תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 17 פברואר 2018, 21:42

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 259 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הווארד
הודעהפורסם: 07 ינואר 2018, 09:35 
כרגע הפאולים שלו זה הדבר הכי טוב שהוא עושה. הם מונעים ממנו להמשיך להיות על הפרקט כמות הזויה של דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ינואר 2018, 10:05 
סמל אישי של המשתמש
די. צריכים לשחרר אותו.
אני מקווה מאוד שההחלטה כבר נפלה ורק מנסים לעשות את זה בדרך הטובה ביותר (מינימום עלות, מחליף טוב ככל הניתן). אם האסימון לא נפל בשלב הזה זו בעיה רצינית מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ינואר 2018, 10:16 
אין סרט שהוא לא מסיים פה את העונה אלא אם הוא נפצע. פרנקו בחיים לא יוכל להודות שהוא טעה איתו בצורה קשה. לא להאמין שהוא שחקן כדורסל מקצועני, יוני ניר עולה עליו בכל אספקט במשחק כמעט, אסור לו לראות פרקט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ינואר 2018, 10:25 
הסיפור איתו ועם ג׳ף זה הסיפור הטראגי של העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ינואר 2018, 11:18 
סמל אישי של המשתמש
אין ברירה...

תמונה

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ינואר 2018, 12:40 
אז הנה, עוד משחק שהוא הראה לנו שהוא לא מה שאנחנו צריכים. ואני עדין.
אני בעד להתחיל לשרוק לו בוז ולקלל כי הקהל הוא היחיד שמקבל פה יותר קרדיט מההנהלה מאשר המאמן.
קצת בוז וקללות ותוך שבוע הוא לא איתנו. הגיע הזמן שהקהל יקח את החוק לידיים גם בקטע המקצועי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ינואר 2018, 12:46 
hapoel15 כתב:
אני בעד להתחיל לשרוק לו בוז ולקלל כי הקהל הוא היחיד שמקבל פה יותר קרדיט מההנהלה מאשר המאמן.
קצת בוז וקללות ותוך שבוע הוא לא איתנו. הגיע הזמן שהקהל יקח את החוק לידיים גם בקטע המקצועי.

:PUKE:
איכס. לקלל שחקן שמשתדל ונותן מה שהוא יכול?
מעדיף להתקע עם שחקן גרוע מאשר להיות כמו הקהל של מכבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: הווארד
הודעהפורסם: 07 ינואר 2018, 12:48 
סמל אישי של המשתמש
אפשר לקלל אותו בפורום, אולי זה יעזור.
הוא גם לא ייעלב כי הוא לא קורא בעברית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ינואר 2018, 12:55 
סמל אישי של המשתמש
סומך בוא לפה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ינואר 2018, 13:15 
opheaaa כתב:
hapoel15 כתב:

סליחה אני לא הייתי מספיק ברור.
צריך לקלל את פרנקו ואת ההנהלה, אין לי שום בעיה אישית איתו. נותנים לו לשחק ומשלמים לו אז זה מה שהוא עושה.
הקהל צריך להגיב על הבושה הזאת ומעבר לכמה פוסטים בפייסבוק- אלא לתת את הטון ביציע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ינואר 2018, 13:21 
סמל אישי של המשתמש
hapoel15 כתב:
opheaaa כתב:
hapoel15 כתב:

צריך לקלל את פרנקו ואת ההנהלה, אין לי שום בעיה אישית איתו. נותנים לו לשחק ומשלמים לו אז זה מה שהוא עושה.
הקהל צריך להגיב על הבושה הזאת ומעבר לכמה פוסטים בפייסבוק- אלא לתת את הטון ביציע.
אלי שווה גם לזרוק איזה מצית על הווארד או פרנקו. כדי להחזיר את ההרתעה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ינואר 2018, 13:45 
סומך כתב:
hapoel15 כתב:
opheaaa כתב:
hapoel15 כתב:

אלי שווה גם לזרוק איזה מצית על הווארד או פרנקו. כדי להחזיר את ההרתעה

שווה גם לזרוק זין על כל מה שאתה כותב פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ינואר 2018, 14:53 
סמל אישי של המשתמש
אני אוהב כשאתה מדבר מלוכלך. זה סקסי בעיניי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 ינואר 2018, 00:19 
הוא היה מצוין אתמול, אם לא הניגור מהקו זה היה אפילו משחק מושלם.
לחובתו יאמר - שהוא נאלץ להתמודד עם מצ' אפ כל כך נוח עבורו, 3 שחקנים כל כך כבדים, רכים ולא פיזים שאפילו שחקן כמוהו שדי נייח, לא התקשה להתעופף ולחפור בצבע שלהם.

