עמרי אלטמן

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Red4U
קיבל.ה  2 לייקים

צריך חלוץ נוסף שישחק ליד לוסיו. לא מכיר חלוצים פנויים בשוק יותר טובים, יעילים ומחוברים לקבוצה מאשר עומרי אלטמן. רק חטא היהירות של ההנהלה שוב מונע מהם קבלת החלטה מתבקשת.
אם יחתימו אותו עכשיו גם יצאו גדולים בעיני כולם (חסכו כסף וכו) וגם יחזקו לשם שינוי את הקבוצה בצורה משמעותית.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

השנה היא 2021 ואנשים עדיין חושבים שעמרי אלטמן הוא חלוץ? מה נסגר?
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
איל
קיבל.ה  61 לייקים

רדפוקס כתב: 10 ספטמבר 2021, 13:18 השנה היא 2021 ואנשים עדיין חושבים שעמרי אלטמן הוא חלוץ? מה נסגר?
יכול לעשות לו טוב לקריירה אם ישחק כחלוץ
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

אדום בבית כתב: 10 ספטמבר 2021, 09:28
הלך המומנטום כתב: 10 ספטמבר 2021, 07:58
אדום בבית כתב: 10 ספטמבר 2021, 06:37

לא מסכים איתך שגיל יצחק לא שחקן ברמת ליגת העל,לא לדעתי לא באמת קיבל אצלנו הזדמנות שנה שעברה ובמעט שקיבל היה מעורב בשערים.
אולי בעינייך סטטיסטיקה היא לא מדד אבל אני חושב שסטטיסטיקה היא הבסיס לכל הבאת שחקן.
אתה לא מביא שחקן לעמדה על סמך העיניים היפות שלו..
במקצוע כמו כדורגל סטטיסטיקה היא חשובה, היא נותנת אינדיקציה מסוימת אבל היא בהחלט לא מדד. יש שחקנים עם סגנון משחק שונה, שחקנים שמשחקים בקבוצות שונות ובתפקידים שונים. להביא שחקן התקפה שהבקיע הרבה שערים בעונה שעברה בקבוצה אחרת לא אומר שהוא יהיה יעיל עבורנו, כי מי אמר שיש לו את הצוות המסייע / שיחק באותה רמה / משחק בקבוצה באותו מעמד (תחתית-צמרת) כמו הקבוצה החדשה.
אתה צריך להביא שחקנים לפי אופי משחק ולא לפי סטטיסטיקה.
קבל דוגמה: לדמארי בעונת בן שמעון היו מספרים מעולים כי סגנון המשחק (שליטה במרכז המגרש) והצוות המסייע (בעיקר ורמוט, אבל גם שכטר, סאשה ואפילו זגורי) היו טובים. שלומי אזולאי בחצי עונה שעברה היה עם מספרים מחרידים למרות שלאורך הקריירה העמיד מספרים מאוד יפים. זה אומר שהוא נהיה חלוץ מזעזע?
ולעניינו אנו, אני לא ראיתי מגיל יצחק שום דבר שמצדיק ליגת על והנה הוא גם חתם בלאומית. גם אלטמן לא מרדונה ואפילו לא אצילי אבל יש לי תחושה שאת העונה הוא לא יסיים בבני ריינה או בהפועל רמת גן.
אחי,אם אתה אומר על שלומי אזולאי שהוא לא חלוץ מזעזע אז אין לי יותר מה להגיד לך.
אחרי דודו ביטון וניסו זה הכי מזעזע ששיחק בהפועל.
מזעזע או לא. מספרים תמיד היו לו. והנה אתה מוכיח שסטטיסטיקה זה לא הכל
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

הלך המומנטום כתב: 10 ספטמבר 2021, 13:29
אדום בבית כתב: 10 ספטמבר 2021, 09:28
הלך המומנטום כתב: 10 ספטמבר 2021, 07:58

במקצוע כמו כדורגל סטטיסטיקה היא חשובה, היא נותנת אינדיקציה מסוימת אבל היא בהחלט לא מדד. יש שחקנים עם סגנון משחק שונה, שחקנים שמשחקים בקבוצות שונות ובתפקידים שונים. להביא שחקן התקפה שהבקיע הרבה שערים בעונה שעברה בקבוצה אחרת לא אומר שהוא יהיה יעיל עבורנו, כי מי אמר שיש לו את הצוות המסייע / שיחק באותה רמה / משחק בקבוצה באותו מעמד (תחתית-צמרת) כמו הקבוצה החדשה.
אתה צריך להביא שחקנים לפי אופי משחק ולא לפי סטטיסטיקה.
קבל דוגמה: לדמארי בעונת בן שמעון היו מספרים מעולים כי סגנון המשחק (שליטה במרכז המגרש) והצוות המסייע (בעיקר ורמוט, אבל גם שכטר, סאשה ואפילו זגורי) היו טובים. שלומי אזולאי בחצי עונה שעברה היה עם מספרים מחרידים למרות שלאורך הקריירה העמיד מספרים מאוד יפים. זה אומר שהוא נהיה חלוץ מזעזע?
ולעניינו אנו, אני לא ראיתי מגיל יצחק שום דבר שמצדיק ליגת על והנה הוא גם חתם בלאומית. גם אלטמן לא מרדונה ואפילו לא אצילי אבל יש לי תחושה שאת העונה הוא לא יסיים בבני ריינה או בהפועל רמת גן.
אחי,אם אתה אומר על שלומי אזולאי שהוא לא חלוץ מזעזע אז אין לי יותר מה להגיד לך.
אחרי דודו ביטון וניסו זה הכי מזעזע ששיחק בהפועל.
מזעזע או לא. מספרים תמיד היו לו. והנה אתה מוכיח שסטטיסטיקה זה לא הכל
מזה מספרים בעינייך?
אני חושב שחלוץ צריך לתת לפחות 10 גולים בעונה כדי להגדיר מספרים.
שלומי אזולאי שיחק בהרבה קבוצות קטנגות וגדולות.
מלבד עונה אחת בסכנין נדמה לי שמעולם לא עבר את ה10 שערים.
אז על איזה מספרים אתה מדבר בדיוק שיש לו?
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
DarkCowMoo
קיבל.ה  45 לייקים

עדיף אלטמן כחלוץ מלוסיו כחלוץ, בלי ספק
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

שלומי אזולאי נפצע לתקופה של כחודש וכנראה זאת תהיה פציעה ראשונה מבין רבות למהלך העונה.
עמרי אלטמן יושב בבית ורק משתוקק לחוזה מהפועל (גם בזכות שאין לו יותר מדי הצעות אטרקטיביות) ולדעתי אפילו יתפשר על שכר זהה לשנים הקודמות.

כל כך הרבה יתרונות מול העיניים בהחתמה שלו -
1. שחקן דומיננטי מזוהה עם המועדון
2. הצליח להתחבר לחלק גדול מהקהל
3. עומק לעמדה שכרגע ניתן לראות שדרוש בה
4. יכולת להמשיך את פתיחת העונה הנהדרת שאנו חווים
5. הוחתם חלוץ זול משמעותית משתוכנן + מכירה של בואטנג

כלומר גם אם יעשה במספרים 4 ו4 עדיין אפשר להבין שההחתמה הזאת יותר מכדאית!
לא מבין מדועלא לנסות להמשיך ולנסות להיות קבוצת פלייאוף עליון ראויה עם עומק ואיכות בסגל!!!!!

ניסנוב תתעוררו!!!!!!!!
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenshaharot
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

עם הפציעה של שלומי אזולאי אני באמת לא רואה סיבה לא להחתים את עומרי.
יהיה טוב הפועל!
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בר לב אדום כתב: 13 ספטמבר 2021, 09:48 שלומי אזולאי נפצע לתקופה של כחודש וכנראה זאת תהיה פציעה ראשונה מבין רבות למהלך העונה.
עמרי אלטמן יושב בבית ורק משתוקק לחוזה מהפועל (גם בזכות שאין לו יותר מדי הצעות אטרקטיביות) ולדעתי אפילו יתפשר על שכר זהה לשנים הקודמות.

לא מבין מדועלא לנסות להמשיך ולנסות להיות קבוצת פלייאוף עליון ראויה עם עומק ואיכות בסגל!!!!!

ניסנוב תתעוררו!!!!!!!!
נכון מאוד
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  294 לייקים

שירי אלג'ם טוענת שהוא במו"מ עם קבוצה מספרד.
מעניין מאוד, אם זה בליגה השניה זו אופציה לא רעה בכלל בשבילו.

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=382082
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

מחליף למסי?
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

בר לב אדום כתב: 13 ספטמבר 2021, 09:48 שלומי אזולאי נפצע לתקופה של כחודש וכנראה זאת תהיה פציעה ראשונה מבין רבות למהלך העונה.

ניסנוב תתעוררו!!!!!!!!
הפועל הציעו לו הצעה בשכר מקוצץ (בצדק בעיני), הוא דחה אותה ומאז יושב בבית ולא מצליח למצוא קבוצה.
אתה עכשיו רוצה שנציע לו הצעה משופרת? על שום מה ולמה? מי מתנהל ככה?
ספידים גונזלס
קיבל.ה  2 לייקים

יש לנו עוד מה לעשות בנידון? לחץ על גברת אודליה? חלאס כבר עם האדישות הזאת חלאס :bang:
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הוא נוסע לספרד לבדוק את המתקן אימונים?
אין שום סיבה להחתים אותו. הוא בטח לא יושב על המשבצת של שלומי אזולאי.
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

הוקיץ' כתב: 13 ספטמבר 2021, 14:33

ניסנוב תתעוררו!!!!!!!!
הפועל הציעו לו הצעה בשכר מקוצץ (בצדק בעיני), הוא דחה אותה ומאז יושב בבית ולא מצליח למצוא קבוצה.
איפה ראית שרשום משופרת?! למה אתה מנסה להנדס את מילותיי?
לדעתי, מועדון שמכבד את עצמו, ייתן לקפטן שלו ולשחקן הכי טוב בקבוצה שלו בשנתיים האחרונות (גם אם רמת שאר השחקנים נמוכה מאוד), הצעה שהיא לפחות כמו השכר שקיבל (והוא לא מקבל שכר שמשתווה אפילו לשחקן ספסל בגדולות - ראה ערך שהר).
אם נדבר בצורה הוגנת, לשחקן כמו אלטמן, יש מקום חד משמעי בסגל של הפועל ולדעתי אפילו בהרכב של הקבוצה - שחקן שללא ספק שווה את המשכורת שהרוויח עד עכשיו.
תראה שחקנים כמו שגיב יחזקאל ואבו עביד שמרוויחים כמוהו, אם לא יותר ולא שווים חצי מהסכום.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

שכחת לציין שמדובר בסמל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדס כתב: 13 ספטמבר 2021, 15:17 הוא נוסע לספרד לבדוק את המתקן אימונים?
אין שום סיבה להחתים אותו. הוא בטח לא יושב על המשבצת של שלומי אזולאי.
נכון.
המשבצת של שחקן שהולך על המגרש לא זז ומסוגל לתת הברקות פעם ב.. ממש לא מתאימה לאלטמן.

הפכתם את השחקן הכבד הזה שמסוגל לתת כדורים על הרגל ב 40 מטר לעילוי... שחקן בינוני שלא נותן בתאכלס כלום ונפצע כל יומיים.

בכל יום לוקח את אלטמן לפניו.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אלטמן חלוץ/חלוץ שני והוא קשר אמצע, לכן אמרתי שהם לא משחקים על אותה משבצת.
אגב, על פניו מבחינת יכולת, יציבות לאורך הקריירה ומספרים, אין ספק ששלומי אזולאי שחקן הרבה (אבל הרבה) יותר טוב מעמרי אלטמן.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדס כתב: 13 ספטמבר 2021, 15:49 אלטמן חלוץ/חלוץ שני והוא קשר אמצע, לכן אמרתי שהם לא משחקים על אותה משבצת.
אגב, על פניו מבחינת יכולת, יציבות לאורך הקריירה ומספרים, אין ספק ששלומי אזולאי שחקן הרבה (אבל הרבה) יותר טוב מעמרי אלטמן.
אלטמן בחצי השנה האחרונה בהפועל שיחק כקשר חופשי באמצע, קידמי מבין ה 3.

מאחר וגם ככה יש לנו קישור כבד ( איבינדר וורד) לדעתי השילוב עם אזולאי שהוא גם כזה מאוד בעייתי.
הפוסט קיבל לייק אחדסנטה קלאוס
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

זה לא משנה באיזה תפקיד הוא שיחק, לדעתי הוא ממש לא יושב על המשבצת של קשר שנותן פס לגול (שזה בערך מה שאזולאי בא לעשות בהפועל, ועשה יפה מאוד באשדוד).
אני מסכים איתך שמאוד בעייתי השילוב של ורד איינבינדר ואזולאי.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

בר לב אדום כתב: 13 ספטמבר 2021, 15:28
הוקיץ' כתב: 13 ספטמבר 2021, 14:33

ניסנוב תתעוררו!!!!!!!!
איפה ראית שרשום משופרת?! למה אתה מנסה להנדס את מילותיי?
לדעתי, מועדון שמכבד את עצמו, ייתן לקפטן שלו ולשחקן הכי טוב בקבוצה שלו בשנתיים האחרונות (גם אם רמת שאר השחקנים נמוכה מאוד), הצעה שהיא לפחות כמו השכר שקיבל (והוא לא מקבל שכר שמשתווה אפילו לשחקן ספסל בגדולות - ראה ערך שהר).
אם נדבר בצורה הוגנת, לשחקן כמו אלטמן, יש מקום חד משמעי בסגל של הפועל ולדעתי אפילו בהרכב של הקבוצה - שחקן שללא ספק שווה את המשכורת שהרוויח עד עכשיו.
תראה שחקנים כמו שגיב יחזקאל ואבו עביד שמרוויחים כמוהו, אם לא יותר ולא שווים חצי מהסכום.
תירגע, אף אחד לא מהנדס את מילותיך חבר.
נתנו לו הצעה מקוצצת ואתה מציע לתת לו את השכר של העונה שעברה, משמע, הצעה משופרת לעומת זו שהציעו לו. למי שלא ברור עדיין, אלטמן הפסיד בכל הסיפור. אנחנו שני מחזורים לתוך העונה, הוא יושב בבית והפועל מסתדרת יופי בלעדיו (שוקינג). אם הוא רוצה לחזור בחוזה של 120 אלף לעונה, בכיף.

לגבע שאר הדברים, אלטמן לא היה השחקן הטוב בקבוצה בעונה האחרונה ואני לוקח את שגיב יחזקאל הרבה לפניו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

האדס כתב: 13 ספטמבר 2021, 15:49 אלטמן חלוץ/חלוץ שני והוא קשר אמצע, לכן אמרתי שהם לא משחקים על אותה משבצת.
חוץ מפיזיות ותספורת אזולאי עולה על אלטמן בהכל.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

מעניין איך בכלל קבוצה מספרד הגיע לעמרי אלטמן ומה הקטע שלא חושפים את שמה או לפחות באיזה ליגה היא בכלל
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

רק הפועל כתב: 13 ספטמבר 2021, 16:14 מעניין איך בכלל קבוצה מספרד הגיע לעמרי אלטמן ומה הקטע שלא חושפים את שמה או לפחות באיזה ליגה היא בכלל
האחים קצב דחפו לה סרטוני ביצועים, בטח מדובר באיזה פ.צ. קרטחנה או משהו בסגנון.
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

אזולאי משחק, או לפחות אמור לשחק כשהוא לא פצוע, כקשר הקדמי מבין השלושה, כנ"ל גם אלטמן (אמנם אלטמן יכול לשחק גם כחלוץ/חלוץ שני - דבר שמקנה לו יתרון קל מפני שזאת גם עמדה שיש לנו שם בעייתיות)
אני חושב שאזולאי שחקן מעולה, אך בפועל תוסיף להשוואה שרשמת לגבי היכולת (שאני מסכים איתה) את כמות המשחקים שכל אחד מהם מפספס בעקבות פציעות + הגיל, אין סיבה שאלטמן לא יצטרף בנוסף לאזולאי ולא ע"ח.
כסף אמור להיות בקופה לעניין, לפחות כך נכתב לפני כחודש שהניסנובים רצו לצרף את בן שהר (180K$ ?) + שחקן נוסף (150K$ ?) ובפועל צירפו את לוסיו (120K$) ומכרו את בואטנג (300K$ ?).
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

בר לב אדום כתב: 13 ספטמבר 2021, 16:30
אזולאי משחק, או לפחות אמור לשחק כשהוא לא פצוע, כקשר הקדמי מבין השלושה, כנ"ל גם אלטמן (אמנם אלטמן יכול לשחק גם כחלוץ/חלוץ שני - דבר שמקנה לו יתרון קל מפני שזאת גם עמדה שיש לנו שם בעייתיות)
אני חושב שאזולאי שחקן מעולה, אך בפועל תוסיף להשוואה שרשמת לגבי היכולת (שאני מסכים איתה) את כמות המשחקים שכל אחד מהם מפספס בעקבות פציעות + הגיל, אין סיבה שאלטמן לא יצטרף בנוסף לאזולאי ולא ע"ח.
כסף אמור להיות בקופה לעניין, לפחות כך נכתב לפני כחודש שהניסנובים רצו לצרף את בן שהר (180K$ ?) + שחקן נוסף (150K$ ?) ובפועל צירפו את לוסיו (120K$) ומכרו את בואטנג (300K$ ?).
+ הצלחות מעבר למצופה בגביע הטוטו שהניבו כמה מאות אלפי שקלים.

הסיטואציה היחידה שהקמצנות הזאת לגיטימית היא אם אלטמן לא מוכן לזוז מילימטר מהדרישות שלו(אני בספק), או אם הניסנובים שומרים כסף בצד כדי לשלם ביום הדין הקרב ובא את החובות שדנים עליהם בקאס. אני סקפטי שזה המצב.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

איל כתב: 10 ספטמבר 2021, 13:28
רדפוקס כתב: 10 ספטמבר 2021, 13:18 השנה היא 2021 ואנשים עדיין חושבים שעמרי אלטמן הוא חלוץ? מה נסגר?
יכול לעשות לו טוב לקריירה אם ישחק כחלוץ
ערן זהבי מעלי אקספרס.
ועדיין, יכול להיות לנו מצוין פלוס ערן זהבי מעלי אקספרס.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

רדפוקס כתב: 13 ספטמבר 2021, 16:19
רק הפועל כתב: 13 ספטמבר 2021, 16:14 מעניין איך בכלל קבוצה מספרד הגיע לעמרי אלטמן ומה הקטע שלא חושפים את שמה או לפחות באיזה ליגה היא בכלל
האחים קצב דחפו לה סרטוני ביצועים, בטח מדובר באיזה פ.צ. קרטחנה או משהו בסגנון.
אם היא בכלל קיימת.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדס כתב: 13 ספטמבר 2021, 16:02 זה לא משנה באיזה תפקיד הוא שיחק, לדעתי הוא ממש לא יושב על המשבצת של קשר שנותן פס לגול (שזה בערך מה שאזולאי בא לעשות בהפועל, ועשה יפה מאוד באשדוד).
אני מסכים שהוא לא שחקן שנותן פס לגול וזה כן מה שאזולאי. אבל אזולאי הוא בגדול רק זה ובעיטות מרחוק.
אין לו שום אימפקט על המשחק מעבר. הוא לא מושך את ההגנה. הוא לא עוזא לשליטה בכדור ובקצב המשחק כלום.
כאשר היו אחריו את גורדנה אבו עקל ובצד עוד שני זרים מאוד אינטסיבים זה בסדר אבל אין את זה בהפועל.

