לוסיו

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  187 לייקים

יש איזה שחקן, קוראים לו אלטמן...לדעתי היה קפטן של איזה קבוצה מתל אביב שנה שעברה, וכרגע מחפש את עצמו בין הונגריה לליגה שנייה בפורטוגל.

רבאק, עשיתם אקזיט על בואטנג, הגעתם לחצי גמר בטוטו, הוכחתם שלא צריך את גרופר - אז אפשר כבר להחתים את אלטמן?

צריך להיות עיוור כדי לא לראות שצריך חיזוק בהתקפה לצד האגורן מקרית שמונה
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

רדפוקס כתב: 29 אוגוסט 2021, 16:26
נועם שחם כתב: 29 אוגוסט 2021, 11:02 הסבלנות של אנשים פה זה משהו.

סה"כ מדובר בשחקן שכמעט בכל אחת מהעונות שלו בליגה כבש מספר דו ספרתי של שערים. סוף מחזור 1 כבר קברתם אותו? בחיאת.

נכון, נראה קצת כבד ומסורבל לפתיחת העונה, אבל מצד שני כמעט לא מקבל כדורים באזור הרחבה שזה שטח המחיה שלו. הוא אמור לסיים התקפות ולא להיות זה שמוביל מתפרצות. הוא גם מושך תמיד בלם ושחקן הגנה נוסף כי סוגרים אותו בצורה חזקה. זה אמור לפנות שטחים למי שבא מהצדדים ומהקו השני. מאמין שכשיתחיל לקבל כדורים באזור הרחבה זה יראה אחרת.
כדורים ברחבה צריך להרוויח, היו לפחות שני כדורים שהתגלגלו לידו ברחבה אמש שהוא לא הצליח להשתלט עליהם כמו שצריך.
מה שכן, הוא קיבל כמה פעמים כדור במתפרצת שאם הוא היה מהיר היה יכול לנסות לרוץ איתו עד השער וכזה שחקן היינו צריכים במקום את שק התפודים.
מצד שני, הוא לא הגיע על טיקט של מהירות או זריזות. רוב הזמן מקבל כדורים עם שני שחקנים על הגב ועם הצטרפות די איטית. כשיש הצטרפות הוא מוריד כדורים בסדר. בסופו של דבר הוא שחקן שמבוסס על ניצול הזדמנויות שמייצרים עבורו, וזה עדין לא קורה מספיק.

בכל מקרה, מאחר ומדובר בשחקן עם רקורד מוכח, נדמה לי שכדאי להיות קצת סבלניים לפני שקוברים אותו.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

נועם שחם כתב: 29 אוגוסט 2021, 17:58

סה"כ מדובר בשחקן שכמעט בכל אחת מהעונות שלו בליגה כבש מספר דו ספרתי של שערים. סוף מחזור 1 כבר קברתם אותו? בחיאת.

נכון, נראה קצת כבד ומסורבל לפתיחת העונה, אבל מצד שני כמעט לא מקבל כדורים באזור הרחבה שזה שטח המחיה שלו. הוא אמור לסיים התקפות ולא להיות זה שמוביל מתפרצות. הוא גם מושך תמיד בלם ושחקן הגנה נוסף כי סוגרים אותו בצורה חזקה. זה אמור לפנות שטחים למי שבא מהצדדים ומהקו השני. מאמין שכשיתחיל לקבל כדורים באזור הרחבה זה יראה אחרת.
כדורים ברחבה צריך להרוויח, היו לפחות שני כדורים שהתגלגלו לידו ברחבה אמש שהוא לא הצליח להשתלט עליהם כמו שצריך.
מה שכן, הוא קיבל כמה פעמים כדור במתפרצת שאם הוא היה מהיר היה יכול לנסות לרוץ איתו עד השער וכזה שחקן היינו צריכים במקום את שק התפודים.
מצד שני, הוא לא הגיע על טיקט של מהירות או זריזות. רוב הזמן מקבל כדורים עם שני שחקנים על הגב ועם הצטרפות די איטית של יתר השחקנים שהופכת את השמירה על הכדור לקשה יותר. כשיש הצטרפות הוא מוריד כדורים בסדר ועשה את זה כמה וכמה פעמים אתמול.

מבחינת כיבוש שערים בסופו של דבר הוא שחקן שמבוסס על ניצול הזדמנויות שמייצרים עבורו, וזה עדין לא קורה מספיק.

בכל מקרה, מאחר ומדובר בשחקן עם רקורד מוכח, ובמחזור הראשון בליגה, כדאי להיות קצת סבלניים לפני שקוברים אותו.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

מצד שני, הוא לא הגיע על טיקט של מהירות או זריזות. רוב הזמן מקבל כדורים עם שני שחקנים על הגב ועם הצטרפות די איטית. כשיש הצטרפות הוא מוריד כדורים בסדר. בסופו של דבר הוא שחקן שמבוסס על ניצול הזדמנויות שמייצרים עבורו, וזה עדין לא קורה מספיק.

בכל מקרה, מאחר ומדובר בשחקן עם רקורד מוכח, נדמה לי שכדאי להיות קצת סבלניים לפני שקוברים אותו.
ברור שהוא לא הגיע על הטיקט הזה, הוא הגיע על הטיקט של חלוץ שידוע מה הוא נותן והוא זול. רק שמה שהוא נותן בחדרה הוא לא יתן בהפועל והוא בירידה בכל מקרה כי הוא מבוגר.
אם אני מאמין שהוא יגרד את ה-5 גולים העונה? מעריך שכן. האם זה מספיק לנו? חד משמעית לא.
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

כישלון ידוע מראש
המשתמש על שם רז שלמה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

להגיד שיש לו "רקורד מוכח" זה קצת מצחיק. לא החתמנו את רוקאביצה. בשנתיים האחרונות הוא הבקיע 7-8 שערים בעונה, חלקם בפנדלים. זה לא נתון מרשים במיוחד לחלוץ ששיחק באופן קבוע בהרכב, ובטח לא כזה שאמור להקנות לו קרדיט גדול בלי קשר ליכולת שהוא מציג כרגע. וכרגע הוא מציג יכולת חלשה להחריד. אני אגב חשבתי שהוא כן יכול להיות סולידי, אבל בינתיים הוא רחוק מזה מאוד. הוא לא מצליח להשתלט על כדורים (6/18 במאבקים במשחק אתמול), הוא איבד כבר יותר מדי מהמהירות שלו, הטאץ' שלו לא מספיק טוב והוא לא נראה כמו חיית רחבה שמתנפל על כדורים (היו איזה פעמיים אתמול שכדורים טיילו לידו ברחבה והוא לא עשה איתם כלום).
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסteknoboy
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אם הוא יבקיע יותר מ3 העונה אני בטטה.
להחתים את אלטמן ובהקדם האפשרי.
אינתי עומרי, הפועל.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

איזה משחק אחד? היו מספר משחקים שבכל אחד מהם היה כבד וממש בלתי מורגש. אולי הוא צריך לקבל כדורים אבל אין לו מהירות לקבל אותם.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לוסיו צריך לקבל כדורים לרחבת החמש מול השער או בהתקפות מעבר באחד על אחד , אחרת לא נראה ממנו כלום.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

אם היה מדובר בחלוץ אנונימי שהניסנוב הביאו בכמה שקלים לא היינו שומעים מאף אחד פה את הנסיבות המקלות האלה כלפיו " אבל הוא לא מקבל כדורים למקומות שהוא צריך לקבל" וזה עוד יותר מגוחך לומר את זה כי יש לו חלק ענק בזה שהוא לא מקבל את הכדורים האלה, הוא תוקע כל התקפה ולא שומר על כדורים ולא מנצח במאבקים, מה שגורם לנו להפסיד התקפות.
עם כל הכבוד חלוץ צריך לדעת להשתתף במשחק ההתקפה,ואני לא מדבר בכלל על זה שהבאנו חלוץ שאמןר להיות פיזי ולתת ערך מוסף שהוא בכלל לא נותן, וזה ששלומי אזולאי נראה פתאום כמו אופציה טובה לידו דיי מבהיר שמדובר בפלופ. אני מתאר לעצמי ששחקנים שמציגים יכולת יותר טובה מזו לא עוברים בכלל מבחני קבלה בקבוצות תחתית
יפתח16
קיבל.ה  32 לייקים

זיטו כתב: 29 אוגוסט 2021, 17:44 יש איזה שחקן, קוראים לו אלטמן...לדעתי היה קפטן של איזה קבוצה מתל אביב שנה שעברה, וכרגע מחפש את עצמו בין הונגריה לליגה שנייה בפורטוגל.

רבאק, עשיתם אקזיט על בואטנג, הגעתם לחצי גמר בטוטו, הוכחתם שלא צריך את גרופר - אז אפשר כבר להחתים את אלטמן?

צריך להיות עיוור כדי לא לראות שצריך חיזוק בהתקפה לצד האגורן מקרית שמונה
!!!!!!!!
גם מלמד בסדר.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

פייסל מוליץ' הברזילאי
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מה היה רע להחתים חלוץ כמו מילושביץ׳ של קרית שמונה?
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

dino כתב: 30 אוגוסט 2021, 00:11 מה היה רע להחתים חלוץ כמו מילושביץ׳ של קרית שמונה?
באופן כללי, אפשר היה למצוא חלוץ זר הרבה יותר טוב מלוסיו בסכומים שהיו מוכנים לשלם בן שהר, אבל איכשהו החתימו את לוסיו בכ-60 אלף דולר פחות ולא ברור לאן נעלם ההפרש (ונשאיר בצד גם את ההפרש העודף מהמיסוי על ישראלי).
נפלאות דרכי הניסנובים.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

benaim כתב: 29 אוגוסט 2021, 23:17 פייסל מוליץ' הברזילאי
קניתי מוליץ'
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

כרובית כתב: 29 אוגוסט 2021, 00:00 רכש שהגיע באיחור וחבל שהגיע בכלל
מבאס
אני לא מאמין שגם את עדיין פה.
סאחי הוא אויב
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 30 אוגוסט 2021, 00:14
benaim כתב: 29 אוגוסט 2021, 23:17 פייסל מוליץ' הברזילאי
קניתי מוליץ'
עם קישור כזה פייסל היה חוגג עם דו ספרתי בעונה.
סאחי הוא אויב
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

יכול להיות שכולם צודקים, אבל אנחנו רק אחרי מחזור אחד, אז אולי בכל זאת אפשר להיות קצת פחות נחרצים.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

נועם שחם כתב: 30 אוגוסט 2021, 09:33 יכול להיות שכולם צודקים, אבל אנחנו רק אחרי מחזור אחד, אז אולי בכל זאת אפשר להיות קצת פחות נחרצים.
כמאמר הפתגם - מה שנראה כמו ברווז, ונשמע כמו ברווז .. הוא ברווז.
הנחרצות היחסית של העמיתים, נובעת מביצועיו בכ 10 משחקים חלקם הגדול רשמיים (לא משחק אימון נגד הפועל פת או רג..) .
שים במקומו את אלטמן, ותקבל תוצאות הרבה יותר טובות.
גם אני מסתובב בהרגשה, שהוא הוחתם כי רצו אותו כבר בשנה שעברה, אבל הוא לא מתאים להרכב שניבנה בהפועל השנה.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

די נו. הרי התחביב פה בפורום זה לגמור שחקנים אחרי דקה ורבע. גם על רוסה וליידנר רק לפני כמה שבועות רצו פה קטילות ועכשיו פתאום זה נרגע קצת (עד הפעם הבאה שיפשלו).

מאד יכול להיות שלוסיו לא יצליח, אני לא מתיימר לנבא, אני רק חושב שהנחרצות הזו מוקדמת מדי. ואני גם מוכן להתערב שהוא יתן העונה לפחות שבעה שערים ומעלה.

אלטמן לא רלוונטי מאחר וזה בכלל לא אותו תפקיד וזה לא אחד על חשבון השני.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
redead
קיבל.ה  410 לייקים

האדום הצורר כתב: 29 אוגוסט 2021, 19:42 אם הוא יבקיע יותר מ3 העונה אני בטטה.
צילמתי מסך.
אני מצד שני אומר שהוא מגיע לכמות הזאת עד מחזור 5.
tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

כבד לאאלה,
גם לקבל ולשמור כדור מרוב איטיות לא מסוגל.
כולם רוצים בהצלחת המועדון,
מקווה שאתבדה לגביו.
רק למה הבני זונות לא מחתימים את אלטמן
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

נועם שחם כתב: 30 אוגוסט 2021, 09:33 יכול להיות שכולם צודקים, אבל אנחנו רק אחרי מחזור אחד, אז אולי בכל זאת אפשר להיות קצת פחות נחרצים.
הלוואי ויאכיל אותי כובעים.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אותו אלטמן שהבקיע 3 שערים בכל העונה הקודמת (וכל השאר בפנדלים)?
הפוסט קיבל 2 לייקיםchimpfiveקוקאין ואלכוהול
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

הוקיץ' כתב: 30 אוגוסט 2021, 14:34
כמה בישולים היו לאלטמן?
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

chimpfive כתב: 30 אוגוסט 2021, 18:27
כמה בישולים היו לאלטמן?
1
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אלטמן הבקיע בשנה שעברה 10 שערים ב34 משחקים, צעיר בחמש שנים מלוסיו, יודע לשמור על הכדור ולייצר תנועה להתקפה הרבה יותר טוב מלוסיו. או בקיצור, הוא שחקן יותר טוב, גם אם הבקיע כמה מהשערים שלו בפנדלים.
אינתי עומרי, הפועל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

האדום הצורר כתב: 30 אוגוסט 2021, 18:52
אלטמן הבקיע בשנה שעברה 10 שערים ב34 משחקים, צעיר בחמש שנים מלוסיו, יודע לשמור על הכדור ולייצר תנועה להתקפה הרבה יותר טוב מלוסיו. או בקיצור, הוא שחקן יותר טוב, גם אם הבקיע כמה מהשערים שלו בפנדלים.
גם אם תכתוב 10 שערים זה לא יגרום לפנדל להעיד על יכולת כיבוש. בפועל הוא כבש 3 שערי שדה בליגה לעומת 7 של לוסיו. אם אתה רוצה להוסיף לזה גביע אז הגענו ל-5 שערים ב-34 משחקים שזה די רע איך שלא הופכים את זה.
זה קצת מצחיק להגיד שללוסיו אין סיכוי להבקיע יותר מ-3 גולים בעונה ובאותה נשימה להגיד שצריך להחתים את אלטמן במקומו, כשמסתכלים על המאזנים של השניים בעונה החולפת.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

רק שהוא עשה את זה כקשר התקפי במרבית הזמן ועדיין אני מעדיף אותו על לוסיו בכושרו הנוכחי, גם כחלוץ. וככלל, אם אני לא טועה אלטמן עוד לא החמיץ פנדל בהפועל (סטטיסטיקה כללית בכדורגל היא 75 אחוז של בעיטות פנדל שהופכות לגול), וגם יש לו נטייה לכבוש במשחקים גדולים. הוא שחקן שאנחנו מאוד יכולים להעזר בו. בכל מקרה כרגע נראה שהתקפית אי אפשר להשען על לוסיו, שכאמור גם מבוגר יותר וייתכן שבירידה גם כתוצאה מזה.
אינתי עומרי, הפועל.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כמה הוא בעט מחוץ לרחבה בעונה שעברה?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

בהחלט יש מצב שאלטמן עדיף על לוסיו כרגע בתור חלוץ.
אבל זה רק אומר שלוסיו נפילה ולא אומר שצריך להחתים דווקא את אלטמן - אפשר וצריך היה להביא חלוץ אמיתי שלא גמר את הסוס.
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

ההערכה שלי לגבי לוסיו הייתה שהוא מעבר לשיא, ולא צריך להחתים אותו כחלוץ המוביל שלנו.
אבל יחד עם זאת, אני חושב שהיכולת שהציג נגד אשדוד לא משקפת את מה שנראה ממנו בהמשך העונה. לדעתי הוא יהיה טוב יותר.
walidbadir10

הוקיץ' כתב: 30 אוגוסט 2021, 19:05

גם אם תכתוב 10 שערים זה לא יגרום לפנדל להעיד על יכולת כיבוש. בפועל הוא כבש 3 שערי שדה בליגה לעומת 7 של לוסיו. אם אתה רוצה להוסיף לזה גביע אז הגענו ל-5 שערים ב-34 משחקים שזה די רע איך שלא הופכים את זה.
זה קצת מצחיק להגיד שללוסיו אין סיכוי להבקיע יותר מ-3 גולים בעונה ובאותה נשימה להגיד שצריך להחתים את אלטמן במקומו, כשמסתכלים על המאזנים של השניים בעונה החולפת.
מה שאתה לא מדבר עליו זה הצוות המסייע של אלטמן בעונה שעברה לעומת העונה, השחקנים מסביבו בהתקפה הרבה יותר טובים ובפרט מוסרים הרבה יותר טובים. שלומי הקשר מוסר מדהים שלא היה לך רוסה שחקן יותר טוב מלידור כהן דוידה השתפר ורד עם כמה שקשה לראות אותו יודע דבר או שתיים, אם מחזירים את אלטמן הוא בכיף יכול לתת 12-15 לעומת זאת לוסיו בתחזית הכי אופטימית שאני רואה נותן 8
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

8? הלוואי 5. בכל מקרה, אקולטסה שוחרר מבש. להביא, להביא.
אינתי עומרי, הפועל.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

האדום הצורר כתב: 01 ספטמבר 2021, 09:54 8? הלוואי 5. בכל מקרה, אקולטסה שוחרר מבש. להביא, להביא.
מצטרף לבקשה להביאו
קצת מההפרש בין שהר ללוסיו, קצת מבואטנג, קצת אלטמן דלא חתם
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

האדום הצורר כתב: 01 ספטמבר 2021, 09:54 8? הלוואי 5. בכל מקרה, אקולטסה שוחרר מבש. להביא, להביא.
אני לא בטוח שהוא יפתור לנו את בעית המספרים, אבל אין ספק שהוא יהיה חיזוק משמעותי.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

נצחנו מחזור ראשון + יש עכשיו 10 ימים עד המשחק הבא.
אם יביאו את אקולטסה אפשר למכור עוד מספר לא מבוטל של מנויים לדעתי.
כסף לשכר שלו אנחנו יודעים שיש לשים (נניח 140 אלף דולר?).
קדימה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

לא חושב שהוא יעזור לנו.
שחקן מאוד מוכשר אבל היה די גרוע בב"ש. האוהדים שם מבסוטים שהוא עוזב.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

walidbadir10 כתב: 01 ספטמבר 2021, 03:18
הוקיץ' כתב: 30 אוגוסט 2021, 19:05

מה שאתה לא מדבר עליו זה הצוות המסייע של אלטמן בעונה שעברה לעומת העונה, השחקנים מסביבו בהתקפה הרבה יותר טובים ובפרט מוסרים הרבה יותר טובים. שלומי הקשר מוסר מדהים שלא היה לך רוסה שחקן יותר טוב מלידור כהן דוידה השתפר ורד עם כמה שקשה לראות אותו יודע דבר או שתיים, אם מחזירים את אלטמן הוא בכיף יכול לתת 12-15 לעומת זאת לוסיו בתחזית הכי אופטימית שאני רואה נותן 8
12-15? למה לא 20?
וברצינות, גם כשיש מסביבו שחקנים חלשים סקורר טוב אמור לתת לכל הפחות 6-7 שערים בעונה. אושר דוידה בעונתו הראשונה בבוגרים הבקיע 3 ובישל 3 בהרבה פחות דקות מאלטמן, וזה עם כל ההחמצות וקבלת ההחלטות המפוקפקת.
זה לא שאני אבכה אם אלטמן יחזור, שחקן סבבה בסך הכל, אבל הוא לא יפתור לנו את הבעיה בחוד ואני לא חושב שהוא יוסיף המון.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אקולטסה כבר לא בארץ בכלל.
שליחת תגובה