כתב: 15 אוקטובר 2021, 21:53 ישנה זליגה מתמדת ובעיניי לא מבורכת של שנאת ההם גם לשירים קיימים
ב-"הפועל תראי מה קרה לי": השורה "חושב שאני לא נורמלי" הוחלפה ב-"חושב ששואה למכבי"
ב-"לכל מקום שבאתי": השורה "אני תמיד אאהב את השדים האדומים" הוחלפה ב-"מכבי חזירים ומכבי חזירים" בנוסף ל-"מכבי חזירים" המקורי

ובכן, זה לא שיש לי משהו נגד שנאת מכב* וגם אני מדי פעם חוטא בשירי שואה מכל מיני סוגים אבל אני חושב שזה הפך להיות לפעמים אובססיבי וכאמור פתטי - יש לשמור את הנאצות לדרבי איפה שהן רלוונטיות ומתאימות.
יתרה מכך, נאצות אנטי-מכביסטיות לא אומרות יותר מדי לשחקנים של הפועל שרובם ככולם לא גדלו בהפועל או מודעים לחלוטין לערכים, להיסטוריה ולתרבות היריבות העירונית.
שחקנים כמו איינבינדר, ביטון ואזולאי אפילו שיחקו במכבי וסידרו לעצמם חשבון בנק שמנמן לשארית חייהם מהכיס של גולדהר - איך מצפים מהם לשנוא את מכ'?
כאמור, יש מקום לשירי שואה ושנאה אבל לאחרונה המינון שלהם גדל מאד, ולי ולרבים זה צורם ומאבד את כל הערך שלו כשאותם שירים מושמעים ללא כל משמעות או הקשר למתרחש על הדשא.
הדבר שהכי מעצבן אותי בשנים האחרונות אחרי החוסר הגבה של הקהל למה שקורה על הדשא. למה לקחת שיר ולהרוס אותו עם שורה שמתייחסת ליריבה שלך? מרגיש בשנים האחרונות כאילו חלק נרחב מהקהל הפך ליותר שונא מכבי מאוהב הפועל ואם אנשים בכדורגל בשביל לשנוא קבוצה אז למה לטרוח להגיע למשחקים של קבוצה אחרת? פשוט תשנאו אותה מהבית: פחות זמן ופחות כסף.
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךRed Ghost
שליחת תגובה