אלטמן אולי לא יתן את הפס לגול אבל הוא כן משפיע בכל כל הרבה דברים אחרים שאם אתה יכול להרשות לעצמך לשחקן איתו כשחקן חופשי באמצע ( כמו שחיפה עשו עם באדיר) אתה יכול להרוויח ממנו הרבה מאוד.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

El dudernio כתב: 14 ספטמבר 2021, 06:57
האדס כתב: 13 ספטמבר 2021, 16:02 זה לא משנה באיזה תפקיד הוא שיחק, לדעתי הוא ממש לא יושב על המשבצת של קשר שנותן פס לגול (שזה בערך מה שאזולאי בא לעשות בהפועל, ועשה יפה מאוד באשדוד).
אני מסכים שהוא לא שחקן שנותן פס לגול וזה כן מה שאזולאי. אבל אזולאי הוא בגדול רק זה ובעיטות מרחוק.
אין לו שום אימפקט על המשחק מעבר. הוא לא מושך את ההגנה. הוא לא עוזא לשליטה בכדור ובקצב המשחק כלום.
כאשר היו אחריו את גורדנה אבו עקל ובצד עוד שני זרים מאוד אינטסיבים זה בסדר אבל אין את זה בהפועל.

אלטמן אולי לא יתן את הפס לגול אבל הוא כן משפיע בכל כל הרבה דברים אחרים שאם אתה יכול להרשות לעצמך לשחקן איתו כשחקן חופשי באמצע ( כמו שחיפה עשו עם באדיר) אתה יכול להרוויח ממנו הרבה מאוד.
אבל זה בדיוק התפקיד שהוא שיחק בו עונה שעברה ולא הרווחנו ממנו הרבה מאוד.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אדום בבית כתב: 14 ספטמבר 2021, 07:01

א. הוא שיחק שם בחצי השני של השנה שהיה חצי מבחינת השגית ברמה של מקום 3 וגמר גביע.
ב. שלטת במשחק ובקצב שלו כמעט מול כל הקבוצות הרבה בזכות האינטסיביות והפיזיות של אלטמן באמצע, רק בשביל להבין את ההבדל אלטמן היה מעורב שנה שעברה ב 255 מאבקי אויר, אזולאי רק 39. אלטמן היה מעורב ה 368 מאבקי קרקע אזולאי רק ב180. נכון שזה נתון יבש אבל הוא מספר בצורה מדוייקת את ההבדל בין שני השחקנים.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

El dudernio כתב: 14 ספטמבר 2021, 07:11
אדום בבית כתב: 14 ספטמבר 2021, 07:01

א. הוא שיחק שם בחצי השני של השנה שהיה חצי מבחינת השגית ברמה של מקום 3 וגמר גביע.
ב. שלטת במשחק ובקצב שלו כמעט מול כל הקבוצות הרבה בזכות האינטסיביות והפיזיות של אלטמן באמצע, רק בשביל להבין את ההבדל אלטמן היה מעורב שנה שעברה ב 255 מאבקי אויר, אזולאי רק 39. אלטמן היה מעורב ה 368 מאבקי קרקע אזולאי רק ב180. נכון שזה נתון יבש אבל הוא מספר בצורה מדוייקת את ההבדל בין שני השחקנים.
נתונים מרשימים ללא ספק,
אני לא יודע מאיפה הנתונים אבל באתר שהנתונים האלה מופיעים בטח יופיעו גם אחוזי דיוק במסירה,מסירות מפתח,איבודי כדור,דריבלים מוצלחים ועוד נתונים שיהיה נחמד אם תשלח לנו.

אגב אני לא זוכר איזה משחק אינטנסיבי במיוחד של הפועל מלבד הגמר גביע.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לבקשתך (מאתר המנהלת)
מסירות
אלטמן: 957 מתוכם 752 מדויקות (78.6%)
אזולאי: 1148 מתוכם 901 מדויקות (78.5%)

מסירות מפתח
אלטמן: 12 מתוכם 5 מדויקות (41.7%)
אזולאי 47 מתוכם 22 מדויקות (46.8%)

דריבלים:
אלטמן: 112 נסיונות ו 61 מוצלחים (54.5%)
אזולאי: 47 נסיונות ו 33 מוצלחים (70.2%)

איבודים:
אלטמן 276 ו 40 בחצי שלנו.
אזולאי 174 ו 30 בחצי שלנו.

דקות משחק:
אלטמן 2714 (30.16 משחקים)
אזולאי 1785 (19.83 משחקים)

לא נרמלתי ל 90 דקות משחק אבל אפשר ונכון לעשות את זה

בגדול זה נראה שהם מאבדים בערך אותה כמות כדורים.
מדייקים באותו אחוז במסירות כשאזולאי מוסר יותר, במיוחד מסירות מפתח.

אני לא חושב שזה חידש משהו.
אזולאי משחק הרבה יותר לאט מחושב ו"חכם" מאלטמן שמנגד משחק הרבה יותר חזק ופיסי ומוערב במאבקים על הכדור. אני כמובן מדבר על סיגנון השחקן ואין באמת מה לנתח מספרים כי זה משתנה ותלוי בהרבה דברים כמו אפשרויות מסירה, איפה עושים את הפעולה ( ברחבת ה16 של היריב או בעיגול האמתע וכו')
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

El dudernio כתב: 14 ספטמבר 2021, 08:32 לבקשתך (מאתר המנהלת)
מסירות

מסירות מפתח

דריבלים:

איבודים:

דקות משחק:

אזולאי משחק הרבה יותר לאט מחושב ו"חכם" מאלטמן שמנגד משחק הרבה יותר חזק ופיסי ומוערב במאבקים על הכדור. אני כמובן מדבר על סיגנון השחקן ואין באמת מה לנתח מספרים כי זה משתנה ותלוי בהרבה דברים כמו אפשרויות מסירה, איפה עושים את הפעולה ( ברחבת ה16 של היריב או בעיגול האמתע וכו')
כמו שאמרת אלטמן משחק יותר פיזי,אני לא חושב שהמשחק של אלטמן הוכיח את עצמו בשנתיים האחרונות.
הפועל הימרה על אזולאי שלפי הנתונים שהבאת מביא איתו יותר תאכלס באיזור השער.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אדום בבית כתב: 14 ספטמבר 2021, 09:11
El dudernio כתב: 14 ספטמבר 2021, 08:32 לבקשתך (מאתר המנהלת)
מסירות

מסירות מפתח

דריבלים:

איבודים:

דקות משחק:

כמו שאמרת אלטמן משחק יותר פיזי,אני לא חושב שהמשחק של אלטמן הוכיח את עצמו בשנתיים האחרונות.
הפועל הימרה על אזולאי שלפי הנתונים שהבאת מביא איתו יותר תאכלס באיזור השער.
א. תאכלס באזור השער זה דבר קצת מטעה בגדול ב 3 העונות האחרונות של אלטמן בארץ הם מעורבים באותו מספר שערים.
7+1 אלטמן מול 4+4 של אזולאי. 8+8 שנה קודמת של אזולאי לעומת 11+4 של אלטמן. ככה שמבחינת תכלס הם נותנים עונתית מספרים דומים. ושוב לדבר על מספרים זה קצת משקר כי שיטת המשחק השחקנים ליד. התנועה שלהם וניצול המצבים זה דבר שמשפיע על המספרים האיניוידואלים.

ב. כמו שאמרתי לדעתי בשילוב עם ורד ואיבינדר זה אמצע קצת בעייתי וכבד, דבר שמנוגד לכדורגל המודרני. זה לא שאני נגדו גם אבל בגלל שהם לא אותו סוג שחקן להגיד שלא צריך את אלטמן כי יש את אזולאי על העמדה זה קצת מגוכך. יש משחקים שיהיה עדיף את העוצמה והפיסיות של אלטמן ויש משחקים שאת התחכום של אזולאי. במיוחד כשאלטמן יכול לשחק גם כחלוץ / אגף דבר שלא בטוח שיש לנו בו מספיק עומק
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לאזולאי יש אימפקט עצום על משחק מעבר, הבעיה זה שאין לנו שחקני התקפה שיודעים לרוץ לשטח.
היה איזה פרשן שכבר כתב על הבעיה הזו בקיץ.

אני חושב שצריך לרכז את הדיון בעמרי אלטמן כן או לא, ותפקיד על המגרש כבר אפשר למצוא לו.
האם אני מעדיף אותו ב-11 על פני עידן ורד? כן.
האם אני חושב שהוא שווה 150 אלף דולר בחוזה ל-3 שנים? לא.
כך או כך הדיון הזה מזמן עקר. הפועל לא רוצה את אלטמן והפועל לא רוצה לעשות עוד רכש.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אני מסכים שהמספרים מטעים מכמה סיבות:
1. אלטמן משחק בעמדה הרבה יותר קדמית ולכן טבעי שיכבוש יותר.
2. המספרים הם מספרים ברוטו וכוללים פנדלים.
3. אלטמן שיחק הרבה יותר מאזולאי.

מתוך 18 השערים שאלטמן הבקיע בשנתיים האחרונות 8 היו בפנדלים, מתוך 12 שאזולאי הבקיע רק 1 היה בפנדל. כלומר, על אף שאלטמן שיחק יותר משחקים, יותר דקות ובעמדה יותר קדמית, שלומי אזולאי הבקיע שער שדה אחד יותר ממנו.
בכל הנוגע לבישולים זה אפילו לא קרוב. אלטמן עומד על 5 בישולים בשנתיים האחרונות בעוד שלומי אזולאי על לא פחות מ-14.
מעבר לסטטיסטיקה זה נכון שאלטמן הרבה יותר פיזית ואחראי על יותר חילוצי כדור (שזה בעיני אלמנט פחות חשוב לשחקן בתפקידו ביחס לייצור מצבים) ושמירה על הכדור, אבל שלומי אזולאי שחקן שחושב הרבה יותר מהר, משחרר את הכדור יותר מהר ומאפשר מתפרצות הרבה יותר יעילות.

בקיצור, אזולאי פשוט שחקן הרבה יותר טוב.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

הוקיץ' כתב: 14 ספטמבר 2021, 11:37 אני מסכים שהמספרים מטעים מכמה סיבות:

מתוך 18 השערים שאלטמן הבקיע בשנתיים האחרונות 8 היו בפנדלים, מתוך 12 שאזולאי הבקיע רק 1 היה בפנדל. כלומר, על אף שאלטמן שיחק יותר משחקים, יותר דקות ובעמדה יותר קדמית, שלומי אזולאי הבקיע שער שדה אחד יותר ממנו.
בכל הנוגע לבישולים זה אפילו לא קרוב. אלטמן עומד על 5 בישולים בשנתיים האחרונות בעוד שלומי אזולאי על לא פחות מ-14.
מעבר לסטטיסטיקה זה נכון שאלטמן הרבה יותר פיזית ואחראי על יותר חילוצי כדור (שזה בעיני אלמנט פחות חשוב לשחקן בתפקידו ביחס לייצור מצבים) ושמירה על הכדור, אבל שלומי אזולאי שחקן שחושב הרבה יותר מהר, משחרר את הכדור יותר מהר ומאפשר מתפרצות הרבה יותר יעילות.

תודה רבה!
:hapoel:
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הוקיץ' כתב: 14 ספטמבר 2021, 11:37 אני מסכים שהמספרים מטעים מכמה סיבות:

כמב שערים מבעיטות חופשיות? כמה בישולים מבעיטות חופשיות? כי זה גם לא עונה להגדרה של שער שדה. לדעתי הרבה מהבישולים / שערים של אזולאי זה אלו. זה נחמד גם לדבר על הפנדלים בשנתיים האחרונות אלטמן עם 8 מ 9 אזולאי על 1 מ 2.

ומה זה פחות חשוב? אפשר לחשוב שמי מהם הוא מסי שיכול ללכת. שניהם שחקנים בינוניים עם שורה תחתונה של תפוקה יחסית דומה. אזולאי גם לא שיחק כי חצי עונה הוא פצוע. הנה כבר עכשיו לא עברו 2 מחזורים והוא חודש בחוץ.

בסיטואציה הקיימת בהפועל עם השחקנים שיש ליד אני משוכנע שאלטמן מתאים יותר משלומי אזולאי. והתירוץ הזה של אין שחקנים שרצים לקו הוא נחמד ונכון אבל אם אין וזה הדבר הכי טוב בשלומי אז לא חבל לשלם לו סתם כסף?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

כשמדברים על בעיטות חופשיות, זה לא אלטמן שבעי אצלנו שנה שעברה אותן?
ומנגד, האם אזולאי היה בועט הפנדלים של אשדוד בעונה שעברה?
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
שליחת תגובה