(עד עכשיו לא הבדל גדול בין דראמה לנאש, שלא לומר חילוש כי דראמה עוד גרם ליריבות לחשוב עם אתלטיות בהגנה).

לגבי הווארד, הוא רושם משחק ראשון בספרות כפולות בליגה והוא חייב להיות יותר יציב, אם לא בצבירת נקודות אז לפחות בהגנה, לא מתקבל על הדעת שישמור כמו שהוא שומר בזמן האחרון, אתמול הוא נהנה ממצ' אפ נוח ובכללי מול קבוצה שכרגע נראית רע מאוד, אבל במבט לאחור אל המשחקים שלפני הוא חייב לעשות שדרוג כי זה לא הכי טוב שלו בוודאות.
אבל כן אתמול הוא נתן משחק מצוין ובין כל הטענות והרחשים לגביו צריך גם לדעת לפרגן לו על זה .

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 22:01 
העזרות ה"חכמות" האלה הורגות אותנו :bang:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 22:04 
סמל אישי של המשתמש
שיחק מול אליאספור,
היה קשה להבדיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 23:28 
היחיד בהפועל שהיה בסדר כמעט לכל אורך המשחק. יש לו את הבעיות שלו. הוא לא שחקן ברמה גבוהה. אין לו יותר מדי כישרון התקפי. הוא לא מייצר יתרונות. גבוה ברמה היה תופר את הקו הקדמי של ירושלים היום. ועדיין, הווארד היה היום טוב. גם תרם יחסית התקפית. ושיחק בסדר בכל הדקות שלו על הפרקט. נגע בהרבה כדורים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 23:48 
סמל אישי של המשתמש
שלושה סלי שדה מול הסנטרים המאיימים אליספור ואליהו זה באמת מרשים מאוד.
גם זה שלא היה לו סטופ הגנתי אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 23:57 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:
היחיד בהפועל שהיה בסדר כמעט לכל אורך המשחק. יש לו את הבעיות שלו. הוא לא שחקן ברמה גבוהה. אין לו יותר מדי כישרון התקפי. הוא לא מייצר יתרונות. גבוה ברמה היה תופר את הקו הקדמי של ירושלים היום. ועדיין, הווארד היה היום טוב. גם תרם יחסית התקפית. ושיחק בסדר בכל הדקות שלו על הפרקט. נגע בהרבה כדורים.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
לא משנה מה אתם עושים, תדאגו שזה לא כולל חברות בעמותת האדומים.
לעומת זאת רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 00:00 
ItaiH6 כתב:
purvis short כתב:

הוא לא צריך להיות בסדר. במשחק כזה כשהם עם שני גבוהים ואליאספור הוא צריך לסיים עם עשרים נקודות לפחות ולטחון אותם בצבע. הבעיה איתו היא שהוא זר של מאה שישים אלף דולר שלא תורם בשיט למשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 00:28 
סמל אישי של המשתמש
דווקא היום מבחינתי מדגיש עוד יותר שיש לקבוצה הזאת יש פוטנציאל, וכמה צריך לשחרר אותו בשביל 3-4 נורמלי ואתלטי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 00:31 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
דווקא היום מבחינתי מדגיש עוד יותר שיש לקבוצה הזאת יש פוטנציאל, וכמה צריך לשחרר אותו בשביל 3-4 נורמלי ואתלטי
בעיני הוא חלק מהפוטנציאל, שחקן מיוחד, עושה פעולות שלפעמים נראות מוזרות אבל תורמות לקבוצה.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 00:32 
הטעות מספר אחת שקבוצות עושות כשהקבוצה ממולן חלשה בצבע זה לדחוף כדורים פנימה. זה הופך את המשחק לצפוי וקל יחסית להתמודד עם זה בעזרת כל מיני עזרות.
היתרון הבאמת חשוב בצבע הוא לא היתרון ההתקפי, אלא היתרון בריבאונד ואת זה האוורד לגמרי נתן לנו עם שליטה מוחלטת מתחת לסלים ו-14 ריבאונדים. לדעתי גם מתוך חמשת העבירות של רוברטס הוא סחט משהו שלוש וזה בתכלס מה שניצח לנו את המשחק.
משחק לא רע בכלל שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 00:42 
הוקיץ' כתב:
הטעות מספר אחת שקבוצות עושות כשהקבוצה ממולן חלשה בצבע זה לדחוף כדורים פנימה. זה הופך את המשחק לצפוי וקל יחסית להתמודד עם זה בעזרת כל מיני עזרות.
היתרון הבאמת חשוב בצבע הוא לא היתרון ההתקפי, אלא היתרון בריבאונד ואת זה האוורד לגמרי נתן לנו עם שליטה מוחלטת מתחת לסלים ו-14 ריבאונדים. לדעתי גם מתוך חמשת העבירות של רוברטס הוא סחט משהו שלוש וזה בתכלס מה שניצח לנו את המשחק.
משחק לא רע בכלל שלו.

מסכים עם זה דחוף את הכדור לצבע זה הרבה פעמים טעות (לדוגמא המשחק השנה מול הרצליה כשג'ף אלן הורחק והרצליה ניסו להכניס לאדריאן את הכדור בכוח) אבל יש הבדל בין לדחוף פנימה לבין שלושה סלי שדה במשחק. הוא פשוט לא איום התקפי בשום רמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 10:44 
סמל אישי של המשתמש
רק שבאותו משחק מול אותו קו קדמי מדולל (תודה על השחרור של אומיץ', אורי) גם גפני קלע שלושה סלי שדה, גינת קלע פחות מהממוצע שלו, ושניהם ביחד לקחו 4 ריבאונדים פחות מהווארד, וסחטו 2 עבירות פחות. גם הם נכשלו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 10:45 
סמל אישי של המשתמש
לגינת היה משחק לא טוב. היה לא קיים לחלוטין בהגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 11:47 
הפועל כתב:
לגינת היה משחק לא טוב. היה לא קיים לחלוטין בהגנה.

בדרך כלל הוא לא קיים בהגנה. אבל נראה שקשה לו להעלות מהספסל, במשחקים שפתח החמישה היה טוב יותר בעיקר ריבאונד התקפה ונק'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 15:50 
סמל אישי של המשתמש
יורם כתב:
רק שבאותו משחק מול אותו קו קדמי מדולל (תודה על השחרור של אומיץ', אורי) גם גפני קלע שלושה סלי שדה, גינת קלע פחות מהממוצע שלו, ושניהם ביחד לקחו 4 ריבאונדים פחות מהווארד, וסחטו 2 עבירות פחות. גם הם נכשלו?

חד משמעית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 15:52 
כל חסימה שלו היא חסימה! נותן גוף גם בהגנה וגם בהתקפה, מראש פרנקו אמר שהוא נותן דברים מחוץ לסטט' (שכולם מחפשים פה כל הזמן)
ולדעתי הוא בהחלט שחקן משלים מצוין.

לא כולם צריכים להיות כוכבים, ולאחר שראיתי איך גלן רייס ג'וניור מחרב לחולון כבר כמה משחקים אני מעדיף שחקנים פחות "מטורפים" ויותר מחויבים לקבוצה.
אולי אין לו את הכישרון המדהים שיש לכל מיני אמריקאיים שבאים לעשות פה סיבוב ורק לעשן סמים ולהכניס את עצמם לסטטיסטיקה
אבל יש לו את המחויבות והרצון להפוך את הקבוצה לטובה יותר ממה שהיא.
וזה קורה במשחקים האחרונים בגדול :CHE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 16:45 
נו באמת. איזה קשקוש. להשוות אותו לגלן רייס ולומר שאתה מעדיף אותו כי הוא יותר מחוייב. אחלה השוואה.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 259 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: adom4, el dudernio, flamengo, ItaiH6, red_man, קאונסיל, שמוליקיפוד ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: